Jump to content

[GR] Topic για την ΑΕΚ


Belzebul

Recommended Posts

Παντως οι παιχτες το παλεψανε και δεν μπορει να τους πει κανεις τπτ, 4-2 μεσα στην πετρουπολη με τον ξαδερφο του Δαλουκα.

στο ματς με την χάιντουκ, το δεύτερο γκολ ήταν offside.. αλλά τέσπα.

 

απλά επειδή είπες για διαιτητή.

Link to comment
Share on other sites

 

Ενήμερος σε μεγάλο βαθμό για την αγωνιστική κατάσταση στην οποία βρίσκεται η ΑΕΚ είναι ο Μανόλο Χιμένεθ, όπως ο ίδιος είπε μιλώντας στη SportDay:«Ο μάνατζέρ μου διαπραγματεύεται με την ΑΕΚ και δεν γνωρίζω πολλές λεπτομέρειες. Του έχω μεταφέρει τις συνθήκες που επιθυμώ, όχι μόνο οικονομικές, αλλά και αγωνιστικές», τόνισε ο 46χρονος προπονητής και ερωτηθείς αν έχει δει παιχνίδια της ΑΕΚ, απάντησε:

«Είμαι ανήσυχο πνεύμα. Οποτε προκύπτει ενδιαφέρον από κάποια ομάδα, όπως τώρα με την ΑΕΚ, την Αλμερία, τη Λα Κορούνια ή τη Σαραγόσα, αμέσως ενεργοποιούμαι και κοιτάζω παιχνίδια. Εχω, λοιπόν, παρακολουθήσει την ΑΕΚ και είδα ότι με τον προηγούμενο προπονητή έπαιζε 4-2-3-1. Είδα κάποια πράγματα σε άμυνα και επίθεση. Δεν θα ήθελα να επεκταθώ περισσότερο προς το παρόν. Αν δεν είχε φύγει ο προπονητής της, δεν θα έλεγα ούτε αυτά που είπα, διότι θα ήταν έλλειψη σεβασμού προς αυτόν». Πάντως ο Χιμένεθ εξέφρασε την άποψη ότι η ΑΕΚ μπορεί ακόμη να κατακτήσει το πρωτάθλημα, παρά το γεγονός ότι είναι ηδη 5 βαθμούς μακριά απο την κορυφή

 

Από την πλευρά του, ο ατζέντης του Ισπανού τεχνικού, Αλβαρο Τόρες, αναφέρθηκε στο θέμα του μπάτζετ: «Του αρέσει πολύ να δουλεύει με νέους παίκτες. Στη Σεβίλλη ανέβασε 15 τέτοιους, ξέρει πώς να παίρνει το 100% από τους νεαρούς. Δεν είναι πρόβλημα τα χρήματα. Αυτή την εποχή άλλωστε ελάχιστες ομάδες δίνουν χρήματα για μεταγραφές».

 

 

ΜΑΚΑΡΙ!!

Link to comment
Share on other sites

αχχαχαχα ξαναπετυχα αυτο το βιντεο μετα απο πολυ καιρο.

Καλός καραγκιόζης!
Link to comment
Share on other sites

Και ο τσουκαλας με την ντοντουκα μαναβη θυμιζει, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΘΙΓΟΥΜΕ!

Ο Τσουκαλάς δεν έχει ντουντούκα και ούτε είχε ποτέ.Ο Ρομάριο είναι αυτός με τη ντουντούκα.

Link to comment
Share on other sites

Ο Τσουκαλάς δεν έχει ντουντούκα και ούτε είχε ποτέ.Ο Ρομάριο είναι αυτός με τη ντουντούκα.

τι ειναι ο ρομαριο? Πουλαει σουτζουκια?

Link to comment
Share on other sites

τι ειναι ο ρομαριο? Πουλαει σουτζουκια?

Ένα τούμπανο είναι φοβάσαι μόνο που τον βλέπεις πίστεψε με :P

Link to comment
Share on other sites

Ένα τούμπανο είναι φοβάσαι μόνο που τον βλέπεις πίστεψε με :P

καλα αυτο το σκεφτηκα και εγω. Αλλα... δεν ειναι λιγο βλακεια που εχετε οργανωτη εναν μεταναστη?

Δεν το λεω λογο καθαρου ρατσισμου, σε καμια περιπτωση.

Link to comment
Share on other sites

καλα αυτο το σκεφτηκα και εγω. Αλλα... δεν ειναι λιγο βλακεια που εχετε οργανωτη εναν μεταναστη?

Δεν το λεω λογο καθαρου ρατσισμου, σε καμια περιπτωση.

Ψευδώνυμο είναι.

Link to comment
Share on other sites

Και ο τσουκαλας με την ντοντουκα μαναβη θυμιζει, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΘΙΓΟΥΜΕ!

afou mia fora ekane kai tin ka8aristria sto sef tote pou xasane 20 pontous diafora.....Eixa dei mia foto 8a prospa8isw na thn 3anabrw na thn anevasw....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...