Jump to content

Σέχτα επαναστατών???


Vampirenios

Recommended Posts

μην πιστεύετε ότι σας λένε,πίσω από το τρωκτικό υπήρχαν τεραστια συμφέροντα.

το τρωκτικό ήταν ένα καθαρό μέσο λαϊκισμού,το οποιο ασκούσε μεγάλη επιρροή σε ένα μεγάλο ποσοστό τον ελλήνων.

όσο για την σέχτα επαναστατών,μονο ο θεός ξέρει τι συμφέροντα εξυπηρετούν και από πια κεφαλια περνούν τις διαταγές τους.

Link to comment
Share on other sites

2. Δεν τον έφαγε καμία σέχτα. Η ΕΥΠ τον έφαγε γιατί έπαψε να τους καλύπτει και να δίνει ονόματα.

 

Επιτέλους!

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα ειναι κριμα για το παιδι,οτι και να ητανε χαθηκε μια ζωη.

Τωρα για την σεχτα επαναστατων πιστευω πεζονται χοντρα παιχνιδια και μαλλον απο ατομα πασης υποψιας.

Καταρχην το παλικαρι ετοιμαζοτανε να βγαλει στην φορα ονοματα πολιτικων οποτε για τι επαναστατες μιλαμε για επαναστατες εναντια στου απλου λαου σκοτωνοντας τον για να μην βγουνε στην φορα ¨βρωμιες¨ των πολιτικων?

Τελικα απο ποιους περνουνε εντολες αυτοι οι ¨επαναστατες¨?

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω και επισης δεν υπαρχει λογος για μια επανασταση...

 

sorry if i did any mistake :)

Μωρέ υπάρχει και παρά υπάρχει μετά από αυτά που μας έχουν κάνει αλλά η βία δε βοηθάει.

Link to comment
Share on other sites

Τωρα αυτη η συζυτηση γιατι γινεται;; Μηπως θα πιασεται εσεις και εγω εκεινους του ανανδρους που σκοτωσαν τον κυριο Γκιολια; Μηπως θα πιασουμε εμεις τους διεφθαρμενους πολιτικους;; Πιστεψτε με οσο θυμος και να υπαρχει στο τελος δεν θα γινει και παλι τιποτα γιατι εδω ειναι Ελλαδα και εμεις ειμαστε Ελληνες.

 

Αυτοι εκει πανω που μας κυβερνανε ξερουν τι κανουν και ξερουν πολυ καλα τι θελει ο Ελληνας. Αμα πει στον Ελληνα ο πολιτικος οτι "ενταξει κυριε. Δωσε μου την ψηφο σου και θα βαλλω το παιδι σου στην ΔΕΗ". Αυτο αν ακουσει ο Ελληνας γινεται χαλι να τον πατησεις. Κοιταξτε το παρακτω βιντεο, να δειτε πως με δυο λεξεις ο Παπανδρεου κανει τον Ελληνα να τον πιστεψει.

 

 

 

Κοιταξτε ομως και εναν μαλακα που βγαλαμε εμεις και πανω να μας κυβερναει, να μας πηγαινει χρονια πισω και να εχει προβλημα στην αρθρωση. Εδω δεν μπορει να μιλησει σωστα τον θελουμε και για πρωθυπουργο της χωρας μας; Να καθαριζει "καλλιοπες" καλος ειναι, για παραπανω κομματακι δυσκολο.

 

 

Καλη σταδιοδρομια στην προεδρο της Χιλης.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

καλά ο λαζόπουλος άλλο λαμόγιο,όσο για τον παπανδρέου,εάν νομίζεις πως αυτός κάνει κουμάντο σε κάτι είσαι γελασμένος,άμα θες να βρίζεις κάποιον αυτός είναι ο τελευταίος που θα έπρεπε.

 

Μωρέ υπάρχει και παρά υπάρχει μετά από αυτά που μας έχουν κάνει αλλά η βία δε βοηθάει.

 

εσύ μείνε στον ολυμπιακό και άσε την επανάσταση.

Link to comment
Share on other sites

καλά ο λαζόπουλος άλλο λαμόγιο,όσο για τον παπανδρέου,εάν νομίζεις πως αυτός κάνει κουμάντο σε κάτι είσαι γελασμένος,άμα θες να βρίζεις κάποιον αυτός είναι ο τελευταίος που θα έπρεπε.

 

εσύ μείνε στον ολυμπιακό και άσε την επανάσταση.

Γιατί αλλιώς ;

Link to comment
Share on other sites

καλά ο λαζόπουλος άλλο λαμόγιο,όσο για τον παπανδρέου,εάν νομίζεις πως αυτός κάνει κουμάντο σε κάτι είσαι γελασμένος,άμα θες να βρίζεις κάποιον αυτός είναι ο τελευταίος που θα έπρεπε.

 

εσύ μείνε στον ολυμπιακό και άσε την επανάσταση.

Λαμογιο ξελαμογιο, τα λεει ωραια και σωστα. Δεν με ενδιαφερει τι μιζες μπορει να παιρνει απο πισω αλλα τουλαχιστον τους τα χωνει. Γιατι θα πρεπει να ειναι ο τελευταιος που θα πρεπει να βριζω; Μηπως μου ειπε την αληθεια και του ειμαι ευγνωμων η μηπως προσπαθει να μας βγαλει απο την κριση;

 

Το εχω ξαναπει και το ξαναλεω. Το πολιτευμα μας ειναι Προδρευομενη Κοινοβουλευτκη Δημοκρατια. Ξερεις κανεναν Ελληνα που να ειπε σε πολιτικο θελω να μπω στο ΔΝΤ; Οχι, μονοι τους οι πολιτικοι κανουν οτι θελουν. Και σε αυτο επαιξε ρολο ο Γιωργακης.

Link to comment
Share on other sites

Λαμογιο ξελαμογιο, τα λεει ωραια και σωστα. Δεν με ενδιαφερει τι μιζες μπορει να παιρνει απο πισω αλλα τουλαχιστον τους τα χωνει. Γιατι θα πρεπει να ειναι ο τελευταιος που θα πρεπει να βριζω; Μηπως μου ειπε την αληθεια και του ειμαι ευγνωμων η μηπως προσπαθει να μας βγαλει απο την κριση;

 

Το εχω ξαναπει και το ξαναλεω. Το πολιτευμα μας ειναι Προδρευομενη Κοινοβουλευτκη Δημοκρατια. Ξερεις κανεναν Ελληνα που να ειπε σε πολιτικο θελω να μπω στο ΔΝΤ; Οχι, μονοι τους οι πολιτικοι κανουν οτι θελουν. Και σε αυτο επαιξε ρολο ο Γιωργακης.

 

επειδή είπε 'λεφτά υπάρχουν' σημαίνει ότι σου είπε ψέματα?όσο για το ΔΝΤ εσύ ο ίδιος είπες πριν πως η έλληνες σκέφτονται μονο τον εαυτό τους.ορίστε το αποτέλεσμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλά σίγουρα η τωρινή κυβέρνηση έχει τη μικρότερη ευθύνη γιατί τα μέτρα που πήρε κακά τα ψέματα ήταν αναγκαία αλλά τουλάχιστον ας βάλουν στη φυλακή τα λαμόγια που έφαγαν τα λεφτά του ελληνικού λαού και έφτασαν τη χώρα στα όρια της χρεωκοπίας.

Link to comment
Share on other sites

Καλά σίγουρα η τωρινή κυβέρνηση έχει τη μικρότερη ευθύνη γιατί τα μέτρα που πήρε κακά τα ψέματα ήταν αναγκαία αλλά τουλάχιστον ας βάλουν στη φυλακή τα λαμόγια που έφαγαν τα λεφτά του ελληνικού λαού και έφτασαν τη χώρα στα όρια της χρεωκοπίας.

 

ta lamogia pou anafereis einai kai apo ta 2 kommata tis nyn kai prwhn kybernhshs!

Egw amma eimoun o papandreou 8a anagkaza aytous pou ta bouth3an na ta dwsoun pisw me toko kai meta na tous balei mesa! 3ekinontas fysika apo tous dikous m prwta gia na dwsw to paradeigma!

alla oloi malakes! To tragoudi pou akouw ayth th stigmh ta leei ola! (Kagkela pantou - tzimhs panoushs)

Me liga logia edw o kosmos kegete kai to mouni xtenizete!

 

Ston dhmo peirea TELOS ta lefta! bebaia profanws h "epanastash" p kanei h organwsh ayth einai ena eidos xouligkanismou... opws proanefere kapoios oi epanastaseis ginontai se plaisia an8rwpias kai aytoektimhshs!

 

Link to comment
Share on other sites

ta lamogia pou anafereis einai kai apo ta 2 kommata tis nyn kai prwhn kybernhshs!

Egw amma eimoun o papandreou 8a anagkaza aytous pou ta bouth3an na ta dwsoun pisw me toko kai meta na tous balei mesa! 3ekinontas fysika apo tous dikous m prwta gia na dwsw to paradeigma!

alla oloi malakes! To tragoudi pou akouw ayth th stigmh ta leei ola! (Kagkela pantou - tzimhs panoushs)

Me liga logia edw o kosmos kegete kai to mouni xtenizete!

Ακόμα δεν έχετε καταλάβει πως και ο Παπανδρέου έχει φάει; Στο πηγάδι κατούρησε αυτός για να μην πάρει καμιά μίζα; Γιατί όταν ψήφισαν το "πώθεν έσχες", δεν ψηφίστηκε και για πολιτικούς; Γιατί πολύ απλά έχουν χεσμένη τη φωλιά τους.

 

Εγώ ανυπομονώ να έρθει εκείνη η καταραμένη η μέρα, που θα ξεσηκωθεί όλη η Ελλάδα και θα πάει στο Σύνταγα, έξω απο τη Βουλή και να τους βγάλει όλους μα όλους έξω. Η συνέχεια, φυσικά, είναι αυτονόητη.

 

Πάντως εγώ πολλές φορές αναρωτιέμαι κάτι. Τα κόμματα στην Ελλάδα γιατί υπάρχουν; Μήπως υπηρετούν καμιά ιδεολογία και δεν το έχω ακόμα καταλάβει; Και κάτι άλλο. Γιατί βάζουν στα υπουργεία άτομα που δεν ξέρουν καν ποιά είναι η δουλειά του κάθε υπουργείου; Γίνεται να βάλεις γιατρό να δουλέψει σε φούρνο; Κάτι τέτοιο γίνεται και εδώ. Πώς βάζεις κάποιον στο υπουργείο Τουρισμού ενώ καλά καλά δεν ξέρει τι πάει να πει; Και το λέω αυτό γιατί πληρώνονται σαν να δούλευουν. Μα είμαστε με τα καλά μας;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...