Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

Σε είχα για πιο έξυπνο και πιο ψαγμένο. Με το καλό η κούπα αν και όπως μου είπες, εσύ ο ίδιος "είναι για την τσκα"

Μα επειδή ξέρω στο λέω ο Ζέλικο δεν είναι για νέα παιδιά δεν έχει την υπομονή που έχει ο Ντόυντα(χωρίς να θέλω να τον υποτιμήσω ειλικρινά).Σχετικά με την κούπα ναι οι διαιτητές κάνουν τα πάντα για την ΤΣΣΚΑ αλλά ποτέ δε ξέρεις!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα; λολ

εύχομαι να χάσετε, αν και πάλι τα αρχίδια θα πρήζετε ότι πήγατε με τα 20χρονα τελικό.

Που δεν είναι 20χρονα και επίσης και ο παναθηναϊκός είχε μικρούς παίκτες και μάληστα πολλές φορές έφερνε και όχι φίρμες παίκτες και τους έκανε παικτάρες και σκαγατε τα λεφτά εσείς και τους παίρνατε.

 

ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ. ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ Ο DASK ΓΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ.

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει επίσης να σημειωθεί πως εν συνεχεία συμπλοκή υπήρξε και μεταξύ των οπαδών του "τριφυλλιού" και της Αστυνομίας εντός του γηπέδου, η οποία πήρε έκταση και μάλιστα μεγάλο μέρος της κερκίδας άδειασε, με την κατάσταση ωστόσο να έχει εκτονωθεί πλέον.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλα οι βαζελοι πρωτοι στα ντου.

Με πειρε τηλεφωνο ο παππους μου και μου ειπε οτι του μπηκανε 50 για το καρτοκινητο.

Link to comment
Share on other sites

πήγανε 600 ολυμπιακοί έξω απο το γήπεδο και την έπεσαν στους βάζελους τώρα..έμαθε κάνεις τπτ;

Link to comment
Share on other sites

πήγανε 600 ολυμπιακοί έξω απο το γήπεδο και την έπεσαν στους βάζελους τώρα..έμαθε κάνεις τπτ;

 

Τί σε ενδιαφέρει ρε; Εμένα μ'αρέσε αυτό που είπε η τουρκική αστυνομία. Αφήστε τους έξω να σκοτωθούν μόνοι τους. Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΛΥΣΗ.

Link to comment
Share on other sites

Τί σε ενδιαφέρει ρε; Εμένα μ'αρέσε αυτό που είπε η τουρκική αστυνομία. Αφήστε τους έξω να σκοτωθούν μόνοι τους. Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΛΥΣΗ.

εσένα δεν σε ενδιαφέρει δηλαδή ρε;
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΜΕ ΡΕ ΓΑΜΩ.ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΛΑΘΗ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΩΧΗ.

 

ΝΤΟΡΣΕΥ ΓΙΑΤΙ ΜΠΗΚΕΣ ΧΕΣΜΕΝΟΣ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ;

Link to comment
Share on other sites

ο χαινζ τι μαλάκας..μέτρησα τουλάχιστον 3 λάθοι σε 3 λεπτά λολ..

 

κάτι άλλο,μαλάκες τι είναι αυτοί της τσεσεκα..δεν μας βλέπω καλά..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...