Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

daca vb despre cea pe care o aveam prin sig-uri... nu, era machedoanca si deh promisa de mica... hard to explain, am dus si eu multe lupte de lamurire insa fara noroc.

ex am lasat-o in moldova, mai are de facut ceva studii si la ct nu prea poate. daca mergeam la buc era alta treaba dar nah.

aiurea..dupa cate am patit si io, mi-e si frica sa ma mai indragostesc de-o fata :okey:

Link to comment
Share on other sites

eu stiam de la inceput, imi placea de sorsa, colega de liceu, si dupa cand am vazut-o pe ea.... 

acum buba nu e de "indragostit" ci de placut... ca nu prea mai gasesc nimic pe placul meu, am fost cateva luni cu asta din iasi (actually botosani), eram prieten cu tasu pe cs =) dar plm nu ceva serios.

Link to comment
Share on other sites

eu stiam de la inceput, imi placea de sorsa, colega de liceu, si dupa cand am vazut-o pe ea.... 

acum buba nu e de "indragostit" ci de placut... ca nu prea mai gasesc nimic pe placul meu, am fost cateva luni cu asta din iasi (actually botosani), eram prieten cu tasu pe cs =) dar plm nu ceva serios.

cum sa fii cu o fufa la 300km distanta

mie si 15km mi se pare mult

Edited by Raule
Link to comment
Share on other sites

tu

cati km is de la tulcea la iasi?

da pula.... cand eram la scoala ma, in falticeni - suceava (aveam undeva la 100) asa ca in fiecare weekend eram ori la iasi ori la botosani =)

Link to comment
Share on other sites

da pula.... cand eram la scoala ma, in falticeni - suceava (aveam undeva la 100) asa ca in fiecare weekend eram ori la iasi ori la botosani =)

vorbesti cu accent moldovenesc? :happyforever:

Link to comment
Share on other sites

trance si stalin asa au zis (bine ... mama-i moldoveanca)  :/ eu stiu doar ca am o voce de cacat...

da stii cum latra cainele meu?

 

no..hau!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...