Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

Leme ta autonohta p kapote zhtage o olympiakos AXAX

Revenger tn epomenh exei faei delete.

Σε γαμάω
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως η ψηφοφορία στο gavros.gr τα λέει όλα

 

Ποιος παίκτης ξεχώρισε στο 3-1 επί του Ολ. Βόλου;

 

Α. Μιραλάς (2279)  86%

Β. Τοροσίδης (70)  3%

Γ. Ιμπαγάσα (193)  7%

Δ. Ντουντού (101)  4%

 

ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΑΓΟΡΑΣΕ ΤΟΝ ΜΙΡΑΛΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙ !!!

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως η ψηφοφορία στο gavros.gr τα λέει όλα

 

Ποιος παίκτης ξεχώρισε στο 3-1 επί του Ολ. Βόλου;

 

Α. Μιραλάς (2279)  86%

Β. Τοροσίδης (70)  3%

Γ. Ιμπαγάσα (193)  7%

Δ. Ντουντού (101)  4%

 

ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΑΓΟΡΑΣΕ ΤΟΝ ΜΙΡΑΛΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙ !!!

Ήρθε πιο αθόρυβα από οποιαδήποτε άλλη μεταγραφή διότι εκείνες τις μέρες γινόταν η μεταβίβαση των μετοχών από τον Κόκκαλη στον Μαρινάκη.Τελικά αποδεικνύεται λίρα εκατό.

Link to comment
Share on other sites

Αυτός, ο Ιμπαγάσα και ο Φέτφα θα είναι αυτοί που θα κλέψουν τα βλέμματα φέτος (όχι πως δεν τα έχουν κλέψει ήδη). Εχθές με απογοήτευσαν οι Ριέρα και Ρόμενταλ. Ο πρώτος είναι πολύ βαρύς και απορώ γιατί. Ο δεύτερος είναι απλά άμπαλος και θα προτιμούσα να έπαιζε ο Φέτφα στην θέση του. Για 15 λεπτά μπήκε και δείτε τι έκανε...

Link to comment
Share on other sites

Αυτός, ο Ιμπαγάσα και ο Φέτφα θα είναι αυτοί που θα κλέψουν τα βλέμματα φέτος (όχι πως δεν τα έχουν κλέψει ήδη). Εχθές με απογοήτευσαν οι Ριέρα και Ρόμενταλ. Ο πρώτος είναι πολύ βαρύς και απορώ γιατί. Ο δεύτερος είναι απλά άμπαλος και θα προτιμούσα να έπαιζε ο Φέτφα στην θέση του. Για 15 λεπτά μπήκε και δείτε τι έκανε...

Όχι , Παύλο.Ο Ρόμενταλ ξέρει πολύ μπάλα και στο προηγούμενο παιχνίδι ήταν καταπληκτικός , το ίδιο και ο Ριέρα.Απλά φένετε χθές δεν τράβιξαν.Εγώ θέλω στο επόμενο παιχνίδι ένα σχήμα με Μιραλάς , Φέτφατζίδη και Νέμεθ στο αρχικό σχήμα.Πιστεύω πολλά στον τελευταίο και απορώ πως δεν έχει παίξει ακόμα καθόλου!
Link to comment
Share on other sites

Ο Ρόμενταλ Αντώνη είναι άμπαλος. Είναι γρήγορος, βοηθάει στις αντεπιθέσεις αλλά δεν έχει καθόλου τεχνική.

Link to comment
Share on other sites

Ο Ρόμενταλ Αντώνη είναι άμπαλος. Είναι γρήγορος, βοηθάει στις αντεπιθέσεις αλλά δεν έχει καθόλου τεχνική.

Τι να σου πω , μόνο στο προηγούμενο τον είδα δεν μπορώ να έχω γνώμη ακόμα.Πιστεύω ένα σχήμα που θα πέταγε φωτιές με ανοιχτές ομάδες θα ήταν.

 

(Αριστερά προς Δεξιά)

Νικοπολίδης

Τοροσίδης Αβραάμ Μέλλμπεργκ Ρ.Μπράβο

(μονο αμυντικο χάφ) Ουρτάδο/Ντουντού

Φετφατζίδης Ριέρα

πίσω απο τους 2 επιθετικούς ο Μιραλάς/Ιμπαγάσα

και οι 2 επιθετικοί , Πάντελιτς-Νέμεθ η Πάντελιτς-Μιραλλάς.

Link to comment
Share on other sites

Ο Ρόμενταλ Αντώνη είναι άμπαλος. Είναι γρήγορος, βοηθάει στις αντεπιθέσεις αλλά δεν έχει καθόλου τεχνική.

Kάπως έτσι είναι όντως αλλά και πάλι,έχει γλυκιά σέντρα και θα βοηθήσει,θα δεις.

 

Ο Ριέρα με προβλημάτισε αν και δεν τον φοβάμε.ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ.


Είδε κανείς έστω και στιγμιότυπα από το μπάσκετ χθες?Ο Τεόντοσιτς με χάζεψε στα 3 λεπτά που παρακολούθησα !

Τι να σου πω , μόνο στο προηγούμενο τον είδα δεν μπορώ να έχω γνώμη ακόμα.Πιστεύω ένα σχήμα που θα πέταγε φωτιές με ανοιχτές ομάδες θα ήταν.

 

(Αριστερά προς Δεξιά)

Νικοπολίδης

Τοροσίδης Αβραάμ Μέλλμπεργκ Ρ.Μπράβο

(μονο αμυντικο χάφ) Ουρτάδο/Ντουντού

Φετφατζίδης Ριέρα

πίσω απο τους 2 επιθετικούς ο Μιραλάς/Ιμπαγάσα

και οι 2 επιθετικοί , Πάντελιτς-Νέμεθ η Πάντελιτς-Μιραλλάς.

//πάρτα

 

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν έκανε κοιλιά 6 παιχνιδιών!

Ναι ρε δεν είπα κάτι τέτοιο.

Καλημέρα btw.

 

Link to comment
Share on other sites

Ο Ριέρα χτες στο πρώτο ημίχρονο ήταν ο γνωστός Ριέρα με τις ντρίπλες που σε κάνουν χαζό , τα σουτάκια του ,τις σέντρες ξυράφι του αλλά στο δεύτερο έμεινε από δυνάμεις.Ο Ρόμενταλ δεν έχει τεχνική αλλά παίζει να είναι ο πιο γρήγορος παίκτης μας αλλά δεν είναι για τα παιχνίδια με κλειστές άμυνες.Θα προτιμούσα τον Φέτφα που τους έκανε να ψάχνουν σακούλες για εμετό.Ο Ιμπαγάσα για άλλη μια φορά ο εγκέφαλος της ομάδας μόλις βγήκε το κέντρο κόπηκε στα δυο.

Link to comment
Share on other sites

Ο Ριέρα χτες στο πρώτο ημίχρονο ήταν ο γνωστός Ριέρα με τις ντρίπλες που σε κάνουν χαζό , τα σουτάκια του ,τις σέντρες ξυράφι του αλλά στο δεύτερο έμεινε από δυνάμεις.Ο Ρόμενταλ δεν έχει τεχνική αλλά παίζει να είναι ο πιο γρήγορος παίκτης μας αλλά δεν είναι για τα παιχνίδια με κλειστές άμυνες.Θα προτιμούσα τον Φέτφα που τους έκανε να ψάχνουν σακούλες για εμετό.Ο Ιμπαγάσα για άλλη μια φορά ο εγκέφαλος της ομάδας μόλις βγήκε το κέντρο κόπηκε στα δυο.

 

Μόνο για τον Ριέρα δεν θα συμφωνήσω. Εμένα εχθές δεν μου άρεσε σε κανένα σημείο του παιχνιδιού. Ελπίζω να μην επαναλάβει τέτοια εμφάνιση.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης δύο πραγματάκια σχετικά με τους Μήτρογλου - Νέμεθ. Ο Μήτρογλου έχει χάσει τόσα άχαστα και θέλει να παίζει και βασικός ; Ο Νέμεθ πότε έγινε βεντέτα ; Στη Λίβερπουλ που δεν έπαιζε ή στο ΑΕΚάκι ; Να κοιτάξουν να σοβαρευτούν και οι δύο γιατί ο Μαρινάκης δε μασάει και θα πάρουν και οι δύο πόδι.Προς το παρόν θα φάνε πρόστιμο από τον Βαλβέρδε.

Link to comment
Share on other sites

Ο Μήτρογλου βλέπω να τρώει πάγκο φέτος. Τον Νέμεθ πρέπει να τον βάλει ο Βαλβέρδε για να δούμε αν αξίζει και όσον αφορά τον Ριέρα, ο οποίος έχασε και ένα πέναλτυ, φάνηκε κουρασμένος γιατί δεν είναι 100% έτοιμος αγωνιστικά και σωματικά. Ο Ρόμενταλ δεν μου άρεσε και πολύ αλλά έβγαλε κάτι σέντρες φαρμάκι. Θέλει δουλειά ακόμα και φαίνεται. Για τον Φέτφα ότι και να πεις είναι λίγο...Πρέπει να παίρνει περισσότερο χρόνο συμμετοχής για να δείξει και άλλα μαγικά κόλπα. Περιμένω να τον δω με τον βάζελο να ζαλίζει λίγο κόσμο!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...