Jump to content

[Gr]Stefoulis15 Deite ligo please


Tifε

Recommended Posts

Loipon ola arxisan me ena pm pou egrafe na toy doso msn

Tou edosa sto msn  me ekane add mpikame se sinomilia kai leei den itan ayton alla leei ena filos tou oxi apo Ellada

Mou eipe endiaferese gia 8esi gm se ayto ton server " http://www.l2-survival.net "

Tou eipa nai...

Meta mou leei ftia3e duo shares gia emena pou na a3izoun karma " deserve karma "

Tou leo den exo..

Simiosi toy eipa pote arxiname kai mou leei ftiaxno access level gm kai tetia...

Meta mou toy leo etima ta access level?

Kai mou leei i shares i tpt

Katey8ian ego eimoun sigouros kai tou eipa FAKE Meta mou estelne kati paraksena minimata kai ton ekana aplos DELETE KAI BLOCK

 

H Erotisi mou einai einai alli8inos filos tou Stefoulis15???

I ti egine me to account tou?

 

Mporei na min einai tpt alla eimai sigouros oti itan fake....

An 8elete e-mail kai to text arxeio me tin sinomilia 8a to steilo mono an einai fake kai to lete kai eseis

 

To Leo gia na min plextei kanenas se ayto to 8ema - fake diladi kai tin patisei

 

Simiosi

To Ονομα toy itan PyroMaker

Link to comment
Share on other sites

O alh8inos Pyromaker einai ena a3iosevasto palikari pou exei ginei GM se 200 server ki exei ftia3ei ekatontades diashma armor (epic armoc ktlp)

 

twra oti 8a se kanei GM sto kapaki , xwris na se 3erei, dn nomizw.

Link to comment
Share on other sites

O PyroMaker einai o lalakas pou ekane attack sto l2MxC kai mas ta eixe pri3ei.... exei faei ban....

 

http://www.l2-survival.net gamatos server xtes arxise kai exei idi 1.3k online... xwris na se 3erei kai na se kanei Gm eki... diskolo....

 

Ps: tou stefoulis15 mporei na tou klepsane to accoun me keylogger ka8ws kikloforoun poli teleutea :S

Link to comment
Share on other sites

Paidia siga siga blepo oti to maxcheaters kai ta account kindeyoun

Exoun dimiourgi8ei polla tetoia

Opos tin Veronika pou einai koritsi an einai kai leei 8elo na se kano gm  alla prepei na olokliroso kati ston server pes mou

ID PASS gia na do ta topic epeidi den exo posts kai mas koroideyi

Den exo pesei se kanenan

Μαλακά NOOBA Κλευτί giati etsi onomazontai aytoi ...

 

Αλλο κι αυτο δειτε τι ακουσα

Γινετε το MaxCheaters να γινει Wiped?

Εγω δεν θα σιμφονισω για καποιους μαλακες που κανουν μαλακιες

Giati na xasoume ola ta topic..

Link to comment
Share on other sites

o Stefoulis15 einai real friend...kai fisika o fake pyromaker einai noob kai m xei kanei add sto msn k m xei priksei ta @@ na t kano share gia na mou stilei kai autos alla xrisima pramata...meta m lege na t po ligo to acc m k bourdes..fisika dn tou to pa ...kalo 8a tan na kanei ena allo acc legendary tou real stefanou o Maxtor kai na delete auto......o Stef einai kalos dev dn einai vromonoob san tn Fake pyro

Link to comment
Share on other sites

Loipon ola arxisan me ena pm pou egrafe na toy doso msn

Tou edosa sto msn  me ekane add mpikame se sinomilia kai leei den itan ayton alla leei ena filos tou oxi apo Ellada

Mou eipe endiaferese gia 8esi gm se ayto ton server " http://www.l2-survival.net "

Tou eipa nai...

Meta mou leei ftia3e duo shares gia emena pou na a3izoun karma " deserve karma "

Tou leo den exo..

Simiosi toy eipa pote arxiname kai mou leei ftiaxno access level gm kai tetia...

Meta mou toy leo etima ta access level?

Kai mou leei i shares i tpt

Katey8ian ego eimoun sigouros kai tou eipa FAKE Meta mou estelne kati paraksena minimata kai ton ekana aplos DELETE KAI BLOCK

 

H Erotisi mou einai einai alli8inos filos tou Stefoulis15???

I ti egine me to account tou?

 

Mporei na min einai tpt alla eimai sigouros oti itan fake....

An 8elete e-mail kai to text arxeio me tin sinomilia 8a to steilo mono an einai fake kai to lete kai eseis

 

To Leo gia na min plextei kanenas se ayto to 8ema - fake diladi kai tin patisei

 

Simiosi

To Ονομα toy itan PyroMaker

:o Proofs!?
Link to comment
Share on other sites

Πόσο χαζός μπορεί να είναι κάποιος ωστε να πιστέψει οτι θα τον κάνουν gm σε l2off server με 1200++ άτομα on, μόνο με 1 account here?

 

 

locked, άμα δεν μπορείτε να καταλάβετε απο μόνοι σας οτι σας κλέβουνε παιδάκια τότε delete account asap

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...