Jump to content

[GR]Uefa Champions League


کєya

Recommended Posts

Ο Σάντος είναι μανούλα σε τέτοια ματς με αποτέλεσμα.Αν τον είχατε ακόμα θα το είχατε σίγουρο.Τώρα με τον Παυλάρα τι να σου πω.

Καλή επιτυχία!

Re file o anthropos einai 5 meres stn omada k pisteuw oti kati ekane tha doume sto mellon

Link to comment
Share on other sites

Βασικα, μην λεμε μαλακιες μεταξυ μας. Μια φαση σας βγηκε <.< Ευτυχως που το εβαλε.

 

Τεσπα μπραβο, και καλη τυχη στον επαναληπτικο, αν και νομιζω οτι ο αγιαξ θα κατεβει πολυ δυνατα.

Link to comment
Share on other sites

Re file o anthropos einai 5 meres stn omada k pisteuw oti kati ekane tha doume sto mellon

Θα δείξει ο χρόνος!
Link to comment
Share on other sites

Βασικα, μην λεμε μαλακιες μεταξυ μας. Μια φαση σας βγηκε <.< Ευτυχως που το εβαλε.

 

Τεσπα μπραβο, και καλη τυχη στον επαναληπτικο, αν και νομιζω οτι ο αγιαξ θα κατεβει πολυ δυνατα.

Oti kai na einai re file toumpa einai ok simfwnw ajax einai ola ta perimeneis alla ok meta apo 1-1 sto amsterdam kai mesa stn edra sou dn pisteuw na mn peksoun kala oi dikoi mas

Link to comment
Share on other sites

Oti kai na einai re file toumpa einai ok simfwnw ajax einai ola ta perimeneis alla ok meta apo 1-1 sto amsterdam kai mesa stn edra sou dn pisteuw na mn peksoun kala oi dikoi mas

Και βεβαια θα θελουν να παιξουνε οι δικοι σας, και στο αμστερνταμ ηθελαν να παιξουν, δεν μπορουσαν ομως. Το θεμα ειναι οτι η δοικηση σας προσεβαλε εναν αχρηστο οπως φανηκε στα φιλικα προπονητη, και πριν απο 5 μερες ενος μεγαλου ματς εφερε τον προπονητη του πανθρακικου.

 

Δεν τα λεω επιθετικα ολα αυτα, να το ξεκαθαρισω.

Link to comment
Share on other sites

Και βεβαια θα θελουν να παιξουνε οι δικοι σας, και στο αμστερνταμ ηθελαν να παιξουν, δεν μπορουσαν ομως. Το θεμα ειναι οτι η δοικηση σας προσεβαλε εναν αχρηστο οπως φανηκε στα φιλικα προπονητη, και πριν απο 5 μερες ενος μεγαλου ματς εφερε τον προπονητη του πανθρακικου.

 

Δεν τα λεω επιθετικα ολα αυτα, να το ξεκαθαρισω.

Se afto exeis dikio itan lathos odws alla tha doume pos tha paei

Link to comment
Share on other sites

To kentro k h epithesi einai mia xara o fovos einai sta stimena stin amina.

γι'αυτό είχε όλη την ώρα την μπάλα ο άγιαξ ε?
Link to comment
Share on other sites

γι'αυτό είχε όλη την ώρα την μπάλα ο άγιαξ ε?

sto proto meros meta sto deutero emeis tin eixame egw to eipa apo tn arxi h bala p pe3ame sto prwto dn legotan bala...

Link to comment
Share on other sites

Λέω και εγώ ακόμα να πει τίποτα για τον Ολυμπιακό; Παρεμπιπτόντως τώρα κατάλαβα ότι το "13" στο username σου απεικονίζει την ηλικία σου.

============================================================================================

 

Συγχαρητήρια στον παοκ.

 

Κοιτα ποιος μιλαει το 5χρονο.....Εγω οσο γουσταρω ειμαι καταλαβες??και φυσικα το πιστευω αυτο που λεω...Ο ΠΑΟΚ εχει μεγαλυτερη ψυχη απο εσας...

Link to comment
Share on other sites

ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΠΑΟΚΑΡΑ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ ΜΕΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟΟΟΟΟΟ

ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΘΑ Σ'ΑΚΟΛΟΥΘΩΩΩΩ.

 

(με πείραξε η ζέστη ::))

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα ποιος μιλαει το 5χρονο.....Εγω οσο γουσταρω ειμαι καταλαβες??και φυσικα το πιστευω αυτο που λεω...Ο ΠΑΟΚ εχει μεγαλυτερη ψυχη απο εσας...

Ότι πει το παιδί μας.Όταν θα παίξεις μονότερμα την Ρεάλ στο Μπερναμπέου με 10 παίκτες έλα και πες μου για ψυχή...Κομπλεξικέ...

 

Συγχαρητήρια στον ΠΑΟΚ μακάρι να περάσει αν και ο Άγιαξ κατά την άποψη μου παραμένει το φαβορί.

Link to comment
Share on other sites

Ότι πει το παιδί μας.Όταν θα παίξεις μονότερμα την Ρεάλ στο Μπερναμπέου με 10 παίκτες έλα και πες μου για ψυχή...Κομπλεξικέ...

 

Συγχαρητήρια στον ΠΑΟΚ μακάρι να περάσει αν και ο Άγιαξ κατά την άποψη μου παραμένει το φαβορί.

Ποτε οταν φαγατε 3???Ρε παιρνεις πρωταθλημα επι 12 χρονια και εισαι ακομα πισω μας στην βαθμολογια της Ευρωπης και μιλας ακομα για Ευπωπη και για επιτυχιες??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...