Jump to content

Απάντηση στον Coyote...


Adolesxhs

Recommended Posts

Ε, τώρα σοβαρά χειρότερο και απο την Dancing kitteh είναι το sig σου....

 

 

με πονάν τα μάτια6a01156ef4fc35970c012876a99f62970c-500pi

1. as mhn bgenoume offtopic. 2. ta xrwmata dn einai toso entona.
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορούν να το καθαρίζουν όπως το καθαρίζω εγώ ^.^

 

2k mod actions και τα 2/3 απο αυτά ήταν delete posts απο gr spam topic

 

δεν είπα οτι κουράστηκα να το κάνω, απλα τώρα που λείπω και τα κάνανε μπάχαλο δεν μπορώ να τους βοηθήσω.

 

 

ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΕΣΕΝΑ ΤΙ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΛΕΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ SPAM TOPIC?

btw:εγω εχω να ποσταρω στο σπαμ τοπικ απο την σελιδα 1800 μπορει και πιο πριν....οποτε μην με βαζετε σε αυτο....

 

Link to comment
Share on other sites

Οπως ειπα και στον Coyote σε PM το τοπικ χτες δεν εγινε για να πω οτι ο Noble οτι ειναι χαζος ή οτιδηποτε. (Αμα διαβασατε χτες στο spam τοπικ το ιδιο ελεγα και για την αποκριτιατικη φοτο του Ventic). To τοπικ εγινε για να εχετε/εχουμε μια πιο ολοκληρωμενη αποψη του τι γινεται μεσα στο φορουμ, βγαζοντας εξω τους γλυφτες (FighterBoss κτλ). Οσον αφορα για την ειρωνια μεσα απο το ποστ, το εκανα αυτο

1)Για να τραβηξω την προσοχη περισσοτερων μελων

2)Για να εχω περισσοτερες πιθανοτητες στο να παρω μια απαντηση

 

Αν και πηρα απαντηση δεν ηταν αυτη που περιμενα. Οταν μου απανταει σοβαρα ο αλλος  και χρησιμοποιει μεθοδο λιστας για να γραψει 3-4 πιπες σχετικα με το τοπικ  το "Βρακι της Γιαγιας", και μιλαει για φουσκοδεντριες ε οσο να ναι δεν περιμενεις και πολλα πλεον.

 

 

Εγω αυτο που ηθελα να περασω μεσα απο το τοπικ το καταφερα. Φανηκε τι ενοχλει τα members του φορουμ, και δεν ειναι το μπλε ονομα του Coyote ή το e-πουτσινγκ του Noble, ελπιζω να καταλαβατε τι ειναι.

 

Χαιρομαι που πηρα απαντηση :P

 

Πες τους να φτιαξουν τα sticky topics, τα AIO GUIDES, καντε κατι για την δημιουργια νεων shares και guides σαν διαγωνισμο ;)

 

Greetings ;)

To kako paidi tou forum

Link to comment
Share on other sites

 

ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΕΣΕΝΑ ΤΙ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΛΕΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ SPAM TOPIC?

btw:εγω εχω να ποσταρω στο σπαμ τοπικ απο την σελιδα 1800 μπορει και πιο πριν....οποτε μην με βαζετε σε αυτο....

 

Τους διαχείριστές του gamato τι τους ένοιαζε τι πόσταραν τα μέλη?Κοίτα πως κατέληξε.

Όμως το θα έκανε κανείς όσα έγιναν για το gamato?Πορείς και έτσι για το maxcheaters?ΟΧΙ!

Άρα προσέχουμε απλά!

Link to comment
Share on other sites

Τους διαχείριστές του gamato τι τους ένοιαζε τι πόσταραν τα μέλη?Κοίτα πως κατέληξε.

Όμως το θα έκανε κανείς όσα έγιναν για το gamato?Πορείς και έτσι για το maxcheaters?ΟΧΙ!

Άρα προσέχουμε απλά!

 

αλλο προσεχω αλλο κανω αυτα που γινονται...

Link to comment
Share on other sites

re paidia mn to palevete alo to forum exei patheni dn xriazeste na paraponieste alo. maxcheaters pleon = spam section kai tpt alo ilikrina.

ΔΟΛΟΦΩΝΕ!

Link to comment
Share on other sites

re paidia mn to palevete alo to forum exei patheni dn xriazeste na paraponieste alo. maxcheaters pleon = spam section kai tpt alo ilikrina.

kairos na apoballoume afthn thn extremely enoxlhtikh karamelitsa apo to stoma mas.
Link to comment
Share on other sites

 

ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΕΣΕΝΑ ΤΙ ΣΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΛΕΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ SPAM TOPIC?

btw:εγω εχω να ποσταρω στο σπαμ τοπικ απο την σελιδα 1800 μπορει και πιο πριν....οποτε μην με βαζετε σε αυτο....

 

 

Τον νοιάζει γιατί ίσως, λέω ίσως, είναι moderator σε αυτό το forum;

Ίσως, λέω εγώ τώρα, πρέπει να υπάρχουν κάποιοι για να βάζουν τάξη, ενώ ορισμένοι νοιώθουν έξυπνοι και δυνατοί πίσω από μία οθόνη;

Δεν είναι παιδική χαρά, είτε είναι internet είτε όχι, πολλοί δουλεύουν γι'αυτό και πρέπει να υπάρχει σεβασμός σε αυτούς και τη δουλειά τους.

Link to comment
Share on other sites

re paidia mn to palevete alo to forum exei patheni dn xriazeste na paraponieste alo. maxcheaters pleon = spam section kai tpt alo ilikrina.

Το γεγονός ότι κάποιοι εκμεταλλεύονται τα sections αυτά, και τα χρησιμοποιούν με λανθασμένο τρόπο, δεν σημαίνει πως συμβαίνει το ίδιο με τον καθένα, για ολόκληρο το forum.

 

Είναι σαν την ορθογραφία.

Το γεγονός ότι κάποιος δεν ξέρει πως η λέξη "είναι" δεν γράφεται "εινε", δεν σημαίνει πως αυτός που την έφτιαξε, έκανε λάθος.

 

Μπορεί τα μισά απο αυτά να μην είχαν γίνει αν δούλευε κανονικά το Chat που υπάρχει τζάμπα στο φόρουμ.

 

 

 

Το chat δουλεύει, απλά δεν το χρησιμοποιείτε..

Link to comment
Share on other sites

Και ξαναλέω πως το GOST για μερικούς εδώ -είτε members είτε mods- είναι απλά πρόφαση για να πετύχουν κάτι άσχετο με το τόπικ αλλά σχετικό με το φόρουμ!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...