Jump to content

[GR]Οἱ μαλθακοί ! (Πανελλήνια ἰδέα 2010 μ.Χ.)


BloodyWarrior

Recommended Posts

Σοβαρά, πρέπει πριν κάνω μία ερώτηση σε κάποιον που δεν έχω ξανα μιλήσει απο το maxcheaters να συμπληρώσει μία φόρμα με τα στοιχεία του, και επίσεις ένα iQ test.

Είσαι τελίως κομπλεξικός κύριε εξτρ επείδη  γέννηθηκαμε νωρίτερα και δεν έχουμε ούτε μια ραγάδα στο προσωπάκι μας δεν πάει να πει πως είμαστε ανόριμα , γιατί τούβλα είμαστε σε σύγκριση με την γνώση που κατέχει κάποιος της ηλικίας σας. Πάρε παράδειγμα το Foragel,Fogarel καπως έτσι λέγετε.
Link to comment
Share on other sites

Είσαι τελίως κομπλεξικός κύριε εξτρ επείδη  γέννηθηκαμε νωρίτερα και δεν έχουμε ούτε μια ραγάδα στο προσωπάκι μας δεν πάει να πει πως είμαστε ανόριμα , γιατί τούβλα είμαστε σε σύγκριση με την γνώση που κατέχει κάποιος της ηλικίας σας. Πάρε παράδειγμα το Foragel,Fogarel καπως έτσι λέγετε.

 

O fogarel 13 είναι.

Link to comment
Share on other sites

O fogarel 13 είναι.

Δεν νομίζω όλοι λέγανε πριν απο 2~ μήνες που ήταν το θέμα της επικαιροτητάς οτι είναι 19 χρονών σωματίκα , όχι όμως ψυχικά.
Link to comment
Share on other sites

Είσαι τελίως κομπλεξικός κύριε εξτρ επείδη  γέννηθηκαμε νωρίτερα και δεν έχουμε ούτε μια ραγάδα στο προσωπάκι μας δεν πάει να πει πως είμαστε ανόριμα , γιατί τούβλα είμαστε σε σύγκριση με την γνώση που κατέχει κάποιος της ηλικίας σας. Πάρε παράδειγμα το Foragel,Fogarel καπως έτσι λέγετε.

Αυτό που κάνω δεν λέγεται κομπλεξικότητα. Αρχίζει το ξέσπασμα για τον χαμό του gr spam topic και δεν θα την πληρώσει μόνο αυτός που το άρχισε, αλλά όλοι όσοι δεν αξίζουν να έχουν την προσοχή μου =)
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που κάνω δεν λέγεται κομπλεξικότητα. Αρχίζει το ξέσπασμα για τον χαμό του gr spam topic και δεν θα την πληρώσει μόνο αυτός που το άρχισε, αλλά όλοι όσοι δεν αξίζουν να έχουν την προσοχή μου =)

Συμπεριλαμβάνομαι σε τούτον τον πλυθησμό ;
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που κάνω δεν λέγεται κομπλεξικότητα. Αρχίζει το ξέσπασμα για τον χαμό του gr spam topic και δεν θα την πληρώσει μόνο αυτός που το άρχισε, αλλά όλοι όσοι δεν αξίζουν να έχουν την προσοχή μου =)

 

When you see it, brix will be shat.

Link to comment
Share on other sites

Είσαι τελίως κομπλεξικός κύριε εξτρ επείδη  γέννηθηκαμε νωρίτερα και δεν έχουμε ούτε μια ραγάδα στο προσωπάκι μας δεν πάει να πει πως είμαστε ανόριμα , γιατί τούβλα είμαστε σε σύγκριση με την γνώση που κατέχει κάποιος της ηλικίας σας. Πάρε παράδειγμα το Foragel,Fogarel καπως έτσι λέγετε.

 

μη λες τετοια παραδειγματα μας καις ... αν και ειναι αυτο το θεμα ... ισως εμεις (σε αυτη την ηλικια) εχουν πιο πολυ τη χαζομαρα θα ελεγα και οχι ανοριμοτητα .. εχει διαφορα .. μας αρεσει καμια φορα (οταν μας πιανει το τρελο) να λεμε αρλουμπες .. οτι θελουμε ... διαφωνω ομως στο οτι ολοι ειναι ανωριμοι .. να υπαρχουν και τετοιοι .. μεγαλοι και μικροι... αυτο ομως βρισκετε καπου μεσα στο μυαλο .. δεν μπορεις να κρινεις οταν δεν ξερεις τι εισαι εσυ ο ιδιος. Δεν μπορεις να μιλησεις ασχημα σε ενα οταν δεν ξερεις αν εισαι και εσυ ετσι .. δεν αυτοκρινεστε αλλα κρινεστε ...

 

Link to comment
Share on other sites

Συμπεριλαμβάνομαι σε τούτον τον πλυθησμό ;

Δεν έχω ιδέα ακόμα, δεν σε έχω αξιολογήσει ψυχολογικά και ούτε έχω το χρόνο να το κάνω με όλους τους καινούριους γιατί απλά δεν προλαβαίνω



Τελείωσε ο χρόνος στο net γι αυτό αποχωρώ για σήμερα, θα τα πούμε λίαν συντόμως όμως

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω όλοι λέγανε πριν απο 2~ μήνες που ήταν το θέμα της επικαιροτητάς οτι είναι 19 χρονών σωματίκα , όχι όμως ψυχικά.

 

Και το 1997 που έχει στο msn του, τι είναι? Το έτος που έπαιξε την πρώτη του μαλακία?

Link to comment
Share on other sites

Και το 1997 που έχει στο msn του, τι είναι? Το έτος που έπαιξε την πρώτη του μαλακία?

Βασiλάκη η λέξη σεβασμος ξέρεις πως γραφετε?
Link to comment
Share on other sites

Και το 1997 που έχει στο msn του, τι είναι? Το έτος που έπαιξε την πρώτη του μαλακία?

Έχω κάνει την αμαρτία να μιλίσω μαζι του μέσω Σκαιπ. Καθόλου καλη εμπειρία. Και όχι είναι το έτος που ανακάλυψε τον Η/Υ. Μεγάλο πλύγμα στην ανθρωπότητα....
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...