Jump to content

[GR]OMGG R.I.P.[GR]


Liakopoulos1

Recommended Posts

Τεμπών και αγίου Βασηλείου γωνία στις 11 το βράδυ. Τράκαρε με μια σουρομένη και σκοτώθηκε...

Ήταν 17 και πριν ένα μήνα δεν είξερα ότι μένει 50 μέτρα απο το σπίτι μου! Τέλος πάντων :(

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Δημοσθένη θυμάμαι που μου έλεγες για την τρέλα σου με τα αυτοκίνητα και γενικά με τον μηχανοκίνητο χώρο.Μάλιστα μου είχες πει χαρακτηριστικά ότι μέσα σε αυτοκίνητο θα πεθάνεις και σε έπιασαν τα γέλια όπως και εμένα αλλά τελικά ήταν αλήθεια ίσως να το εννοούσες όταν μου το έλεγες και απλά γέλασες για να πιστέψω ότι το έλεγες για πλάκα.Θυμάμαι επίσης τα βίντεο που μου έστελνες στο msn για να μου δείξεις το τάδε αμάξι με 1000 άλογα , τις κουβέντες που πιάναμε σχετικά με την F1 , τα πειραγμένα αμάξια , για τον Ολυμπιακό κλπ.Μάλιστα μου είχες πει ότι είσαι προβλέψιμος άνθρωπος και όντως ήσουν αλλά το Σάββατο το βράδυ ήταν ίσως η μοναδική φορά που αποφάσισες να κάνεις κάτι απρόβλεπτο... Γιατί ρε φιλαράκι διάλεξες να είσαι απρόβλεπτος αυτή τη στιγμή ;

 

Για πάντα στις καρδιές μας...

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν μερικές αλλα τις σβήσαμε όλοι οι φίλοι του. Θα μείνει στις καρδιές μας! Παιδιά προσοχή στους δρόμους!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock