Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

Περιληπτικά σε όσα είπατε πριν: 1)Σχετικά με τον Ορμπάιθ και εγώ περίμενα ότι θα ναι παλτό κλπ αλλά με έκανα και κατάπια τη γλώσσα μου όχι τόσο για τα αμυντικά του καθήκοντα όσο για την ικανότητα που είχε να βγάζει γρήγορα την ομάδα μπροστά δίνοντας την πρώτη πάσα σε ποσοστό 95 % επιτυχίας.

2)Ο Μακούν πάλι καλά που ήταν δανεικός γιατί αν είχαμε δώσει τα 4 μυρια ακόμα θα τα κλαίγαμε.Δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο αν και νομίζω ότι φταίει και ο τραυματισμός που είχε στο ματς με τον βάζελο πάνω που έπαιρνε μπροστά.

3)Προτιμώ Έλληνες ταλεντάκια όπως αυτά που μαζεύουμε τώρα από λαχεία μαύρους της Β'Εθνικής οι οποίοι το πιο πιθανό είναι ότι δε θα σου βγουν.Μη βλέπετε την περίπτωση Τουρέ, ήταν ο μόνος που μας βγήκε σε αντίθεση με άλλους τόσους που πέρασαν και δεν ακούμπησαν.

4)Αντώνη το διαρκείας δε θα το έδινα έτσι προσωπικά, μ'αρέσει να δίνω πίστωση χρόνου σε παίκτες-προπονητές και το ίδιο θα κάνω και φέτος.

 

Αυτά από μένα φιλικά πάντα ;D

Link to comment
Share on other sites

Οχι κατι τετοια απλα δεν τα ανεχωμαι.

Και φετος θα παρω στο basket οχι στη μπαλα.Ετσι γιατι το αξιζουν και οι Αγγελοπουλοι και οι πιτσιρικαδες μας.Ασχετος αν παρουμε το πρωταθλημα η οχι.

++++++++ Και εγώ θέλω για μπάσκετ γιατί δεν αξίζουν να παίζουν μπροστά σε 2-3 χιλιάδες άτομα.

Link to comment
Share on other sites

Οχι κατι τετοια απλα δεν τα ανεχωμαι.

Και φετος θα παρω στο basket οχι στη μπαλα.Ετσι γιατι το αξιζουν και οι Αγγελοπουλοι και οι πιτσιρικαδες μας.Ασχετος αν παρουμε το πρωταθλημα η οχι.

Μαλάκα, αν έμενα αθήνα μπάσκετ θα είχα σίγουρα.

Τα κατέβασαν πολύ και μου αρέσει και το μπάσκετ άρα στανταράκι..σε 2 χρονάκια που σου 'ρχομαι αθήνα θα πηγαίνουμε μαζί!

Link to comment
Share on other sites

++++++++ Και εγώ θέλω για μπάσκετ γιατί δεν αξίζουν να παίζουν μπροστά σε 2-3 χιλιάδες άτομα.

μακάρι να ήτανε τόσοι βασικά.
Link to comment
Share on other sites

Μπάσκετ είναι και φτηνό το διαρκείας και γενικά έχουν πολύ καλές τιμές στα εισιτήρια.

Link to comment
Share on other sites

μαλάκες καταλαβαίνετε από που ξεκίνησε και που έφτασε αυτή η ομάδα;

Link to comment
Share on other sites

μαλάκες καταλαβαίνετε από που ξεκίνησε και που έφτασε αυτή η ομάδα;

ναι,και όχι μόνο εμείς 8)
Link to comment
Share on other sites

μαλάκες καταλαβαίνετε από που ξεκίνησε και που έφτασε αυτή η ομάδα;

Ρε μαλάκα στην προετοιμασία όταν ξεκινούσε είχαν πάει 10 δημοσιογράφοι χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Επίσης η καλύτερη μεταγραφή μας θα είναι ο Φέισα αν είναι υγιής φέτος.Να το θυμάστε αυτό..

Link to comment
Share on other sites

Επίσης η καλύτερη μεταγραφή μας θα είναι ο Φέισα αν είναι υγιής φέτος.Να το θυμάστε αυτό..

για να δούμε.. :Ρ αυτό είπε και ο βαλβέρδε..

Ρε μαλάκα στην προετοιμασία όταν ξεκινούσε είχαν πάει 10 δημοσιογράφοι χαχαχαχα

γενικά ξεκίνησε χωρίς στόχους και φιλοδοξίες με 1000 θεατές ανά αγώνα..και έφτασε σε σολντ άουτ και euroleague.

δαφάκ;

Link to comment
Share on other sites

Το πιο κομβικό ματς είναι το σημερινό.Αν κάνουμε το 2-1 θα το πάρουμε.

Link to comment
Share on other sites

Το πιο κομβικό ματς είναι το σημερινό.Αν κάνουμε το 2-1 θα το πάρουμε.

Δυσκολο.

Προβλεπω σφαγη γαμω.

Link to comment
Share on other sites

Δυσκολο.

Προβλεπω σφαγη γαμω.

Θα νικήσουμε ρε, πλέον και διαιτητές νικάμε.Στο ΟΑΚΑ χάσαμε λόγω της κακής τρίτης περιόδου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...