Jump to content
  • 0

Looking for someone who can help in custom quest in python


CяAzYzIoM™

Question

Recommended Posts

  • 0

[PL] pa jak sie wozi .. tak zauwazulem ze najchetniej odpowiadasz w tematach o prostych rzeczach, jedynie kacac albo pieprzac o regulaminie, baw sie dobrze

 

1. no comment

2. no comment part 2

3:

As in subject, looking for somebody who know python and can help in 2 custom quests.

 

explanation: im looking for someone who know python and can help me in 2 custom quests

eplanation part 2: if that person know python, and want to help, than he dont need any explanation here, i will tell him all on pm or msn

explanation part 3: im just looking for someone who know python and want help, is it so fukin hard to understand? ..

 

anyway, so many "PROS" but nobody will help u, they likes only telling bullshits about rules (rules on cheating forum - good joke) and other shits not related to the topic

Link to comment
Share on other sites

  • 0

[Pl] Jeśli nie umiesz się dostosować do regulaminu to nie oczekuj niczego więcej.

 

W tym dziale odpowiedziałem prawie 1000 razy, na masę różnych pytań.

 

Twoja opinia mnie nie interesuje, widać, że jesteś kolejnym polskim płaczkiem.

 

Nie umiesz czytać to udaj się do placówki zwanej ''szkoła''.

 

[/Pl]

 


 

You expect help with quest without info about this quest? Smart really!

 

Yeah, another polish smart ass, yeah im from poland too, but I hate people like you.

 

"PROS" but nobody will help u

 

Look at froum member count, and then comment, why are they here? Think a bit.

 

and other shits not related to the topic

 

I told you, read rules, if you think that its joke, its your problem.

 

1. no comment

2. no comment part 2

3:

 

Yes, no comment for your stupidity.

 

Something else smart ass? For now I won't lock it, I would like to talk with you a bit more.

 

Next time Show some respect for someone who is willing to help you.

 

Also I should smitte you, but I wont.

 

Summer LoL Servers Time has begun!

 

Including your.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

[PL] tos mnie pojechal, nie wiem czy mam plakac czy od razu zamknac sie w sobie..

teksty o szkole zachowaj dla siebie, nie bede sie z toba klocic bo czujesz sie wyzszy majac range.. wystarczy cos o tobie napisac i juz bulwers On, i mylisz sie bo ja nie mam zamiaru stawiac serwera, po prostu po woli ucze sie to tego to tamtego, ale tu nia ma co liczyc na pomoc, przekonalem sie o tym kilka razy

i ja cie nie wyzywalem od glupich wiec japa.. [/PL]

 

@xAddytzu

but i want it with quest description in quest tab, so i need it with python

thanks anyway

Link to comment
Share on other sites

  • 0

[PL] tos mnie pojechal, nie wiem czy mam plakac czy od razu zamknac sie w sobie..

teksty o szkole zachowaj dla siebie, nie bede sie z toba klocic bo czujesz sie wyzszy majac range.. wystarczy cos o tobie napisac i juz bulwers On, i mylisz sie bo ja nie mam zamiaru stawiac serwera, po prostu po woli ucze sie to tego to tamtego, ale tu nia ma co liczyc na pomoc, przekonalem sie o tym kilka razy

i ja cie nie wyzywalem od glupich wiec japa.. [/PL]

 

@xAddytzu

but i want it with quest description in quest tab, so i need it with python

thanks anyway

 

[pl] A co, uraziło Cię, że napisałem abyś dostosował się do regulaminu? Kto tu się czuje wyższy? Ja, bo zwróciłem Ci uprzejmie uwagę, czy Ty który nie raczy poprawnie zadać pytania? Ktoś też zadawał pytanie, a ty od razu waliłeś my text o "lol serverach", może on także nie ma zamiaru stawiać servera?

 

[/pl]

Link to comment
Share on other sites

  • 0

[PL] ta, blad z konsoli i nie ma zamiaru stawiac serwera.. wez teraz nie sciemniaj bo to samo myslisz o tych serwerach co ja.. zamknij prosze topic bo widze nie ma to sensu, juz dwaj geniusze napisali zeby zrobic to w javie, gdy konkretnie napisalem ze chce w pythonie, to tak chocby ktos prosil o pomoc w gimpie a taki geniusz mu powie zrob to w photoshopie[/PL]

Link to comment
Share on other sites

  • 0

[PL] ta, blad z konsoli i nie ma zamiaru stawiac serwera.. wez teraz nie sciemniaj bo to samo myslisz o tych serwerach co ja.. zamknij prosze topic bo widze nie ma to sensu, juz dwaj geniusze napisali zeby zrobic to w javie, gdy konkretnie napisalem ze chce w pythonie, to tak chocby ktos prosil o pomoc w gimpie a taki geniusz mu powie zrob to w photoshopie[/PL]

 

[pl] Mam podobne zdanie, ale nie pisze tego do nowych użytkowników. A co do "geniuszy", to dobrze Ci napisali, że w javie będzie to napisać: lepiej, szybciej, bezpieczniej.

[/pl]

Link to comment
Share on other sites

  • 0

[PL] ale ja nie znam javy i nie mam zamiaru w najblizszym czasie sie jej uczyc, i chce to w pythonie[/PL]

 

[Pl]Ok, a więc pythona znasz?

 

Wystarczy popatrzeć na inne questy w pythonie oraz na dokumentacje, są tam opisane różne bajery

[/pl]

Link to comment
Share on other sites

  • 0

[PL] ok, to pokaz mi quest, w ktorym w onKill zanim wypadnie drop, skrypt sprawdza czy dana osoba ma juz owy item, jesli nie, dostaje, jesli ma, kto inny w party z wzietym questem dostanie drop :>[/PL]

Link to comment
Share on other sites

  • 0

[PL] ok, to pokaz mi quest, w ktorym w onKill zanim wypadnie drop, skrypt sprawdza czy dana osoba ma juz owy item, jesli nie, dostaje, jesli ma, kto inny w party z wzietym questem dostanie drop :>[/PL]

 

[pl]

 

Dla tego ja bym to zrobił w javie, proste if/else i gotowe.

 

[/pl]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock