Jump to content

[GR] Poio einai kalhtero pes 11 or Fifa 11


R1aKoC

Poio einai kalhtero pes 11 or Fifa 11  

80 members have voted

  1. 1. Poio einai kalhtero pes 11 or Fifa 11

    • Pro evolution 11
      56
    • FIFA 11
      18
    • Δεν ξερω
      6


Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=myR_h4cZF2Y&feature=related

 

Πραγματικά γελοία η περιγραφή.

 

 

Παρακολούθησε λίγο αυτά τα videos και βγάλε τα δικά σου συμπεράσματα.

Eιδατε αυτα και συγκρινατε και σας αρεσει;OMG

 

Σαν χανοι ρε πουστη μου..

Δειτε μονοι κινησεις στο γηπεδο και γενικα χαρακτηριστικα

Link to comment
Share on other sites

Πόσο τραγικός.. δηλαδή επειδή παίζει μία χρονιά , δύο χρονιές pro θα παίζει πάντα pro χωρίς να κοιτάει τι του "δίνουν". Λέει μία φορά έπαιξε fifa χωρίς να αναφέρει καν ποια έκδοση ήταν σα να λέει *στις μπάλες μου όλα ίδια έιναι* δεν έχει ιδέα να πούμε και βάζει άποψη να πούμε θάρις και το fifa είναι σαν το pro , κάθε χρόνο ίδιο απλά με καινούργιες μεταγραφές και ποιο λαμπερό μενού. Α ναι στο pro2011 δεν μπήκαν οι καινούργιες μεταγραφές. Με λίγα λόγια γενικοποιεί την άποψη του κάτι που προσωπικά μου σπάει τα νεύρα δηλαδή είναι κουφό.

 

πρόβατα να πούμε..

 

de pa na les oti theleis,to fifa de maresei

Link to comment
Share on other sites

de pa na les oti theleis,to fifa de maresei

xaxaxa

 

Genika ta FIFA 08 - 09 klp itan spilofaild, alla to FIFA 11 einai makran kalitero apo to pro 11.... prota katebasa to FIFA kai marese poli meta ipa na dokimasw kai to pro  mias kai poli lene pws einai to kalitero , kai ilikrina 3enerwsa.... ase kai tin elliniki perigrafi....

 

PS: To Fifa pou eixa agapisei oso kanena alo itan tou 2005 :P

PS2: sto pro etc kai dwseis mia entoli o kosmos na xalasei den mporeis na tin stamatiseis -.-

Link to comment
Share on other sites

egw ta exo pai3ei kai ta 2 alla pali m aresei poio poli to pro11!!

Tι να πω..πραγματικα δεν υπαρχουν λογια

 

xaxaxa

 

Genika ta FIFA 08 - 09 klp itan spilofaild, alla to FIFA 11 einai makran kalitero apo to pro 11.... prota katebasa to FIFA kai marese poli meta ipa na dokimasw kai to pro  mias kai poli lene pws einai to kalitero , kai ilikrina 3enerwsa.... ase kai tin elliniki perigrafi....

 

PS: To Fifa pou eixa agapisei oso kanena alo itan tou 2005 :P

PS2: sto pro etc kai dwseis mia entoli o kosmos na xalasei den mporeis na tin stamatiseis -.-

Ελεος ρε συ,ακριβως σαν και εμενα

ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΚΑΝΑ

wtf?

Link to comment
Share on other sites

FIFA εννοείτε! Πάντα ήταν καλύτερο του "Pro"!

οχι και πανατα ελεος.το 11 μπορει δεν μπορω να κρινω γιατι δεν το εχω παιξει αλλα τα προηγουμενα ειναι τελειως gtp.Δηλαδη τι σου αρεσε στα προηγουμενα?που εβαζες goal απ'το κεντρο?Lol.
Link to comment
Share on other sites

οχι και πανατα ελεος.το 11 μπορει δεν μπορω να κρινω γιατι δεν το εχω παιξει αλλα τα προηγουμενα ειναι τελειως gtp.Δηλαδη τι σου αρεσε στα προηγουμενα?που εβαζες goal απ'το κεντρο?Lol.

Όχι θα παίξω Pro που δεν μπορεί να πάρει ούτε τα πνευματικά δικαιώματα από τις ομάδες για να βάλει τα κανονικά ονόματα... Αυτό νομίζω λέει πολλά. Και όσο γιαυτό που λες εντάξει δεν γίνετε πάντα να είναι τέλειο ένα παιχνίδι..

Link to comment
Share on other sites

FIFA εννοείτε! Πάντα ήταν καλύτερο του "Pro"!

 

sisko-facepalm.jpg

 

την πέταξες και στάνιαρες.

Link to comment
Share on other sites

To Pro2011 και το Fifa2011 μοιάζουν πάρα πολύ αλλά το Pro κατά την γνώμη μου είναι καλύτερο.Το PRO άρχησα να το παίζω από το 2008 είναι το καλύτερο από όλα πριν από το 2008 έπαιζα Fifa και συγκεκριμένα το 2000 την ελληνική έκδοση στο PS/1 :Ρ . Αυτό που ξέρω εγώ είναι ότι το Fifa θα ακολούθει το PRO άμα δείτε τι υπηρεσίες σας παρέχει το Fifa 2011 το Pro τα έχει από το 2008~2009

 

Voted for PRO 2011

Link to comment
Share on other sites

To Pro2011 και το Fifa2011 μοιάζουν πάρα πολύ αλλά το Pro κατά την γνώμη μου είναι καλύτερο.Το PRO άρχησα να το παίζω από το 2008 είναι το καλύτερο από όλα πριν από το 2008 έπαιζα Fifa και συγκεκριμένα το 2000 την ελληνική έκδοση στο PS/1 :Ρ . Αυτό που ξέρω εγώ είναι ότι το Fifa θα ακολούθει το PRO άμα δείτε τι υπηρεσίες σας παρέχει το Fifa 2011 το Pro τα έχει από το 2008~2009

 

Voted for PRO 2011

Ναι αλλα δεν επιασες το νοημα

το ΦΕΤΙΝΟ FIFA ειναι σαν pes2009/2010

Σε αντιθεση με το PES2011 που ειναι μια αποτυχια,ουτε καν ισαξιο των προηγουμενων εκδοσεων του

Link to comment
Share on other sites

To Pro2011 και το Fifa2011 μοιάζουν πάρα πολύ αλλά το Pro κατά την γνώμη μου είναι καλύτερο.Το PRO άρχησα να το παίζω από το 2008 είναι το καλύτερο από όλα πριν από το 2008 έπαιζα Fifa και συγκεκριμένα το 2000 την ελληνική έκδοση στο PS/1 :Ρ . Αυτό που ξέρω εγώ είναι ότι το Fifa θα ακολούθει το PRO άμα δείτε τι υπηρεσίες σας παρέχει το Fifa 2011 το Pro τα έχει από το 2008~2009

 

Voted for PRO 2011

Ρε μπαγλαμά,το ΦΙΦΑ έβαλε "Be a Pro" στο 08/09(δε θυμάμαι) και το ΠΡΟ σας,το έβαλε την επόμενη χρονιά.

Το φίφα έβαλε νέο σύστημα για πάσες και το προ τις έκανε γελοίες !

ΤΟ φιφα έχει άδειες από 1234567890 πρωταθλήματα και το προ δεν έχει καν το κορυφαίο πρωτάθλημα στον κόσμο,το αγγλικό.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...