Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

Επίσης ας πει κάποιος στον Κοστάντσο γιατί αυτή η γωνία που έχει φάει 3 γκολ λέγεται κλειστή !

Νταξ το ένα δεν ήταν στην κλειστή ρε..

Και πάλι ήταν όρθιος όμως..Για το 1ο λέω...

Link to comment
Share on other sites

Νταξ το ένα δεν ήταν στην κλειστή ρε..

Και πάλι ήταν όρθιος όμως..Για το 1ο λέω...

Για το 2ο μιλούσα :p

Link to comment
Share on other sites

μονο για προπονησεις με κεφτεδακια κανει ο Αλεφαντος! δινει καθε εβδομαδα συνεντευξη στο ΦΩΣ λες κ ειναι προεδρος εκει κ ακομη γραφει στο katimagiko.gr κ την εχει δει Μουρινιο! αν ειναι τοσο μεγαλος σκαουτερ-προπονητης γιατι δν υπαρχει σε καμια ομαδα?

 

ελα κουραστηκα!

Link to comment
Share on other sites

Τωρα πια δεν χρειαζεται να πω κατι , ξεκινατε να μαλωνετε κ απο μονοι σας.

re pousti m vlepeis to topic? malakes m prasina mallia p vgikan apo mouxliasmeno mouni ekso apo t topic!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τωρα πια δεν χρειαζεται να πω κατι , ξεκινατε να μαλωνετε κ απο μονοι σας.

δεν μαλωνουμε! απλα κραζουμε τον Αλεφαντο που την ειδε Μουρινιο - Φεργκιουσον.οταν νικαμε λεει "Εγω ανακαλυψα τον Φεισα σε ενα φιλικο που ειχα δει στα 13 του" κ οταν χανουμε λεει " ο Φεισα δν κανει για τον Ολυμπιακο κτλ κτλ"

 

επισης το οτι καμια βαζελοχανουμικη εφημεριδα δν εγραψε τιποτα στο πρωτοσελιδο της για την ηττα λεει πολλα για τη μπαλα που παιξαμε.οπως επισης ολοι οι οπαδοι αναγνωριζουν οτι παιξαμε μπαλαρα !!! ανεξαρτητου ομαδας!

 

 

Link to comment
Share on other sites

επισης το οτι καμια βαζελοχανουμικη εφημεριδα δν εγραψε τιποτα στο πρωτοσελιδο της για την ηττα λεει πολλα για τη μπαλα που παιξαμε.οπως επισης ολοι οι οπαδοι αναγνωριζουν οτι παιξαμε μπαλαρα !!! ανεξαρτητου ομαδας!

Ώπα. Άλλο το ότι έπαιξε καλά με ευκαιρίες και άλλο ότι έπαιξε μπαλάρα. Από το πρώτο μέχρι το τελευταίο λεπτό δεν μπορούσαν να δώσουν ούτε μια πάσα τα παιδιά εκτός από 2 θεαματικά τακουνάκια. Ο Ολυμπιακός μπορεί να παίξει καλά αν παίξει απλά. Βλέπεις σε κάθε αγώνα ένα Μιραλάς να προσπαθεί να βγάλει θεαματικές μπαλιές. Παίξε απλά ρε άνθρωπε.
Link to comment
Share on other sites

Εγω θελω να πω οτι αυτα που βλεπω απο τον Μιραλλας τον ριξανε τελειως στην εκτιμιση μου και αρχιζει να εχει πορεια Diogo το παλικαρι.

 

Υποκληση στο θεο ΟΛΑΦ και Τοροσιδη που τον βλεπω να φευγει καλοκαιρι.

 

 

Βαλβερδε , πρεπει να φυγει ο ανθρωπος.Παρολο που στο emirates ηταν πολυ στυλακι.

Link to comment
Share on other sites

Ώπα. Άλλο το ότι έπαιξε καλά με ευκαιρίες και άλλο ότι έπαιξε μπαλάρα. Από το πρώτο μέχρι το τελευταίο λεπτό δεν μπορούσαν να δώσουν ούτε μια πάσα τα παιδιά εκτός από 2 θεαματικά τακουνάκια. Ο Ολυμπιακός μπορεί να παίξει καλά αν παίξει απλά. Βλέπεις σε κάθε αγώνα ένα Μιραλάς να προσπαθεί να βγάλει θεαματικές μπαλιές. Παίξε απλά ρε άνθρωπε.

πως μπορει μια ομαδα να παιξει ασχημα αλλα με ευκαιριες?επισης πως μπορει μια ομαδα να κανει ευκαιριες κ να παιζει ασχημα? δεν στεκουν.το να κανεις αρσεναλ στην αγγλια να παιζει αμυνα 70λεπτα να εχουμε 15 τελικες εναντι 10 κ να κανει καθυστερησεις για 10λεπτα λενε πολλα!μαλλον εβλεπες λαθος αγωνα :/ γιατι ειχαμε φοβερο πρεσινγκ κ καλο πασσιγκ game

 

@αντωνης ο Μιραλλας ηταν πολυυυυυυ καλος χτες...κακως βγηκε . κ εγω στη θεση τοπυ το ιδιο θα εκανα! χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

πως μπορει μια ομαδα να παιξει ασχημα αλλα με ευκαιριες?επισης πως μπορει μια ομαδα να κανει ευκαιριες κ να παιζει ασχημα? δεν στεκουν.το να κανεις αρσεναλ στην αγγλια να παιζει αμυνα 70λεπτα να εχουμε 15 τελικες εναντι 10 κ να κανει καθυστερησεις για 10λεπτα λενε πολλα!μαλλον εβλεπες λαθος αγωνα :/ γιατι ειχαμε φοβερο πρεσινγκ κ καλο πασσιγκ game

 

Δεν λέω έπαιξε τέλεια. Εγώ είδα έναν Ολυμπιακό που δεν περίμενα. Όμως ειδικά εχθές δεν υπήρχε πάσσινγκ game. Κάποιες στιγμές που ήθελαν να παίξουν καλά, έχαναν την μπάλα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν λέω έπαιξε τέλεια. Εγώ είδα έναν Ολυμπιακό που δεν περίμενα. Όμως ειδικά εχθές δεν υπήρχε πάσσινγκ game. Κάποιες στιγμές που ήθελαν να παίξουν καλά, έχαναν την μπάλα.

oxi οχι κουλ! ηταν αρκετα καλοι οι αυτοματισμοι :) :) :) κ εγω περιμενα αυτο που λες να μην μπορουμε να σταυρωσουμε 3η πασα αλλα επεσα πολυ εξω!
Link to comment
Share on other sites

πάμε τώρα για ντόρτια...ντόρτμουντ σόρρυ

το θεμα ειναι οτι δεν προκειται να περασουμε στον επομενο γυρω..και θα παρουμε το μπουλο για UEFA,μην σου πω και τιποτα...

Link to comment
Share on other sites

δεν μαλωνουμε! απλα κραζουμε τον Αλεφαντο που την ειδε Μουρινιο - Φεργκιουσον.οταν νικαμε λεει "Εγω ανακαλυψα τον Φεισα σε ενα φιλικο που ειχα δει στα 13 του" κ οταν χανουμε λεει " ο Φεισα δν κανει για τον Ολυμπιακο κτλ κτλ"

 

επισης το οτι καμια βαζελοχανουμικη εφημεριδα δν εγραψε τιποτα στο πρωτοσελιδο της για την ηττα λεει πολλα για τη μπαλα που παιξαμε.οπως επισης ολοι οι οπαδοι αναγνωριζουν οτι παιξαμε μπαλαρα !!! ανεξαρτητου ομαδας!

 

 

Οκ ρε φιλε μπαλα παιξατε... αλλα σιγουρα δεν παιζατε με την Αρσεναλ... Ηταν τα πιτσιρικια της.Δεν γινεται να παιζουν καλα σε ευρωπαικο ματς ενω δεν εχουν χρονια εμπειριας... Σκορποχωρι ητανε.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...