Jump to content

[Greek Soccer Teams 2010-2011-Official Topic]


RєVєnGeR^

Recommended Posts

Έντονη κινητικότητα υπάρχει το τελευταίο διάστημα στις τάξεις της ομάδας του Παναθηναϊκού. αυτό που δείχνει να απασχολεί περισσότερο τους διοικούντες την ομάδα, είναι το θέμα της παραχώρησης του Σεμπάστιαν Λέτο. Πορτογαλικά δημοσιεύματα κάνουν λόγο για ενδιαφέρον της Μπενφίκα  για τον Αργεντινό αριστερό χαφ και μάλιστα κάποιοι μιλούν ακόμα και για πρόταση, που αγγίζει τα 10 εκατ. ευρώ. Ο Σεμπάστιαν Λέτο επιθυμεί να μετακομίσει στη Λισαβόνα για λογαριασμό της Μπενφίκα, στην οποία κατά το παρελθόν αγωνίστηκε και ο συμπαίκτης του, Κώστας Κατσουράνης, ωστόσο δεν θα τον πείραζε να παραμείνει και στο «τριφύλλι». Εκτός όμως από την Μπενφίκα και τον ίδιο τον Λέτο, τη μετακίνηση του παίκτη στην πορτογαλική ομάδα φέρεται να θέλει και ο ίδιος ο Παναθηναϊκός, αφού θα βάλει ένα σημαντικό ποσό στα ταμεία του, το οποίο θα δαπανηθεί για τις μεταγραφικές κινήσεις της ομάδας. Στο μεταξύ, δημοσιεύματα από τη Γαλλία, κάνουν λόγο για ενδιαφέρον των «πρασίνων»  για τον Γουίλιαμ Γκαλάς. Σύμφωνα λοιπόν με την γαλλική ιστοσελίδα "Radio Monte Carlo", ο Παναθηναϊκός έχει καταθέσει πρόταση στον 33χρονο Γάλλο κεντρικό αμυντικό της Άρσεναλ, ο οποίος έχει μείνει ελεύθερος από την αγγλική ομάδα. Το συμβόλαιο του Γκαλάς με τους «κανονιέρηδες» λήγει στις 30 Ιουνίου και είναι κάτι παραπάνω από βέβαιο ότι δεν θα συνεχίσει την καριέρα του στην ομάδα του Βενγκέρ, αφού πρόσφατα απέρριψε πρόταση που του κατέθεσε ο Αλσατός τεχνικός να ανανεώσει για ένα χρόνο ακόμα τη μεταξύ τους συνεργασία.

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που ακούω ηχηρά ονόματα. Τώρα για την παραχώρηση του Λέτο, πιστεύω ότι συμφέρει και μάλιστα με το παραπάνω τον Παναθηναϊκό να τον παραχωρήσει. Δεν είναι και ο παίκτης που κάνει την διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που ακούω ηχηρά ονόματα. Τώρα για την παραχώρηση του Λέτο, πιστεύω ότι συμφέρει και μάλιστα με το παραπάνω τον Παναθηναϊκό να τον παραχωρήσει. Δεν είναι και ο παίκτης που κάνει την διαφορά.

Έγραφε σήμερα το ''ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ'' και για πρόταση στον Γκούτι.

Link to comment
Share on other sites

Φαντάσου Γκούτι-Καμορανέζι-Νενέ στο Καραϊσκάκη..

Θα το γκρεμίσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Θα αποκτήσει ενδιαφέρον αν και η άποψη μου για τον Γκοβού έχει ειπωθεί στην πρώτη σελίδα.

Link to comment
Share on other sites

Θα αποκτήσει ενδιαφέρον αν και η άποψη μου για τον Γκοβού έχει ειπωθεί στην πρώτη σελίδα.

E και εγώ δεν νομίζω ότι λέει και πολλά ο nene αλλα δεν το κάνω θέμα

Link to comment
Share on other sites

Ka8os ime elbetia kai sto net den exoun elinika XD 8a milisi greeklis

 

btw!!!!!!!!!!

 

3erete nea gia eduardo?

 

o camoranesi eklise?

 

o nene?

Για τον eduardo έγραψε μια κροατική εφημερίδα αλλά φήμες τίποτα.

 

Ο Camoranesi ναι έκλεισε.

 

Για τον Νενέ παίζουμε μόνοι μας πλέον καθώς η Παρί πήρε την Βούκσεβιτς ( ναι αυτόν που παραλίγο να πάρουμε εμείς).

E και εγώ δεν νομίζω ότι λέει και πολλά ο nene αλλα δεν το κάνω θέμα

Προφανώς δεν τον έχεις δει τότε.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν ο Γκόνου είναι μέτριος [

]

Ο Nene ποιος είναι ο messi σε παλιά έκδοση?

Μιλάμε για τον επιθετικό που σε 249 συμμετοχές έχει 49 γκολ ! ΟΚ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...