Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

Ναι ρε, φαίνεται τόσο λάθος αλλά το έχει τελειοποιήσει.

αυτό είναι δείγμα χαμηλής τεχνικής να ξέρεις..και εγώ με το αριστερό έτσι τα κάνω χαχαχα
Link to comment
Share on other sites

αυτό είναι δείγμα χαμηλής τεχνικής να ξέρεις..και εγώ με το αριστερό έτσι τα κάνω χαχαχα

Χαμηλή ή όχι σημασία έχει ότι τα βάζει :P

Link to comment
Share on other sites

αυτό είναι δείγμα χαμηλής τεχνικής να ξέρεις..και εγώ με το αριστερό έτσι τα κάνω χαχαχα

 

Και εγώ όποτε παίζω μπάσκετ, αν και οι φίλοι μου διαμαρτύρονται συνέχεια γιατί παίζω σκληρά λένε. Αυτό που δεν μ'αρέσει στο μπάσκετ είναι ότι τα φάουλ δίνονται με το παραμικρό. Αν και πολλές φορές που πάω να κάνω τάπα καταλήγω να χαστουκίζω τον αντίπαλο. :>

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ όποτε παίζω μπάσκετ, αν και οι φίλοι μου διαμαρτύρονται συνέχεια γιατί παίζω σκληρά λένε. Αυτό που δεν μ'αρέσει στο μπάσκετ είναι ότι τα φάουλ δίνονται με το παραμικρό. Αν και πολλές φορές που πάω να κάνω τάπα καταλήγω να χαστουκίζω τον αντίπαλο. :>

Άλλαξαν οι κανονισμοί στα φάουλ και εγινε μπαλέτο ρε μαλάκα...

Ο Ταβουλαρέας που σφυρίζει Α1 είναι καλαματιανός και με έχει σφυρίξει με το αντρικό τμήμα...Η χριστοπαναγία από τους παίκτες είναι συνηθισμένο φαινομενο φέτος..

Χαμηλή ή όχι σημασία έχει ότι τα βάζει :P

ναι ρε μαλάκα..γαμάει ο τύπος λέμε.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως ο ΠΑΟ στη 4η περίοδο είχε παραδοθεί άνευ όρων, αφού μέχρι και ο Ομπράντοβιτς έκατσε στον πάγκο και απέσυρε τους Διαμαντίδη,Μπατίστ.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ο ΠΑΟ στη 4η περίοδο είχε παραδοθεί άνευ όρων, αφού μέχρι και ο Ομπράντοβιτς έκατσε στον πάγκο και απέσυρε τους Διαμαντίδη,Μπατίστ.

Ο Ομπράντοβιτς είχε κάτσει στον πάγκο και άφηνε τον Ιτούδη να κάνει παιχνίδι από την 3η περίοδο!
Link to comment
Share on other sites

Ο Ομπράντοβιτς είχε κάτσει στον πάγκο και άφηνε τον Ιτούδη να κάνει παιχνίδι από την 3η περίοδο!

v6ubnn.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μαλάκα διάβαζα ότι λήγει το συμβόλαιο του Πρίντεζη φέτος, δεν πιστεύω...

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΛΑΚΑ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST ΧΤΕΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

http://www.redplanet.gr/podosfairo/eksetazetai-h-periptwsh-toy-manwla.1793557.html

 

Not bad.

Link to comment
Share on other sites

ΜΑΛΑΚΑ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ POST ΧΤΕΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

http://www.redplanet.gr/podosfairo/eksetazetai-h-periptwsh-toy-manwla.1793557.html

 

Not bad.

^^ ε μα;

 

μακριά το μπάσταρδο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...