Jump to content

[GR]OMGG R.I.P.[GR]


Liakopoulos1

Recommended Posts

Ο πατέρας του οδηγούσε, ο Δημοσθένης (omgg) μπροστά δεξιά, ο αδερφός του πίσω αριστερά.

 

accide10.jpg

Αυτή ειναί η φωτογραφία που τράβηξε ένας πραγματογνόμονας το πρώι μετά το ατύχημα :(

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν μερικές αλλα τις σβήσαμε όλοι οι φίλοι του. Θα μείνει στις καρδιές μας! Παιδιά προσοχή στους δρόμους!

 

an to dei afto to topic o pateras mou den 8a me afisei pote na parw mixanaki :S

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Δημοσθένη θυμάμαι που μου έλεγες για την τρέλα σου με τα αυτοκίνητα και γενικά με τον μηχανοκίνητο χώρο.Μάλιστα μου είχες πει χαρακτηριστικά ότι μέσα σε αυτοκίνητο θα πεθάνεις και σε έπιασαν τα γέλια όπως και εμένα αλλά τελικά ήταν αλήθεια ίσως να το εννοούσες όταν μου το έλεγες και απλά γέλασες για να πιστέψω ότι το έλεγες για πλάκα.Θυμάμαι επίσης τα βίντεο που μου έστελνες στο msn για να μου δείξεις το τάδε αμάξι με 1000 άλογα , τις κουβέντες που πιάναμε σχετικά με την F1 , τα πειραγμένα αμάξια , για τον Ολυμπιακό κλπ.Μάλιστα μου είχες πει ότι είσαι προβλέψιμος άνθρωπος και όντως ήσουν αλλά το Σάββατο το βράδυ ήταν ίσως η μοναδική φορά που αποφάσισες να κάνεις κάτι απρόβλεπτο... Γιατί ρε φιλαράκι διάλεξες να είσαι απρόβλεπτος αυτή τη στιγμή ;

 

Για πάντα στις καρδιές μας...

 

Πλάκα με κανς..

Link to comment
Share on other sites

/care.

Νιωθεις? Αλλαξε τελειως η γνωμη μου για σενα, νομιζα οτι εισαι αρκετα ωριμος να ξεχασεις τις κοντρες/εχθρες σου με εναν ανθρωπο εστω και γιαυτη τη στιγμη που εφυγε απο τον κοσμο και δεν εχεις λογο πια να τσακωνεσε, ελεος λιγο ρε γαμω την παναγια μου, αληθινη ζωη ειναι οχι command στο l2.

 

Συλλυπητήρια στην οικογενεια αν και δεν τον ηξερα σχεδον καθολου.

Link to comment
Share on other sites

Εισαι τερμα μαλακας αγορι μου, τερμα ομως. Φευγω απο το topic γιατι θα χρειαστουνε χριστοπαναγιες και θα πεσω στο επιπεδο της ανωριμοτητας σου.

Link to comment
Share on other sites

//res

8imame polu kala pou me eleges anorimo gia ena flame kai efaga ban tora pios ferete anorima .. :-/ kita den 3erw an isxiei to simvan i oxi alla kai me tin skepsh tou 8anatou enos 17xronou nio8w asxima .. i diki sou skepsh (ma pios tn #%#* ena forum einai sta $*%(# mou ) e oxi den einai etsi file coyote ..

Link to comment
Share on other sites

epeidi eisaste anorima atoma kai 8a parameinete etc oriste to "atixima" sas

 

http://www.bmwclubmakedonia.com/forum-f34/topic-t678.htm

 

deite 4o sti seira

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...