Jump to content

[GR]About L2DC


Αντώνης

Recommended Posts

Εσυ μας λες το L2jBrazil καλο project!Moνο και μονο για αυτο θες κραξιμο

 

ti les re koukouroukou??? eipa egw kati tetio?? kado mou reply asap! mhn se stisw ston tixo :D

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει μόνο με αυτό κατάλαβα πόσο άκυρος είσαι στο θέμα "Developing".

Πηγαινε σε αυτο το quote να δεις τι εγραψες

Και δεν κανω ξανα reply επειδη εχεις ορεξη για σπαμ ενω εγω οχι

Link to comment
Share on other sites

kala milame eiste gaoutsala! ahhhah hoohoh hihihi

 

edaksi vgazw kai egw ena new project pedes... tha alakso ta stat sta skill... tha doulevoun ta pailaka... tha exw ftiaksi GB AIs... kai tha eimai o kaliterOS...

 

afiste mas more... afta exei kani tpt alo... siga ta kastana ... ama eixan ta @@ as ksekinagane apo to 0....

 

MASTER!

 

sta @@ m filos ... aplos to kana afto na ksipnisete .. mhn exete tin ediposi ola afta ta new project

 

l2dc/l2jbrasil/l2archid aksizoun... den nomizw kanas mlkas na ta epileksi an anevasi server... milaw se sobara atoma oxi 15axrona me ta pvp servers tous !!!! GL!

 

AUTO LES??!!!!!~~!~!~!~!~!~!~!~!~

 

sto exw kani me bold... gia ksanadiavase!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη μας λες οτι L2DC για Gracia και η Archid για IL δεν αξιζουν;

 

η DC ειναι καλυτερο απο L2Off στο Gracia

και η Αrchid(premium) καλυτερn απο L2Off IL!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις καν πρόσβαση στα αρχεία της l2dc, επομένως δεν είσαι σε θέση να κρίνεις οτιδήποτε.

Επίσης από τον τρόπο που μιλάς και σχολιάζεις ορισμένα πράγματα, φαίνεται η ηλικία σου και το επίπεδό σου σε L2J.

Η συμβουλή μου είναι να μάθεις να μην κατακρίνεις τα πάντα, όσο δεν έχεις αποδείξεις για όσα λες.

Και όποτε βρεις χρόνο, μάθε ορισμένα πράγματα που έχει κάνει η αγαπημένη σου L2J, για να είσαι σε θέση να κρίνεις ποιος 'κοροϊδεύει' ποιον.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη μας λες οτι L2DC για Gracia και η Archid για IL δεν αξιζουν;

 

η DC ειναι καλυτερο απο L2Off στο Gracia

και η Αrchid(premium) καλυτερn απο L2Off IL!

 

filos simera den boro alo.. prepi na fygw... lipon

 

mou vgeni to l2jarchid meta apo 2 xronia ... den mou leei kati... edaksi bori nane kalitero apo l2j epidi to l2j exei stamatisi developing edw kai kati eones sto IL... vsika archid einai mono customs .. px color pvp... ade kai 2,3 bug fixed.. ade kai mia core buffer... den m lene tpt afta...

 

gia tora filos enas sobaros epilegei L2J Fisika .. kai poli apla prepii na kseri apo developing wste na to ftiaksi monos tou!!

 

ade kalo vradi...!!! kai mhn blekoume to egxorio me to isagomeno ;)

Link to comment
Share on other sites

mou vgeni to l2jarchid meta apo 2 xronia ... den mou leei kati... edaksi bori nane kalitero apo l2j epidi to l2j exei stamatisi developing edw kai kati eones sto IL... vsika archid einai mono customs .. px color pvp... ade kai 2,3 bug fixed.. ade kai mia core buffer... den m lene tpt afta...

 

Μόλις απέδειξες τις γνώσεις σου στο συγκεκριμένο θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Είδα πολλά, πάρα πολλά.

Ώρα να πω ορισμένα πράγματα.

 


 

Ναι, η l2dc χρησιμοποιεί L2J Files.

Αυτό δεν σημαίνει σε καμία περίπτωση πως είναι μια απλή κόπια, ή ότι δεν υπάρχουν βασικές αλλαγές.

Ένα τεράστιο μέρος του core έχει γίνει rework και έχουν προστεθεί απίστευτα πράγματα.

 

Βλέπεις, μπορεί να υπάρχει το color system, για το οποίο μιλάς (το οποίο έχει γραφτεί από έναν υψηλού επιπέδου developer, άσχετα από το πόσοι το χρησιμοποιούν σήμερα), όμως αυτό δεν σημαίνει πως δεν έχει τίποτε άλλο.

Δεν είχες, και ούτε επρόκειτο να έχεις την ευκαιρία να δεις τα αρχεία του project έτσι ώστε να κρίνεις.

Retail Events, clean coding, retail skills, extended AIs, Gracia Epilogue Full features (ήδη έχουν ξεκινήσει να δουλεύουν στη Freya έκδοση, απ'ότι μου είπε ο team leader Evilus), και άλλα ΠΟΛΛΑ.

 

Η L2J αυτή τη στιγμή είναι σε μία φάση όπου όλοι βαριούνται τη ζωή τους.

Βρες μου έναν active και καλό developer, το τελευταίο τρίμηνο.

 

Το τελευταίο που θέλω να σχολιάσω, είναι το επίπεδο των Developers.

Είπες πως ο L2JServer έχει τους SuPaH !mb@ DeVzOrzZ, πράγμα το οποίο δεν ισχύει.

Σίγουρα υπάρχουν ικανότατα άτομα, όμως αυτό δεν σημαίνει πως ο NB4L1 της L2JFree ή ο TheOne/Evilus της L2DC είναι κατώτεροι.

 


 

Η συμβουλή μου, αντί να αμφισβητείς τα πάντα και να γίνεσαι κλασικός 15χρονος Έλληνας (Όχι εγώ έχω δίκιο γιατί έτσι είναι και δεν δέχομαι τίποτα άλλο <- Αυτό το στυλ), καλύτερα να αποδεχτείς ορισμένα πράγματα και να κάνεις δικές σου έρευνες, αντί να προσπαθείς να διαφοροποιηθείς αποτυχημένα, λέγοντας πράγματα που δεν ισχύουν.

 

Αντίο και καλή τύχη.

Link to comment
Share on other sites

Είδα πολλά, πάρα πολλά.

Ώρα να πω ορισμένα πράγματα.

 


 

Ναι, η l2dc χρησιμοποιεί L2J Files.

Αυτό δεν σημαίνει σε καμία περίπτωση πως είναι μια απλή κόπια, ή ότι δεν υπάρχουν βασικές αλλαγές.

Ένα τεράστιο μέρος του core έχει γίνει rework και έχουν προστεθεί απίστευτα πράγματα.

 

Βλέπεις, μπορεί να υπάρχει το color system, για το οποίο μιλάς (το οποίο έχει γραφτεί από έναν υψηλού επιπέδου developer, άσχετα από το πόσοι το χρησιμοποιούν σήμερα), όμως αυτό δεν σημαίνει πως δεν έχει τίποτε άλλο.

Δεν είχες, και ούτε επρόκειτο να έχεις την ευκαιρία να δεις τα αρχεία του project έτσι ώστε να κρίνεις.

Retail Events, clean coding, retail skills, extended AIs, Gracia Epilogue Full features (ήδη έχουν ξεκινήσει να δουλεύουν στη Freya έκδοση, απ'ότι μου είπε ο team leader Evilus), και άλλα ΠΟΛΛΑ.

 

Η L2J αυτή τη στιγμή είναι σε μία φάση όπου όλοι βαριούνται τη ζωή τους.

Βρες μου έναν active και καλό developer, το τελευταίο τρίμηνο.

 

Το τελευταίο που θέλω να σχολιάσω, είναι το επίπεδο των Developers.

Είπες πως ο L2JServer έχει τους SuPaH !mb@ DeVzOrzZ, πράγμα το οποίο δεν ισχύει.

Σίγουρα υπάρχουν ικανότατα άτομα, όμως αυτό δεν σημαίνει πως ο NB4L1 της L2JFree ή ο TheOne/Evilus της L2DC είναι κατώτεροι.

 


 

Η συμβουλή μου, αντί να αμφισβητείς τα πάντα και να γίνεσαι κλασικός 15χρονος Έλληνας (Όχι εγώ έχω δίκιο γιατί έτσι είναι και δεν δέχομαι τίποτα άλλο <- Αυτό το στυλ), καλύτερα να αποδεχτείς ορισμένα πράγματα και να κάνεις δικές σου έρευνες, αντί να προσπαθείς να διαφοροποιηθείς αποτυχημένα, λέγοντας πράγματα που δεν ισχύουν.

 

Αντίο και καλή τύχη.

Inb4 lock!

 

Το κλείνω γιατί είναι και σε λάθος section, και γιατί spammarame αρκετά στο εμφανές θέμα που πάντα στο τέλος η L2DC βγαίνει καλύτερη απο τα "pro projects όπως η l2jbrazil" είναι καλύτερη απο το κάθε random l2j που μόνο έχει 100 κιλά άχρηστα code και χιλιάδες edit σε client side όταν απο protection και απο stability δεν έχουν ολοκληρώσει ούτε το 50%.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...