Jump to content

Thelo ena kalo developer


Recommended Posts

pedes gia thelo ena developer alla na kseri gt theme na aniksoume ena server se ena studio

sthn krhth opios developer theli na mas help as kani post thnx :)

Hmm, pisteueis oti kapoios kalos developer 8a voi8isei esas k dn 8a anoiksei diko tou server ??? :P

Link to comment
Share on other sites

Mexri to vradi kapion tha vris ..

 

auto einai to mono sigouro! ;D ;D paizei na brei k 15 :P

 

Hmm, pisteueis oti kapoios kalos developer 8a voi8isei esas k dn 8a anoiksei diko tou server ??? :P

 

opoios 8elei boh8aei dn paei me to zori kapoios

 

pedes gia thelo ena developer alla na kseri gt theme na aniksoume ena server se ena studio

sthn krhth opios developer theli na mas help as kani post thnx :)

 

mallon la8os tropo dialexses etc...edw mesa uparxoun exsairetika atoma k arketoi p gnwrizoun kala ta DeV k ta sunafh alla 8a breis k allous tosous k 3plasious p isws na mhn exoun kamia enasxolhsh me to a8lhma k asxeta wste na s er8oun san developpers k na s zhtane admin positions k as mhn exoune kanei oute gia GM na anoigoun oute ta petitions(xamaloGMs p leme sthn argo mas) k kala gia add ons gt apo oti blepw dn prepei na gnwrizeis polla epi tou 8ematos!

2)dn exeis anaferei an exeis kapoio pack sth dia8esh s h tpt allo h se ti mhxanhma 8a to sthsete mpla mpla mpla ktl ktl ktl T.T

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

vasika mou fenete oti poli 8eloun enan server na iparxoun kapioi na doulevoun gia aftous kai o owner na ka8ete alla den exoun katalabi oti otan 8es na sikosis ena server on iparxoun kai kapies ef8ines ama amolisis 5 developer mesa na s kanoun ton server exases tin mpala ase p den 8a exoun kan prosvasi me tin vasi gt den kseroun to pos :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

File koita...gia na breis ena dev prepei na ton empisteuesai nomizw..kai fusika na se empisteuetai..opote mallon einai epikundino auto p kaneis...isws kapoios na se ksegelasei...Skepsou ligo....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

simfono me auto ego ixa server k ixa tous developer o theos as tous pi developer  :P  to mono pou kanane itan na bazoun filous mesa k na tous toumpaniazoun. fantastite oti imoun se fasis pou imoun invise k eblepa ti ginotan. k siga meta min to paradextoun. an kapios theli na ine dev admin gm oti dipote tha prepi prota apo ola na sebete ton owner tou server. giati gia na ton kani dev i gm simeni oti tou dixni empistosini...anagastika lipon na kliso ton server. sory an sas zalisa me tin istoria tis zois mou  ;D ;D

 

parepiptontos thelo k ego enan kalo developer gia stisimo kvn server. opios endiaferete nightwish_manos@hotmail.com kali tixi ston filo pou zitai developer..

Link to comment
Share on other sites

To kalitero filos tha eitan na mathis na kaneis pragmata monos sou gt ama perimeneis apo olous merikes fores sothikes deyteron gia na peis oti thes na anichis ena server tis prokopis prepei na exeis ena kalo server machine kai mia arketi kali sindesi oxi mono na les thelw na anichw server tespa kali tixi.

Link to comment
Share on other sites

swstos alla opwsdipote xreiazesai enan anthrwpo konta sou pou na se boitaei kai na exete sunergasia..Den tha ta kataferei kapoios monos tou, xreiazetai boitheia...Egw pote dn eixa DEV stous server pou exw anoiksei...egw imoun DEV alla eixa ton kollito mou Admin kai opote dn imoun mesa iksera oti o server einai se swsta xeria...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

AdBlock Extension Detected!

Our website is made possible by displaying online advertisements to our members.

Please disable AdBlock browser extension first, to be able to use our community.

I've Disabled AdBlock