Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

+1

Eu cu bani care i-am primit de ziua mea am luat serveru pe care tin l2

Si am ramas la bicicleta :D

Faci sport / sanatate / Nu cheltui o gramada de bani cu scuteru si eviti sa faci accidente grave.

 

pe scottu ala am dat 6, luat de la unu dupa craiovaforum.ro. Imi fac treaba cu ea, mai merg la un offroad cu niste prieteni care au MTBuri sanatoase, cand ma plictisesc ma mai sparg in fitze prin centru pe scari sau mai stiu eu ce...

 

Dupa mine nici nu se compara cu o trancanitoare de scuter :D

Link to comment
Share on other sites

pe scottu ala am dat 6, luat de la unu dupa craiovaforum.ro. Imi fac treaba cu ea, mai merg la un offroad cu niste prieteni care au MTBuri sanatoase, cand ma plictisesc ma mai sparg in fitze prin centru pe scari sau mai stiu eu ce...

 

Dupa mine nici nu se compara cu o trancanitoare de scuter :D

Dapz ...

Mare dreptate ai ^_^

 

+ daca te gandesti cati bani dai pe benzina / ulei / reparatii... mai bine te duci in vacanta prin grecia sau pwla mea stie unde xD

Link to comment
Share on other sites

Dapz ...

Mare dreptate ai ^_^

 

+ daca te gandesti cati bani dai pe benzina / ulei / reparatii... mai bine te duci in vacanta prin grecia sau pwla mea stie unde xD

 

aici e alta treaba, ce da raule pe benzina, dau eu pe 2 shaorma mari :))

Link to comment
Share on other sites

plm asa am crezut si eu prima data :)) dupaia m-am interesat si asa tre sa se auda.

 

e de 49 si merge 120 :))

Eu as dao la trade pe un harb dar cu motor bun de 120 cc :D

Link to comment
Share on other sites

lol ma faza e ca e foarte bun motoru..puteam sa imi iau si eu dinala de nici nu se aude da ma duc mai atre cu bicileta cu roti ajutatoare decat cu ala :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...