Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

3άρα και, θέλω εγώ ;ρ

αμυντικό χαφ, θέλει ο ολυμπιακός για ευρώπη...
Link to comment
Share on other sites

Δεν αλλάζω την άποψη μου για τον Βαλβέρδε απλά πιστεύω ότι στη θέση που πονάμε θέλουμε κάτι πολύ πιο βαρβάτο από έναν 32χρονο Ισπανό.

Link to comment
Share on other sites

Δεν αλλάζω την άποψη μου για τον Βαλβέρδε απλά πιστεύω ότι στη θέση που πονάμε θέλουμε κάτι πολύ πιο βαρβάτο από έναν 32χρονο Ισπανό.

κοίταξε, μπορεί αυτός ο 32χρονος να είναι όντως πολύ καλός..

Το θέμα δεν είναι αυτό όμως!

Το θέμα είναι πως ο κόσμος έχει ανάγκη από κάτι πιο σίγουρο..

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Η όλη φάση μου θυμίζει πρόπερσι με τον αριστερό χαφ το τι ονόματα είχαμε ακούσει πάλι και τελικά μείναμε με τον Λεονάρντο και τον Ζαϊρί.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς.. Το αστείο είναι ότι χρειαζόμαστε και σέντερ φορ γιατί με Τζεμπούρ και Πάντελιτς δεν βγαίνει η χρονιά μιας και ο Μιραλάς θα παίζει αρκετά συχνά στις πτέρυγες... Αλλά αφού μόνο κουτόχορτο μας πουλάνε φέτος. Τσέπωσαν τόσα λεφτά και τώρα κάνουν τα κορόιδα.. Μακάρι να πέσει γιούχα ή κανένα σύνθημα με την Γαλατά...

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς.. Το αστείο είναι ότι χρειαζόμαστε και σέντερ φορ γιατί με Τζεμπούρ και Πάντελιτς δεν βγαίνει η χρονιά μιας και ο Μιραλάς θα παίζει αρκετά συχνά στις πτέρυγες... Αλλά αφού μόνο κουτόχορτο μας πουλάνε φέτος. Τσέπωσαν τόσα λεφτά και τώρα κάνουν τα κορόιδα.. Μακάρι να πέσει γιούχα ή κανένα σύνθημα με την Γαλατά...

Ισχύει...Πιστεύω πως ήδη οι περισσότεροι από εμάς, αν όχι όλοι, τα έχουμε ψιλοπάρει με αυτό το θέμα...

Όσο για τον επιθετικό, ίσως έχεις δίκιο αλλά αν ο Γκρμπιτς αποδειχτεί άξιος για βασικός μέσα στη χρονιά, τότε ένα καλό επιθετικό σχήμα θα ήταν Ριέρα αριστερά, Γέστε δεκάρι, Γκρμπιτς δεξιά και κορυφή ο Κέβιν..

άρα πάνω κάτω βγαίνει...

Ο τζεμπούρ όμως υπέστη θλάση..

http://www.gazzetta.gr/article/item/215833-thlase-o-tzibour

 

Link to comment
Share on other sites

Μη το ψάχνετε μαλακίες εγώ πιστεύω ότι ο Βαλβέρδε θα δώσει άλλη μία ευκαιρία στον Ουρτάδο ή θα προσπαθήσει να κάνει 6άρι τον Φέισα.Στην καλύτερη να πάρουμε κανένα Τζιόλη.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...