Jump to content

[GR] Topic για την ΑΕΚ


Belzebul

Recommended Posts

Γιατί να θέλω να αποκλειστεί ; Ελληνική ομάδα είναι...

 

Εγώ προσωπικά μόνο τον Παναθηναϊκό δεν υποστηρίζω στην Ευρώπη, γιατί το παίζει δήθεν Ευρωπαίος. Όλες τις άλλες ελληνικές ομάδες τις υποστηρίζω.

Link to comment
Share on other sites

Τεσπα, παντως αυτη τη στιγμη δεν εχει συνδεσμο ο Ολυμπιακος στο μπραχαμι. Ειμαι 99% σιγουρος. Θα σου πω αυριο

Μου φενεται εισαι εξαιρεση!!! (σκεφτεσε και τους ποντους της Ελλαδας στην UEFA)

Offtopic: Επαιξα στοιχημα 2πλο την Ζενιτ και 1 την Εβερτον + 5 που θα γινουν αυριο, λες να πιασω τα 2 σημερινα;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά μόνο τον Παναθηναϊκό δεν υποστηρίζω στην Ευρώπη, γιατί το παίζει δήθεν Ευρωπαίος. Όλες τις άλλες ελληνικές ομάδες τις υποστηρίζω.

+1

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά μόνο τον Παναθηναϊκό δεν υποστηρίζω στην Ευρώπη, γιατί το παίζει δήθεν Ευρωπαίος. Όλες τις άλλες ελληνικές ομάδες τις υποστηρίζω.

+13123210239103919231092

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά μόνο τον Παναθηναϊκό δεν υποστηρίζω στην Ευρώπη, γιατί το παίζει δήθεν Ευρωπέος. Όλες τις άλλες ελληνικές ομάδες τις υποστηρίζω.

fixed and +1
Link to comment
Share on other sites

μπορει να φανω κομπλεξικος αλλα δεν υποστηριζω καμια ομαδα στην Ευρωπη εκτος απο την ΑΕΚ. Δεν εχω καποιο βασικο λογο, απλα θελω μονο η ομαδα μου να νικαει.

Link to comment
Share on other sites

μπορει να φανω κομπλεξικος αλλα δεν υποστηριζω καμια ομαδα στην Ευρωπη εκτος απο την ΑΕΚ. Δεν εχω καποιο βασικο λογο, απλα θελω μονο η ομαδα μου να νικαει.

 

Ο κλασικος ο μαλακας ο νεοελληνας..

 

οπως θα λεγε κ ο γεωργιου..

Link to comment
Share on other sites

μπορει να φανω κομπλεξικος αλλα δεν υποστηριζω καμια ομαδα στην Ευρωπη εκτος απο την ΑΕΚ. Δεν εχω καποιο βασικο λογο, απλα θελω μονο η ομαδα μου να νικαει.

και ο πατέρας μου αυτήν την μαλακία έχει..χΔ
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα πολυ μαπα η ΑΕΚ, ανυπαρκτη στο 2ο ημ αλλα δεν πειραζει! Μπραβο παιδια!

Καταπληκτικος ο Ντιοπ, φενεται η κλασση του απο 10 χιλ.

 

Συνεχιζουμε.

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα πολυ μαπα η ΑΕΚ, ανυπαρκτη στο 2ο ημ αλλα δεν πειραζει! Μπραβο παιδια!

Καταπληκτικος ο Ντιοπ, φενεται η κλασση του απο 10 χιλ.

 

Συνεχιζουμε.

o diop na fantasteis einai anetoimos akoma. fantasou na parei ta pano tou.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...