Jump to content

[GR]Επίσημο Ολυμπιακό Τόπικ


MasterDisaster

Recommended Posts

Loipon gia na leme tin Ali8eia. Den uparxei omada se Epagkelmatika kai Erasitexnika epipeda pou na mn exei stisei agwna. Nai einai alh8eia oti mexri stigmis den exoume dei to megalo podosfairo stin ellada e3etias tetion agwnwn. Alla den dexome na milas gia ton olympiako apo tin stigmi kai h omada sou Pao, Aek ti eisai dn 3erw einai kai afth voutigmenh sta skata. POU EINAI O PATERAS AFTH TH STIGMH? GIATI DN NOMIZW TO PERSINO PRWTA8LIMA NA HTAN KA8ARO!

Link to comment
Share on other sites

Χαίρονται τώρα οι πράσινοι που δεν έχει ακουστεί τίποτα για αυτούς. Εχθές ακούστηκε και το όνομα του Πατέρα (έμμεσα βέβαια), μιλώντας για κάποιος που βρίσκεται στο Λονδίνο, διάβασα εχθές τον διάλογο τους. Και για τον γιο μεγαλομέτοχου που έβγαλε 15 εκκ. από το Ξάνθη-ΠΑΟ (2-3) δεν είπαν τίποτα. Που βρίσκονται τώρα αυτοί ;; Γιατί δεν βρίσκονται στην λίστα ; Και μην πει κανείς ότι είναι καθαροί....

Link to comment
Share on other sites

Loipon gia na leme tin Ali8eia. Den uparxei omada se Epagkelmatika kai Erasitexnika epipeda pou na mn exei stisei agwna. Nai einai alh8eia oti mexri stigmis den exoume dei to megalo podosfairo stin ellada e3etias tetion agwnwn. Alla den dexome na milas gia ton olympiako apo tin stigmi kai h omada sou Pao, Aek ti eisai dn 3erw einai kai afth voutigmenh sta skata. POU EINAI O PATERAS AFTH TH STIGMH? GIATI DN NOMIZW TO PERSINO PRWTA8LIMA NA HTAN KA8ARO!

ΑΕΚ ειμαι οποτε ξεπερναω το σχολιο σου γιατι "λογικα" δεν πηγαινε για ΑΕΚτζη αυτο.

Link to comment
Share on other sites

ΑΕΚ ειμαι οποτε ξεπερναω το σχολιο σου γιατι "λογικα" δεν πηγαινε για ΑΕΚτζη αυτο.

Eipame file m kaneis dn einai ka8aros ;)
Link to comment
Share on other sites

Αγορινα μου, (οχι μονο εσυ, απλα απευθυνομαι σε σενα γιατι γραφεις με καπς, ουρανια τοξα και γραματτα 60 νουμερο) εχεις καταλαβει τι εχει κανει η ομαδα σου? Εχεις καταλαβει οτι εσυ, εγω και ολα τα αλλα παιδια της ηλικιας μας δεν εχουμε δει ποτε πραγματικο ποδοσφαιρο? Μονο τον αντρισμο του ολυμπιακου που επερνε ΠΑΝΤΑ το πρωταθλημα με το ετσι θελω. Αυτα ηταν και  τα λογια του γιου του κοκκαλη μετα την αυτοφυγαδευση του στην αμερικη ή που στο πουτσο πηγε.

 

Δεν λεω σε καμια περιπτωση οτι πρεπει να νιωθετε ντροπη για την ομαδα σας, δεν ξερω πως ειναι κι'ολας, δεν θα ηθελα ποτε να ειμαι στην θεση ενος ολυμπιακου και μιλαω ειλικρινα.

 

Αφησε μου λοιπον τις μαλακιες με τα αρθρα 44, καθως δεν ειναι τιποτα παραπανω απο εναν νομιμο τροπο να καλυφθουν τα λεφτα απο τα χρεη καποιον επιτηδειων που μπλεχτηκαν με την παε.

 

Μην ξεχνας-τε οτι η ομαδα σου ειχε φερει το μεγαλυτερο, τοτε, σκανδαλο στην Ελλαδα με τον κοσκωτα.

 

Εισαι μπλεγμενος μεσα στα ΣΚΑΤΑ χρονια τωρα, και οπως ξαναλεω τωρα υπαρχουνε αποδειξεις!

Βγες απο τη φουσκα ρε καραγκιοζακο απδοδειξεις για στησιμο στο μαρινακη δνε υπαρχουν ΑΝΤΕ ΜΗ ΜΕ ΤΣΑΝΤΙΖΕΙΣ ΤΩΡΑ ΓΑΜΙΜΕΝΕ ΑΕΤΚΤΖΗ
Link to comment
Share on other sites

Χαίρονται τώρα οι πράσινοι που δεν έχει ακουστεί τίποτα για αυτούς. Εχθές ακούστηκε και το όνομα του Πατέρα (έμμεσα βέβαια), μιλώντας για κάποιος που βρίσκεται στο Λονδίνο, διάβασα εχθές τον διάλογο τους. Και για τον γιο μεγαλομέτοχου που έβγαλε 15 εκκ. από το Ξάνθη-ΠΑΟ (2-3) δεν είπαν τίποτα. Που βρίσκονται τώρα αυτοί ;; Γιατί δεν βρίσκονται στην λίστα ; Και μην πει κανείς ότι είναι καθαροί....

Δημητράκης Γιαννακόπουλος λέμε παίζουμε 1 εκατομμύριο ευρώ και βγάζουμε 13 ;)

Link to comment
Share on other sites


edit: akoma kai ntoparismenos dn stamatouse ton batiste,ara tlk o mpourousis dn ine o paixths pou nomizete.
Αντε κ.μπουρουση ραντευού σε 10 μερες σε κεντρο αποτοξύνοσης...
Link to comment
Share on other sites

Βγες απο τη φουσκα ρε καραγκιοζακο απδοδειξεις για στησιμο στο μαρινακη δνε υπαρχουν ΑΝΤΕ ΜΗ ΜΕ ΤΣΑΝΤΙΖΕΙΣ ΤΩΡΑ ΓΑΜΙΜΕΝΕ ΑΕΤΚΤΖΗ

τα καπς βρισιδια στα πιτσιρικια και σε κανενα γονιο σου, ουτε με καπς σου εγραψα ουτε σε εβρισα. Αυτη ειναι η αληθεια, και καποιες φορες ποναει, αγνοησε την αμα θες, θα νιωσεις καλυτερα.

Eipame file m kaneis dn einai ka8aros ;)

εχω να παρω 17 χρονια πρωταθλημα στα χαρτια ρε φιλε, πλακα μου κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Όπως και να χει ας περιμένουμε κάποιες αποδείξεις, δεν υπερασπίζομαι κανέναν αλλά οι διάλογοι από μόνοι τους δε δείχνουν κάτι το μεμπτό.Ας ανοίξουν τραπεζικοί λογαριασμοί και θα σας πω με σιγουριά.

Link to comment
Share on other sites

τα καπς βρισιδια στα πιτσιρικια και σε κανενα γονιο σου, ουτε με καπς σου εγραψα ουτε σε εβρισα. Αυτη ειναι η αληθεια, και καποιες φορες ποναει, αγνοησε την αμα θες, θα νιωσεις καλυτερα

Ε πάρτην
Link to comment
Share on other sites

ο μαρινάκης παρουσίασε τον φέισα..επίδειξη δύναμης..

μαλάκας ήμουν χτες και επηρεάστηκα..

1)το ματς οσφπ - παο δεν βρίσκεται στα 40-41 ύποπτα..

2)δεν προκύπτει κατηγορία στον μαρινάκη αφού δεν υπάρχουν στοιχεία..

3)ο πρόεδρας δήλωσε:

"Η υπόθεση των στημένων αγώνων ούτε μας αφορά, ούτε μας αγγίζει. Όσον αφορά στην πρόταση για άσκηση δίωξης στο πρόσωπο μου κατηγορηματικά δηλώνω:  δεν υπάρχει απολύτως κανένα στοιχείο που να τεκμηριώνει το οποιαδήποτε αδίκημα. Τα ίδια επικοινωνιακά κέντρα που ξεκίνησαν τον πόλεμο λάσπης κατά του Ολυμπιακού τον περασμένο Φλεβάρη, τα ίδια σέρνουν και τώρα τον χορό της συκοφάντησης για την ομάδα μας"

4)επίσης όσοι βλάκες ήταν κατά του μαρινάκη χτες (μαζί και εγώ) να θυμίσω πως είχαμε πει ανεξαιρέτως μετά τα πλέι-οφφς με τον πάο στο μπάσκετ φράσεις όπως "λίγα τους κάναμε στο καραϊσκάκη" , "γκολ με πέναλτυ στη σέντρα του χρόνου" και όλα τα σχετικά..επιμένω σε αυτό...

5)Γιατί δεν ασκήθηκε δίωξη στον πατέρα ενώ μέσα σε 130 σελίδες δικογραφίας αναφέρεται το όνομά του άπειρες φορές, χωρίς να μετρήσω τις συνομιλίες;

 

στα παπάρια μου σας γράφω...δε θα χαλαστώ εγώ και η ομάδα μου επειδή δεν ξέρετε που πάν' τα 4..Χουντικοί κακομοίρηδες!

Link to comment
Share on other sites

E OXI ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΙΛΑΙΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΕΚΑΚΙ/44/144ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΤΑΝΑΠΟΥΜΟΥ ΔΗΛΑΔΗ.ΑΝΤΕ ΠΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΝΑΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΠΙΠΙΛΑ.

Link to comment
Share on other sites

ο μαρινάκης παρουσίασε τον φέισα..επίδειξη δύναμης..

μαλάκας ήμουν χτες και επηρεάστηκα..

1)το ματς οσφπ - παο δεν βρίσκεται στα 40-41 ύποπτα..

2)δεν προκύπτει κατηγορία στον μαρινάκη αφού δεν υπάρχουν στοιχεία..

3)ο πρόεδρας δήλωσε:

"Η υπόθεση των στημένων αγώνων ούτε μας αφορά, ούτε μας αγγίζει. Όσον αφορά στην πρόταση για άσκηση δίωξης στο πρόσωπο μου κατηγορηματικά δηλώνω:  δεν υπάρχει απολύτως κανένα στοιχείο που να τεκμηριώνει το οποιαδήποτε αδίκημα. Τα ίδια επικοινωνιακά κέντρα που ξεκίνησαν τον πόλεμο λάσπης κατά του Ολυμπιακού τον περασμένο Φλεβάρη, τα ίδια σέρνουν και τώρα τον χορό της συκοφάντησης για την ομάδα μας"

4)επίσης όσοι βλάκες ήταν κατά του μαρινάκη χτες (μαζί και εγώ) να θυμίσω πως είχαμε πει ανεξαιρέτως μετά τα πλέι-οφφς με τον πάο στο μπάσκετ φράσεις όπως "λίγα τους κάναμε στο καραϊσκάκη" , "γκολ με πέναλτυ στη σέντρα του χρόνου" και όλα τα σχετικά..επιμένω σε αυτό...

5)Γιατί δεν ασκήθηκε δίωξη στον πατέρα ενώ μέσα σε 130 σελίδες δικογραφίας αναφέρεται το όνομά του άπειρες φορές, χωρίς να μετρήσω τις συνομιλίες;

 

στα παπάρια μου σας γράφω...δε θα χαλαστώ εγώ και η ομάδα μου επειδή δεν ξέρετε που πάν' τα 4..Χουντικοί κακομοίρηδες!

 

Pious ennoeis?

 

Link to comment
Share on other sites

ο μαρινάκης παρουσίασε τον φέισα..επίδειξη δύναμης..

μαλάκας ήμουν χτες και επηρεάστηκα..

1)το ματς οσφπ - παο δεν βρίσκεται στα 40-41 ύποπτα..

2)δεν προκύπτει κατηγορία στον μαρινάκη αφού δεν υπάρχουν στοιχεία..

3)ο πρόεδρας δήλωσε:

"Η υπόθεση των στημένων αγώνων ούτε μας αφορά, ούτε μας αγγίζει. Όσον αφορά στην πρόταση για άσκηση δίωξης στο πρόσωπο μου κατηγορηματικά δηλώνω:  δεν υπάρχει απολύτως κανένα στοιχείο που να τεκμηριώνει το οποιαδήποτε αδίκημα. Τα ίδια επικοινωνιακά κέντρα που ξεκίνησαν τον πόλεμο λάσπης κατά του Ολυμπιακού τον περασμένο Φλεβάρη, τα ίδια σέρνουν και τώρα τον χορό της συκοφάντησης για την ομάδα μας"

4)επίσης όσοι βλάκες ήταν κατά του μαρινάκη χτες (μαζί και εγώ) να θυμίσω πως είχαμε πει ανεξαιρέτως μετά τα πλέι-οφφς με τον πάο στο μπάσκετ φράσεις όπως "λίγα τους κάναμε στο καραϊσκάκη" , "γκολ με πέναλτυ στη σέντρα του χρόνου" και όλα τα σχετικά..επιμένω σε αυτό...

5)Γιατί δεν ασκήθηκε δίωξη στον πατέρα ενώ μέσα σε 130 σελίδες δικογραφίας αναφέρεται το όνομά του άπειρες φορές, χωρίς να μετρήσω τις συνομιλίες;

 

στα παπάρια μου σας γράφω...δε θα χαλαστώ εγώ και η ομάδα μου επειδή δεν ξέρετε που πάν' τα 4..Χουντικοί κακομοίρηδες!

nai pistepse to
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...