Jump to content

Aio Για Μια Clan!


Recommended Posts

Για εμένα προσωπικά δεν μπορώ να πω οτι με ικανοποίησες με αυτό.

Βασικά με τον τίτλο AIO=All in one δεν μπορώ να πω με τίποτα οτι ήταν τα πάντα εδώ για clan και δεν εννοώ 2-3

Για να χρησιμοποιήσες αυτό το τίτλο πρέπει να παρέχεις κι άλλα πολλά κατά τη γνώμη μου...

Τέσπα Good Job.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Πολυ καλο και καλα αναπτυγμενο.

Checkare kai to diko m sto Lineage II General Discussion [EN]

http://www.maxcheaters.com/forum/index.php?topic=138516.0

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

poli kalo guide analitiko kai sta ellinika! ego na po tin alithia ta ixera ta perisotera apo afta alla oxi ola opos (Vassal=Απλο member

Heir=Μελος μιας clan πανω απο 5 lvl

Knight=Aρχηγος μιας level 4 clan

Elder=Αρχηγος μιας level 5 η παραπανω clan) tora ta xero :P ta Vagabond/Baron/Viscount/Royal Guard Leader/Marquis ta ixera. keep sharing!

Link to comment
Share on other sites

Signomi p kanw to post edw ala mpainw me proxy(to logo 8a ton katalavete parakatw...)kai dn mporw na kanw oute new topic .mono me quck reply ginete na postarw.Parakalw diavaste prin me bannarete.Episis dn mporw na dw ta profiles admins/moderators kai etsi oute to pm einai dinaton....

 

Opote to provlima m....Prospa8isa na kanw account kai molis simplirosa tin sxetiki forma m diapistosas oti to e-mail xrisimopoeite idi opote skeftika oti apla exw kanei idi prin kairo kai to exw xexasei teleios(teliosa fadariliki prosfata kai etsi eixa meinei gia kairo ektos internet).Opote skeftika na patisw sto recover account mpas kai 8imi8w ti exw valei kai dn xreiastei na kanw new e-mail...epeidei dn ipirxe sxetiko link(recover password e.t.c.) skeftika apla na grapsw kati la8os sto log in gia na vgei...etsi patisa to klasi "asd" kai ena tixaio pass.

Apo tote omws molis paw na mpw sto forum m grafei:

 

Sorry asd, you are banned from using this forum!

 

Reason: Spamming

 

Your ban is not set to expire.

 

Twra logara me proxy kai ekana new account...elpizw na ginete kapos na m kanete unban to ip m gia na min xriazete na mpainw me proxy pada..........

 

P.S.:Kai pali signomi gia to akiro spam.....kai elpizw na min faw ban...

Link to comment
Share on other sites

Signomi p kanw to post edw ala mpainw me proxy(to logo 8a ton katalavete parakatw...)kai dn mporw na kanw oute new topic .mono me quck reply ginete na postarw.Parakalw diavaste prin me bannarete.Episis dn mporw na dw ta profiles admins/moderators kai etsi oute to pm einai dinaton....

 

Opote to provlima m....Prospa8isa na kanw account kai molis simplirosa tin sxetiki forma m diapistosas oti to e-mail xrisimopoeite idi opote skeftika oti apla exw kanei idi prin kairo kai to exw xexasei teleios(teliosa fadariliki prosfata kai etsi eixa meinei gia kairo ektos internet).Opote skeftika na patisw sto recover account mpas kai 8imi8w ti exw valei kai dn xreiastei na kanw new e-mail...epeidei dn ipirxe sxetiko link(recover password e.t.c.) skeftika apla na grapsw kati la8os sto log in gia na vgei...etsi patisa to klasi "asd" kai ena tixaio pass.

Apo tote omws molis paw na mpw sto forum m grafei:

 

Sorry asd, you are banned from using this forum!

 

Reason: Spamming

 

Your ban is not set to expire.

 

Twra logara me proxy kai ekana new account...elpizw na ginete kapos na m kanete unban to ip m gia na min xriazete na mpainw me proxy pada..........

 

P.S.:Kai pali signomi gia to akiro spam.....kai elpizw na min faw ban...

file allh fora na pas report section
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...