Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

Πως το χάσαμε έτσι ρε; Γλεντάνε οι βάζελοι σήμερα και όλοι οι αντι-ολυμπιακοί. Πιστεύω να πάμε με καλή ψυχολογία την Κυριακή στο ΟΑΚΑ και να βάλουμε μυάλο στους απέναντι. Επίσης...Κάτι να γίνει με τον Μιραλάς και Τζιμπούρ. Δεν πάει άλλο. Πάλι έχασαν μεγάλες φάσεις. Στο πρώτο ημίχρονο μόνος του ο Τζιμπούρ τετ α τετ και το χάσε. Έλεος δηλαδή. Ένα γαμημένο γκολ να βάζανε να το τελειώναμε δεν μπορούσαν; Τι να πω πια...Δίπλα στην ομάδα να είμαστε τώρα γιατί έρχεται το ντέρμπι.

Link to comment
Share on other sites

 

"Σε έκτακτη σύσκεψη του ΔΣ του Ολυμπιακού πριν από λίγο παρουσία του Βαγγέλη Μαρινάκη,αποφασίστηκε η λύση της συνεργασίας με τον Ερνέστο Βαλβέρδε.Περισσότερες λεπτομέρειες σε λίγο"

Link to comment
Share on other sites

 "Σε έκτακτη σύσκεψη του ΔΣ του Ολυμπιακού πριν από λίγο παρουσία του Βαγγέλη Μαρινάκη,αποφασίστηκε η λύση της συνεργασίας με τον Ερνέστο Βαλβέρδε.Περισσότερες λεπτομέρειες σε λίγο"

 

troll

 

Αν μου έλεγες για τον Τζεμπούρ θα το πίστευα.

Link to comment
Share on other sites

Υψηλές παρουσίες στο Γεώργιος Καραϊσκάκης, καθώς την αναμέτρηση του Ολυμπιακού με την Μέταλιστ παρακολούθησε από τις σουίτες και ο τέως Βασιλιάς της Ελλάδας Κωνσταντίνος Γλύξμπουργκ.

 

Ο τέως Βασιλιάς στην πρώτη του παρουσία στο Καραϊσκάκης είδε τον αγώνα με την Μέταλιστ από τις σουίτες του Φαληρικού γηπέδου και είχε συνομιλία με τον πρόεδρο του Ολυμπιακού Βαγγέλη Μαρινάκη αλλά και τον Ισίδωρο Κούβελο.

 

Link to comment
Share on other sites

 "Σε έκτακτη σύσκεψη του ΔΣ του Ολυμπιακού πριν από λίγο παρουσία του Βαγγέλη Μαρινάκη,αποφασίστηκε η λύση της συνεργασίας με τον Ερνέστο Βαλβέρδε.Περισσότερες λεπτομέρειες σε λίγο"

Ναι ο Βαλβέρδε σου φταίει.

Link to comment
Share on other sites

ΑΛΛΑΓΕΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ Ο ΜΑΡΚΑΝΟ ΠΑΝΤΑ ΒΑΣΙΚΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΑΝΕΙΚΟΣ..Ο ΦΟΥΣΤΕΡ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ ΤΟ ΙΔΙΟ Ο ΤΖΙΜΠΟΥΡ..ΜΕ ΤΟΝ ΒΑΖΕΛΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ 0-0 Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ...UNDER ΚΑΙ ΝΟ GOAL..

Link to comment
Share on other sites

ΑΛΛΑΓΕΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ Ο ΜΑΡΚΑΝΟ ΠΑΝΤΑ ΒΑΣΙΚΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΑΝΕΙΚΟΣ..Ο ΦΟΥΣΤΕΡ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ ΤΟ ΙΔΙΟ Ο ΤΖΙΜΠΟΥΡ..ΜΕ ΤΟΝ ΒΑΖΕΛΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ 0-0 Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ...UNDER ΚΑΙ ΝΟ GOAL..

Δηλαδή για σένα πρέπει να φύγει ο Βαλβέρδε; Και ποιόν θες για προπονητή;

Link to comment
Share on other sites

ΑΛΛΑΓΕΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ Ο ΜΑΡΚΑΝΟ ΠΑΝΤΑ ΒΑΣΙΚΟΣ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΔΑΝΕΙΚΟΣ..Ο ΦΟΥΣΤΕΡ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΗΚΕ ΤΟ ΙΔΙΟ Ο ΤΖΙΜΠΟΥΡ..ΜΕ ΤΟΝ ΒΑΖΕΛΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ 0-0 Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ...UNDER ΚΑΙ ΝΟ GOAL..

 

2 ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ. ΤΙ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ;

Ο ΜΑΡΚΑΝΟ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 6 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ.

Ο ΦΟΥΣΤΕΡ ΘΑ ΗΤΑΝ MVP ΑΝ Ο ΤΖΕΜΠΟΥΡ ΔΕΝ ΕΧΑΝΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΓΚΟΛ.

ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΖΕΜΠΟΥΡ ΣΥΜΦΩΝΩ.

ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΑΖΕΛΟ ΑΜΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΜΠΟΡΕΙ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά. Είμαι οπαδός του ολυμπιακού και πήρα εισητήριο για τον τελικό στο Βουκουρέστι. Τώρα μου φαίνεται λίγο χαζό αυτό που έκανα αλλά όταν στα πρω...τοσέλιδα και στα site μου λέγανε ότι θα παω τελικό μου φαινόταν πολύ λογικό και είπα να προλάβω να πιάσω τις καλές τις θέσεις. Όποιος ενδιαφέρεται να το αγοράσει παρακαλείται να μου στείλει μέιλ στο eimaiprobato@yahoo.gr. Σας ευχαρίστω πολύ καληνύχτα σας.

Link to comment
Share on other sites

ΙΜΠΑΓΚΑΣΑ ΕΚΤΟΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΕΚΤΟΣ..ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ? Ο ΒΑΖΕΛΟΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΣ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΟΥ? ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΠΑΟΚ ΚΑΙ ΑΕΚ?

Link to comment
Share on other sites

ΙΜΠΑΓΚΑΣΑ ΕΚΤΟΣ ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΕΚΤΟΣ..ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙ? Ο ΒΑΖΕΛΟΣ ΝΑ ΧΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΣ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΟΥ? ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΠΑΟΚ ΚΑΙ ΑΕΚ?

 

Ο Μανιάτης μάλλον θα παίξει. Και ο Ιμπαγάσα είναι απώλεια μεν αλλά έχουμε τον Μακούναρο που θα είναι πολύ πιο χρήσιμος με τον Κούλη.

Link to comment
Share on other sites

Ο Μαρκάνο για άλλη μια φορά ήταν πάρα πολύ καλός και γενικά το δίδυμο Αβραάμ - Μαρκάνο μια χαρά πήγε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...