Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

Fiinţe proaste..am primit 3 mass-uri în 20 secunde şi tot mai dădea..

 

 

Show Recent Messages (F3)

 

ana_dulce_de_fata appears to be offline and will receive your messages after signing in. You can also send a message to ana_dulce_de_fata's mobile phone.

Send an SMS Message (Ctrl+T)

 

ana_dulce_de_fata: Buna dragule .. Auzi  Asculta si tu Radio BestRasova www.BestRsova.ro/asculta.m3u ca e cel mai tare radio  aia ascult si eu  si e super tare.. dedicatiile le faci pe www.bestrasova.ro 

**xAddytzu .: Nu mai da mass-uri dastea că mă excit

ana_dulce_de_fata cancelled the invitation to start Voice Call.

 

ana_dulce_de_fata: Buna dragule .. Auzi  Asculta si tu Radio BestRasova www.BestRsova.ro/asculta.m3u ca e cel mai tare radio  aia ascult si eu  si e super tare.. dedicatiile le faci pe www.bestrasova.ro 

**xAddytzu .: eh, atunci.. să-mi sugi pula..

ana_dulce_de_fata is typing...

ana_dulce_de_fata: Buna dragule .. Auzi  Asculta si tu Radio BestRasova www.BestRsova.ro/asculta.m3u ca e cel mai tare radio  aia ascult si eu  si e super tare.. dedicatiile le faci pe www.bestrasova.ro 

**xAddytzu .: bine...să-mi sugi pula, dă-te-n morţii tăiBookmark

Link to comment
Share on other sites

E şi el şmecher de şmecher mafiot ?

 

nNyTnq077341-02.bmp

 


 

Câ-ţi cocalari pe netu` ăsta =))

e o pla, nu vezi ce urat si-a lucrat abdomenu?

asta inseamna sa fi cocalar comunitar si sa bagi exercitii cum iti bate tie capu'.

Link to comment
Share on other sites

asa spui tu, recunosc dealea mai mult de 20 nuj daca duc :)))

anyway eu pana acum din toti prietenii mei, 1 am vazut sa isi faca putin corp fiind la sportiv, sau altul facand un sport de performanta.

in rest toti care au un abdomen, piept cv au luat si energizante dealea si siau pus si fluturasi si alte kkturi :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...