Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

ΕΝΤΑΞΕΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΗΜΑΣΤΕ ΟΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΣΕ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΗ.

 

Άντε πηγαίνετε να κοιμηθείτε ήσυχοι τώρα.

είμαστε*
Link to comment
Share on other sites

Χαλάρωσε ρε μαλάκα. Όχι και ανύπαρκτος..

με την έννοια ότι δεν είναι αυτός που ξέραμε.
Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκες, εγώ είδα πως η ομάδα κατά τα 4/5 της είναι η ίδια που σας γλεντάει εδώ και χρόνια. Με άλλα λόγια, μια ομάδα που "μεγάλωσε", ηλικιακά όσο αφορά τους παίχτες, ρίχνοντας σας φάπες.

Αυτή η κουρασμένη ομάδα, λοιπόν, έπαιξα καλά 10 από τα 40 λεπτά και κατάφερε να γυρίσει πολλές φορές από διαφορές 14+ πόντων. Αν είχε παίξει 15 λεπτά, πιστέψτε με, θα ήταν ακόμα ένα πρωτάθλημα για τον Παναθηναϊκό, πράγμα που στο τέλος έφτασε στο τσακ για να το καταφέρει, αλλά ατύχησε.

 

Μη μου λέτε λοιπόν για καλύτερες ομάδες και πούτσες μπλε, γιατί αν μεταγραφικά είχε ενισχυθεί πιο σωστά και δεν είχε πάρει κάτι άμπαλους θα είσαστε πάλι από κάτω τώρα.

 

Τέσπα, ζήστε λίγο με την ψευδαίσθηση ότι γίνατε υπερομάδα.

Α, πάρτε και τον Αλβέρτη ένα τηλέφωνο να του πείτε πως είναι η εμπειρία να τον έχετε φτάσει σχεδόν, μιας και έχετε 10 εσείς και 11 αυτός. =)

Link to comment
Share on other sites

μαλακίες λες..δηλαδή εμείς είχαμε καλύτερη μεταγραφική ενίσχυση αναλογικά;

Όχι! Άσχετα με τη βελτίωση που παρουσίασε το σύνολο μέσα στη χρονιά...Λες μαλακίες, το ματς το πήραμε, δεν το χάσατε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβες. Τα τελευταία χρόνια ο ΠΑΟ έχει κάποιος βασικούς που είναι ο κορμός και χρόνο παρά χρόνο γίνονται κάποιες ενισχύσεις. Φέτος έχουμε τις χειρότερες μεταγραφές σε σχέση με όλα τα προηγούμενα χρόνια, αρνητικό γεγονός προφανώς, εφόσον ο κορμός που προανέφερα δεν μπορεί να παίρνει πάντα όλα τα παιχνίδια, πόσο μάλλον τέτοια παιχνίδια.

 

Σου ξαναείπα, αν παίζαμε 15 λεπτά θα το είχατε χάσει, όσο και να μην σ'αρέσει έτσι ακριβώς είναι. Παραδέχομαι το ότι φέτος είσασταν πολύ καλοί και μέσα στη χρονιά βελτιωθήκατε ακόμα περισσότερο. Από τη στιγμή όμως που παίχτες γερασμένοι πλέον για αθλητισμό μπορούσαν να σας κοντράρουν κανονικότατα, αντί να τους έχετε πατήσει κατά τη διάρκεια όλου του παιχνιδιού, όχι φίλε μου, τότε δεν έχετε γίνει υπερομάδα ακόμα και έχετε πολλά ψωμιά να φάτε.

 

Τέσπα, δεν θα καθίσω να το συνεχίσω γιατί ξέρω πως κανείς σας δεν θα παραδεχτεί κάποια πράγματα. Το μόνο καλό που βλέπω εγώ είναι ότι τουλάχιστον κάποιος θα αρχίσει να κοντράρει τον Παναθηναϊκό επιτέλους.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκες, εγώ είδα πως η ομάδα κατά τα 4/5 της είναι η ίδια που σας γλεντάει εδώ και χρόνια. Με άλλα λόγια, μια ομάδα που "μεγάλωσε", ηλικιακά όσο αφορά τους παίχτες, ρίχνοντας σας φάπες.

Αυτή η κουρασμένη ομάδα, λοιπόν, έπαιξα καλά 10 από τα 40 λεπτά και κατάφερε να γυρίσει πολλές φορές από διαφορές 14+ πόντων. Αν είχε παίξει 15 λεπτά, πιστέψτε με, θα ήταν ακόμα ένα πρωτάθλημα για τον Παναθηναϊκό, πράγμα που στο τέλος έφτασε στο τσακ για να το καταφέρει, αλλά ατύχησε.

 

Μη μου λέτε λοιπόν για καλύτερες ομάδες και πούτσες μπλε, γιατί αν μεταγραφικά είχε ενισχυθεί πιο σωστά και δεν είχε πάρει κάτι άμπαλους θα είσαστε πάλι από κάτω τώρα.

 

Τέσπα, ζήστε λίγο με την ψευδαίσθηση ότι γίνατε υπερομάδα.

Α, πάρτε και τον Αλβέρτη ένα τηλέφωνο να του πείτε πως είναι η εμπειρία να τον έχετε φτάσει σχεδόν, μιας και έχετε 10 εσείς και 11 αυτός. =)

 

Πρέπει να πονάει πολύ που το μόνο που πήρατε φέτος ήταν ένα κύπελλο στο μπάσκετ. Κρίμα που από του χρόνου το μόνο που θα πάρετε όπως φαίνεται είναι καμιά αδειοδότηση το πολύ. Ανύπαρκτοι σε όλα τα αθλήματα από του χρόνου. Φέτος είχατε το μπάσκετ, πάει κι αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να πονάει πολύ που το μόνο που πήρατε φέτος ήταν ένα κύπελλο στο μπάσκετ. Κρίμα που από του χρόνου το μόνο που θα πάρετε όπως φαίνεται είναι καμιά αδειοδότηση το πολύ. Ανύπαρκτοι σε όλα τα αθλήματα από του χρόνου. Φέτος είχατε το μπάσκετ, πάει κι αυτό.

Ρε μαλάκα, εσείς ειδικά αυτό το κύπελλο το είχατε και το καμαρώνατε που και που και τώρα το περιφρονείτε κιόλας? Μην γίνεστε τραγικοί..

Και όχι, δεν πονάει φίλε. Δόξα τον Θεό είμαι 17 κι έχω χορτάσει, δεν είμαι αχάριστος.

nai wmos twra magkaki paei h epoxi tou pana8inaikou wpos efuge h epoxi tou ari ..fevgi o obrantovits o giatsevitisous stamataei o mpatistis stamataei o diamantidis den mpwri na kouvalaei ka8e agwna

Συμφωνώ και αυτό είπα προηγουμένως.
Link to comment
Share on other sites

Ρε μαλάκα, εσείς ειδικά αυτό το κύπελλο το είχατε και το καμαρώνατε που και που και τώρα το περιφρονείτε κιόλας? Μην γίνεστε τραγικοί..

Και όχι, δεν πονάει φίλε. Δόξα τον Θεό είμαι 17 κι έχω χορτάσει, δεν είμαι αχάριστος.Συμφωνώ και αυτό είπα προηγουμένως.

 

Για όλα τα αθλήματα λέω γαμώ.

 

Τί έκανες φέτος;

 

Ποδόσφαιρο: -

Μπάσκετ: Κύπελλο Ελλάδος

Βόλεϊ: Παραλίγο Α2

Πόλο: Ακόμα να πάρετε μπρατσάκια.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...