Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

Calvin Kadi.

ΡΕ ΓΑΜΩ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ ΜΟΥ.

ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΜΙΛΑΜΕ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΟ/ΠΑΟΚ/ΑΕΚ/ΑΡΗΣ.

ΕΛΕΟΣ ΓΑΜΩ.

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΓΑΜΩ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ ΜΟΥ.

ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΜΙΛΑΜΕ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΟ/ΠΑΟΚ/ΑΕΚ/ΑΡΗΣ.

ΕΛΕΟΣ ΓΑΜΩ.

Γιατί ο Ολυμπιακός δεν πρέπει να επενδύσει, σε φθηνούς παίκτες ή σε παιδιά νέα όπως ο Ολαϊτάν, ο Βλαχοδήμος κτλπ;

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΓΑΜΩ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ ΜΟΥ.

ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΜΙΛΑΜΕ.ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΟ/ΠΑΟΚ/ΑΕΚ/ΑΡΗΣ.

ΕΛΕΟΣ ΓΑΜΩ.

ρε μαλακισμένο, ταλέντο 19 χρονών παίρνεις...μπορεί να παίξει και στη 2η ομάδα..

Νιώσε λίγο!

Link to comment
Share on other sites

ρε μαλακισμένο, ταλέντο 19 χρονών παίρνεις...μπορεί να παίξει και στη 2η ομάδα..

Νιώσε λίγο!

ή δανεικός σε κάποια ομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Calvin Kadi | Veria FC 2011-2012 | Football League | The Last Show

Σε κάποια βίντεο φαίνεται ο Ολαϊτάν + ασσίστς.

Link to comment
Share on other sites

ρε μαλακισμένο, ταλέντο 19 χρονών παίρνεις...μπορεί να παίξει και στη 2η ομάδα..

Νιώσε λίγο!

ΠΩ ΓΑΜΩ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ ΣΑΣ ΠΟΣΟ ΑΜΠΑΛΟΙ ΕΙΣΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ.

 

 

 

 

 

 

ΤΑΛΕΝΤΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ.

ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΗΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΑΛΕΝΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΑΙΖΕ ΣΤΗ ΒΕΡΟΙΑ.ΚΑΙ ΕΠΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΒΕΡΟΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΑΜΥΝΤΗΚΟ ΤΟΝ ΠΑΠΑΖΟΥΔΗ.ΑΝΤΕ

Link to comment
Share on other sites

ΠΩ ΓΑΜΩ ΤΟ ΧΡΙΣΤΟ ΣΑΣ ΠΟΣΟ ΑΜΠΑΛΟΙ ΕΙΣΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ.

 

 

 

 

 

 

ΤΑΛΕΝΤΟ 19 ΧΡΟΝΩΝ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ.

ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΗΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΑΛΕΝΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΑΙΖΕ ΣΤΗ ΒΕΡΟΙΑ.ΚΑΙ ΕΠΙΣΕΙΣ ΣΤΗ ΒΕΡΟΙΑ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΑΜΥΝΤΗΚΟ ΤΟΝ ΠΑΠΑΖΟΥΔΗ.ΑΝΤΕ

Βλάκας or?

Link to comment
Share on other sites

θυμάσαι από που πήραμε τζόρτζεβιτς, γιαννακόπουλο, άντζα και τόσους άλλους;

Άμα είσαι τόσο ηλίθιος να νομίζεις πως κάποιος δεν είναι ταλέντο επειδή παίζει στη Β' Εθνική οκ.

Link to comment
Share on other sites

Βλάκας or?

Ωραια.

Ας τα παρουμε απο την αρχη.

 

Εχουμε παρει Σιοβα.Καλη κινηση καθως ειναι αρκετα καλος αμυντικος ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ.

 

Πηραμε Βλαχοδημο.Απο τα καλυτερα ταλεντακια του πρωταθληματος και τον κλισαμε μπαμ μπαμ.

 

 

Ενδιαφερομαστε λενε για : Μανωλα , Γιαννιωτα.

 

 

Περυσι πειραμε τον :Τατο

 

 

και φετος γυρναει ο ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ.

 

 

 

ΚΟΙΤΑ ΕΔΩ ΤΑ ΓΑΜΗΜΕΝΑ ΤΑΛΕΝΤΑ ΓΑΜΩΜΑΛΑΚΑ.

 

 

Και εσυ μου λες για εναν μαυρο τρεχατζη στη Β Εθνικη.Ωραια μπορω να σου βρω 20 μαυρους τρεχατζηδες στη Γ και στη Δ που τα βλεπαμε καθε Σαβατο στον Ιωνικο.

 

 

Αντε παλιομαλακες μου φαινετε δεν εχετε καταλαβει τι ομαδα ειμαστε ουτε στο θεμα προπονητη ουτε στις μεταγραφες ακομα.Και τα προβατα να πανε να παρουνε δειαρκειας.

Link to comment
Share on other sites

Ωραια.

Ας τα παρουμε απο την αρχη.

 

Εχουμε παρει Σιοβα.Καλη κινηση καθως ειναι αρκετα καλος αμυντικος ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ.

 

Πηραμε Βλαχοδημο.Απο τα καλυτερα ταλεντακια του πρωταθληματος και τον κλισαμε μπαμ μπαμ.

 

 

Ενδιαφερομαστε λενε για : Μανωλα , Γιαννιωτα.

 

 

Περυσι πειραμε τον :Τατο

 

 

και φετος γυρναει ο ΜΗΤΡΟΓΛΟΥ.

 

 

 

ΚΟΙΤΑ ΕΔΩ ΤΑ ΓΑΜΗΜΕΝΑ ΤΑΛΕΝΤΑ ΓΑΜΩΜΑΛΑΚΑ.

 

 

Και εσυ μου λες για εναν μαυρο τρεχατζη στη Β Εθνικη.Ωραια μπορω να σου βρω 20 μαυρους τρεχατζηδες στη Γ και στη Δ που τα βλεπαμε καθε Σαβατο στον Ιωνικο.

 

 

Αντε παλιομαλακες μου φαινετε δεν εχετε καταλαβει τι ομαδα ειμαστε ουτε στο θεμα προπονητη ουτε στις μεταγραφες ακομα.Και τα προβατα να πανε να παρουνε δειαρκειας.

1)τι σε πειράζει αν τον πάρεις και τον δοκιμάζεις; χάνεις τίποτα; ΌΧΙ! σου υπενθυμίζω καραμαλάκα πως μαύρος τρεχαλατζής όπως λες ήταν και ο Τουρέ, που τον πήραμε από μια μέταλουργκ ή κάπως έτσι...Πανάσχετε.

2)Το θέμα με τα διαρκείας άσ'το...έδωσες το διαρκείας επειδή πήραμε ορμπάιθ, τραγικότατε ε τραγικότατε!

Link to comment
Share on other sites

1)τι σε πειράζει αν τον πάρεις και τον δοκιμάζεις; χάνεις τίποτα; ΌΧΙ! σου υπενθυμίζω καραμαλάκα πως μαύρος τρεχαλατζής όπως λες ήταν και ο Τουρέ, που τον πήραμε από μια μέταλουργκ ή κάπως έτσι...Πανάσχετε.

2)Το θέμα με τα διαρκείας άσ'το...έδωσες το διαρκείας επειδή πήραμε ορμπάιθ, τραγικότατε ε τραγικότατε!

Ναι ρε βλακα.Δεν γουσταρω τι προβλημα εχεις παλιο μαλακα ;

Κατι ζωα σαν και εσενα δεν μπορουνε να δουνε τι κοροιδια τρωνε.

Και με τον Γιαγια αστο γιατι εισουνα μικρος και δεν θυμασαι βλακα.Δεν ειπαμε ποτε οτι ο ανθρωπος δεν εσπερνε.Εχω και επικη φωτο μαζι του 6τη δημοτικου.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε βλακα.Δεν γουσταρω τι προβλημα εχεις παλιο μαλακα ;

Κατι ζωα σαν και εσενα δεν μπορουνε να δουνε τι κοροιδια τρωνε.

Και με τον Γιαγια αστο γιατι εισουνα μικρος και δεν θυμασαι βλακα.Δεν ειπαμε ποτε οτι ο ανθρωπος δεν εσπερνε.Εχω και επικη φωτο μαζι του 6τη δημοτικου.

έτσι μπράβο, μην μου το παίζεις ιστορία μετά όμως, γιατί αν ήσουν πραγματικός οπαδός/φίλαθλος θα περίμενες τουλάχιστον να τον δεις πως παίζει τον ορμπάιθ.

Επίσης, βλάκα, σου δίνω παράδειγμα τον Τουρέ, πως μπορεί να υπάρχει κάτι ανάλογο...

Link to comment
Share on other sites

Και επισεις το διαρκειας το εδωσα γιατι δεν γουσταρω την κοροιδια μεσα στην μαπα.

"ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΒΑΡΒΑΤΟ ΑΜΥΝΤΙΚΟ ΧΑΦ"

 

 

Ορμπαιθ ετων 33.

 

 

 

Ε ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΗΤΕ.

 

 

 

+

 

 

ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΔΑΝΕΙΚΟΣ.

 

 

 

 

 

Btw ελπιζω να ξερεις οτι Τουρε δεν βγαινει ο καθε 19χρονος μαυρος.Και τον πειραμε ετοιμο , για αυτο και καθησε τοσο λιγο σε εμας.

 

 

 

Και btw , εχω μια γνωση αρκετα καλη στα πρωταθληματα του Εξωτερικου για να ξερω ποιος παικτης αξιζει.Ο Ορμπαιθ το μονο καλο που εχει ειναι τοποθετηση στο χωρο.

Link to comment
Share on other sites

Και επισεις το διαρκειας το εδωσα γιατι δεν γουσταρω την κοροιδια μεσα στην μαπα.

"ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΒΑΡΒΑΤΟ ΑΜΥΝΤΙΚΟ ΧΑΦ"

 

 

Ορμπαιθ ετων 33.

 

 

 

Ε ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΗΤΕ.

 

 

 

+

 

 

ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΔΑΝΕΙΚΟΣ.

 

 

 

 

 

Btw ελπιζω να ξερεις οτι Τουρε δεν βγαινει ο καθε 19χρονος μαυρος.Και τον πειραμε ετοιμο , για αυτο και καθησε τοσο λιγο σε εμας.

 

 

 

Και btw , εχω μια γνωση αρκετα καλη στα πρωταθληματα του Εξωτερικου για να ξερω ποιος παικτης αξιζει.Ο Ορμπαιθ το μονο καλο που εχει ειναι τοποθετηση στο χωρο.

φυσικά και δεν είναι όλοι τουρέ αλλά ποτέ δε ξέρεις...

όσο για τη γνώση, το είδα..Σε διέψευσε 100% ο πάμπλο..Επίσης, εκτός από την τοποθέτηση, έχει τα καλύτερα ποσοστά στις πάσες..Μη μιλήσω για μακρινές μπαλιές...

Link to comment
Share on other sites

φυσικά και δεν είναι όλοι τουρέ αλλά ποτέ δε ξέρεις...

όσο για τη γνώση, το είδα..Σε διέψευσε 100% ο πάμπλο..Επίσης, εκτός από την τοποθέτηση, έχει τα καλύτερα ποσοστά στις πάσες..Μη μιλήσω για μακρινές μπαλιές...

Ωραια.

Θελεις να μου πεις οτι η ΧΑΦΑΡΑ που περιμενες το καλοκαιρι και σου παρουσιαστηκε ως Παμπλο Ορπαιθ εκανε αυτα που περημενες.

 

 

Ε ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΜΥΝΤΙΚΟ ΧΑΦ ΗΤΑΝ Ο ΜΑΝΙΑΤΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΜΑΛΙΣΤΑ.

ΠΟΣΟΣΤΑ ΣΤΙΣ ΠΑΣΕΣ ; ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΟΝ ΒΓΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΙΜΠΑΓΑΣΑ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...