Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

γκουχου γκουχου λέει ο μούλος...

Ρε μαλάκα κάτι επιθετικά που σφύραγε και κάτι goaltending που δεν έδωσε τα είδες;

Άντε και γαμήσου...Επειδή είστε μαλάκες και δεν μπορείτε να κρατήσετε τη διαφορά 15 πόντων σας φταίνε τα πάντα...

Κάνε βαλίτσες για ελλάδα τώρα..

Όχι παίζουν μικρό τελικό στις 16:00 αύριο ;D

Link to comment
Share on other sites

Όχι παίζουν μικρό τελικό στις 16:00 αύριο ;D

θα το δει κανείς αυτό το χάρμα οφθαλμών;
Link to comment
Share on other sites

σήμερα παίζεις;

α,οκ.

ειπα να ειμαι καλος αλλα με τους σκατογαυρους δεν μπορεις..επειδη μου ξαναπας τελικο μετα απο 100 χρονια δεν σημαινει οτι εισαι καλυτερος απο μενα και μπορεις να μου την λες κιολας..οσοι ειδαν τον αγωνα μπορουν να κρινουν αν μας σφαξανε ή οχι..

 

απλα να ξερετε αν περναγαμε και εμεις θα μας κλανατε μια μαντρα στο χαλαρο..

Link to comment
Share on other sites

ειπα να ειμαι καλος αλλα με τους σκατογαυρους δεν μπορεις..επειδη μου ξαναπας τελικο μετα απο 100 χρονια δεν σημαινει οτι εισαι καλυτερος απο μενα και μπορεις να μου την λες κιολας..οσοι ειδαν τον αγωνα μπορουν να κρινουν αν μας σφαξανε ή οχι..

 

απλα να ξερετε αν περναγαμε και εμεις θα μας κλανατε μια μαντρα στο χαλαρο..

Μετά από 100 χρόνια ; Και πρόπερσι ήμουν τελικό, πρώτο φάουλ.Ο Ολυμπιακός παίζει σε φουλ ρυθμούς όλο το 40λεπτο πιστεύεις ότι είναι εύκολο τα παππούδια σας να ακολουθήσουν ; Είπαμε μικρό τελικό στις 16:00.

Link to comment
Share on other sites

Τι γκούχου γκούχου μωρέ άμπαλε ; Στο τέλος σφύραγαν ότι τους κατέβαινε αλλά αν έχεις Σπανούλη έτσι είναι αυτά, εκτός αν πιστεύετε ότι ο Καλάθης είναι παίκτης επιπέδου Σπανούλη οπότε πάω πάσο.

ασε μας μωρε τωρα αντι να παραδεχτεις οτι μας σφαξανε λες αλλα....Τωρα θα ειχατε εμας τελικο κ πιστεψε με σε τετοιο επιπεδο δεν υπαρχει περιπτωση να μας νικουσατε λογω εμπειριας παικτων.

Μην ξεχνας ποιος τον εφτιαξε τον Σπανουλη.Τωρα ποιος ξερει που θα ητανε

Link to comment
Share on other sites

οπ ξεχασα και προπερσι που πηγες εχασες..:/

 

παππουδια ξε παπουδια 6 φορες το εχω παρει..εσυ παρε τα αρχιδια μου και καλη σου μερα..

Link to comment
Share on other sites

οπ ξεχασα και προπερσι που πηγες εχασες..:/

 

παππουδια ξε παπουδια 6 φορες το εχω παρει..εσυ παρε τα αρχιδια μου και καλη σου μερα..

Ωπ ναι έπαιζα με την καλύτερη ομάδα της Ευρώπης α και ξέχασα εσύ είχες αποκλειστεί από τους 16.

 

Ναι τα πήρες αλλά έκανες τον κύκλο σου ετοιμάσου να απολαύσεις Θρύλο που έχει όλη την αφρόκρεμα.

Link to comment
Share on other sites

οπ ξεχασα και προπερσι που πηγες εχασες..:/

 

παππουδια ξε παπουδια 6 φορες το εχω παρει..εσυ παρε τα αρχιδια μου και καλη σου μερα..

μικρο τελικο αύριο,απο τον πράσινο καναπε σου θα μας δεις στον τελικο

 

φιλακια.

Link to comment
Share on other sites

δεν πειραζει,καποτε θα ερχοταν και η σειρα σας στο μπασκετ,ωστε να χαμογελασει και λιγο το χειλακι σας..

φιλουμπινια..

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει πέρα από τις μαλακίες μας, εγώ θα γούσταρα ελληνικό τελικό.

Link to comment
Share on other sites

οκ

να δω ποτε θα ξαναερθει η δικια σου στο ποδοσφαιρο ομως.

μην αλλαζεις θεμα,ντροπη

Εντάξει πέρα από τις μαλακίες μας, εγώ θα γούσταρα ελληνικό τελικό.

οντως
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...