Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

dupa arma si armura esti Tank Dark-Elf

sunt tank sunt si dark elf, dar sunt paladin pe subclasa asta, vezi vreun cubic :P ?

 

@Twinkie mai am titan si wc :P

 

amre raule

Link to comment
Share on other sites

lasama ca abea mi leam facut, adik abea am facut si eu Q de hb si atunci am farmat 1 sapt ca disperatu si mam echipat :)) acu abea intru 2 ore pe saptamana si in alea doar seara si las clicker sami cresc wc-u cand dorm :))

 

1ews  = 300kk , 4 + dualele 1kkk = 2.2kkk = draco armor sau dynasty boots/glov tinand cont ca scazut pretu la tome :))  (trebuie sa bage gracia luna asta pe dex si deh no sa mai mearga date la trade :))

Link to comment
Share on other sites

lasama ca abea mi leam facut, adik abea am facut si eu Q de hb si atunci am farmat 1 sapt ca disperatu si mam echipat :)) acu abea intru 2 ore pe saptamana si in alea doar seara si las clicker sami cresc wc-u cand dorm :))

 

1ews  = 300kk , 4 + dualele 1kkk = 2.2kkk = draco armor sau dynasty boots/glov tinand cont ca scazut pretu la tome :))  (trebuie sa bage gracia luna asta pe dex si deh no sa mai mearga date la trade :))

De cand spun ca il fac gracia ... anyway .. ce autocliker ai de el bate cand tu dormi ?:)) Nu am mai auzit de asta

Link to comment
Share on other sites

clicker deala tampit de da click odata la x timp :)) il asezi frumos asa si gata :))

pai faza a fost ca vroiau sa cumpere fisierele de la nuj ce serv rusesc dar au descoperit ca alea is furate si nu leau mai cumparat :)

acu au dat eta la sf acestei luni baga :P

 

dar tare mi ca is java , stiu ca , catalin are siun serv java de gracia de pvp :) si fixeaza si la ala.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...