Jump to content

[Greek Soccer Teams 2010-2011-Official Topic]


RєVєnGeR^

Recommended Posts

Σε αυτό το τοπικ θα μιλήσουμε  μόνο για τις μεταγραφές και τα προκριματικά παιχνίδια των Ελληνικών ομάδων.Οτιδήποτε οπαδικό να μείνει εκτός του thread =)

 

 

 

Μεγάλες αφίξεις σε Ελληνικά κλαμπ μέχρι στιγμής είναι ο Govou για λόγο του Παναθηναϊκού , ο Καμαρά για λόγο του Ατρομήτου.Επίσης μεταγραφικοί στόχοι του Ολυμπιακού αναφέρουν συμφωνία με τον αριστερό χαφ ΝΕΝΕ και σοβαρά εξεταζόμενη πρόταση απο ΚΑΜΟΡΑΝΕΖΙ.

 

 

 

 

 

 

Το τόπικ θα κλειδωθεί όταν τελειώσει η μεταγραφική περίοδο , εδώ θα είναι το "καφενείο" μας για τις μεταγραφές και θα κουτσομπολεύουμε τα φιλικά τα προκριματικά κλπ.

 

Μακριά τα οπαδικά σας , συζητήσεις σε φιλικό επίπεδο πάντα.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ο Govou σίγουρα είναι ένας πολύ καλός ποδοσφαιριστής για τα ελληνικά δεδομένα αλλά μια ζωή στα ανταγωνιστικά πρωταθλήματα θεωρούταν ένας κάτω του μετρίου παίκτης.Επίσης το παρατσούκλι που τον συνοδεύει δεν είναι και τόσο τιμητικό και ναι μιλάω για το ''Ουίσκι κόλα''.

Link to comment
Share on other sites

http://www.gazzetta.gr/football/europe/item/91391-%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B2%CE%AC%CE%B4%CE%B9%CF%83%CE%BC%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BD%CE%B5%CE%BD%CE%AD-%CE%B7-%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%AF

 

 

 

σφήνα της Παρί για τον βραζιλιάνο αριστερό χαφ που είναι ο κύριος στόχο του Ολυμπιακού.

Link to comment
Share on other sites

http://www.gazzetta.gr/football/europe/item/91391-%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B2%CE%AC%CE%B4%CE%B9%CF%83%CE%BC%CE%B1-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CE%BD%CE%B5%CE%BD%CE%AD-%CE%B7-%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%AF

 

 

 

σφήνα της Παρί για τον βραζιλιάνο αριστερό χαφ που είναι ο κύριος στόχο του Ολυμπιακού.

Απ'ότι διάβαζα στην εφημερίδα ''Γαύρος'' αποσύρθηκε η Παρί αλλά και ο ίδιος ο παίκτης θέλει μόνο Ολυμπιακό.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ να σου πω την αλήθεια πιστεύω ότι θα τον φέρουν , θα τα βρούνε κάπου στα 4,5kk , εξάλλου πιέζει και ο ίδιος ο ΝΕΝΕ

Link to comment
Share on other sites

Η Μονακό σε κάθε πρόταση του Ολυμπιακού για τον Νενέ ανεβάζει την τιμή..

Επικαλούνται πρόταση από την Τουρκία , αμφιβάλλω βέβαια αν υπάρχει απλά το κάνουν για να πάρουν όσα περισσότερα φράγκα μπορούν.

Link to comment
Share on other sites

Την ΑΕΚ πως την βλέπετε; Έχει μείνει ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ. Την βλέπω εκτός 5αδας του χρόνου.

Εγώ ξέρω πως με Δέλλα στην άμυνα δεν κάνεις τίποτα , εδώ και 1,5 μήνα λένε για Ντιόπ.Που αναμφήβολα θα είναι σπουδαία προσθήκη για την ΑΕΚ αλλά δε το πολυβλέπω.Επίσης αν φύγει ο Σκοκο ουσιαστικά χάνει τον παίκτη της στιγμής που μπορούσε να πάρει μόνος του τα παιχνίδια.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω πως με Δέλλα στην άμυνα δεν κάνεις τίποτα , εδώ και 1,5 μήνα λένε για Ντιόπ.Που αναμφήβολα θα είναι σπουδαία προσθήκη για την ΑΕΚ αλλά δε το πολυβλέπω.Επίσης αν φύγει ο Σκοκο ουσιαστικά χάνει τον παίκτη της στιγμής που μπορούσε να πάρει μόνος του τα παιχνίδια.

Γιατί με τον Λυμπερόπουλο στην επίθεση ; Και για Ζεοβάνι έλεγαν αλλά ο μάνατζερ του δήλωσε ότι τέλος η ΑΕΚ και περιμένουν πρόταση από τον Ολυμπιακό.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί με τον Λυμπερόπουλο στην επίθεση ; Και για Ζεοβάνι έλεγαν αλλά ο μάνατζερ του δήλωσε ότι τέλος η ΑΕΚ και περιμένουν πρόταση από τον Ολυμπιακό.

Ο Ζεοβάνι καλό παικτάκι είναι πάντος , δεν με χάλαγε.
Link to comment
Share on other sites

Ο Ζεοβάνι καλό παικτάκι είναι πάντος , δεν με χάλαγε.

Ούτε εμένα καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα καθόλου.

Και νομίζω ότι είναι και πολύ καλά στο οικονομικό.
Link to comment
Share on other sites

Και νομίζω ότι είναι και πολύ καλά στο οικονομικό.

800.000 ευρώ το χρόνο θέλει , λογικό μου ακούγεται.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...