Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

Raule cum merge Leon-ul?

mă tot uitam după Golf 3 şi am observat că a scăzut mult şi Golf 4, adică de ce să dau 1500 pe un 3 când pot da tot atât pentru un 4. totodată mă gândeam şi la alternative, Leon-ul îmi place mai mult ca design iar A3-ul care se apropie de preţ e primul model care nici nu-l poţi compara. un A3 2 e mult peste Golf 4 dar nici Leon-ul nu se lasă mai prejos, sub 2500 nu prea găseşti.

Păreri?

Link to comment
Share on other sites

Raule cum merge Leon-ul?

mă tot uitam după Golf 3 şi am observat că a scăzut mult şi Golf 4, adică de ce să dau 1500 pe un 3 când pot da tot atât pentru un 4. totodată mă gândeam şi la alternative, Leon-ul îmi place mai mult ca design iar A3-ul care se apropie de preţ e primul model care nici nu-l poţi compara. un A3 2 e mult peste Golf 4 dar nici Leon-ul nu se lasă mai prejos, sub 2500 nu prea găseşti.

Păreri?

preturile scad pe an ce trece si pe modele noi ce apar :P

Link to comment
Share on other sites

Raule cum merge Leon-ul?

mă tot uitam după Golf 3 şi am observat că a scăzut mult şi Golf 4, adică de ce să dau 1500 pe un 3 când pot da tot atât pentru un 4. totodată mă gândeam şi la alternative, Leon-ul îmi place mai mult ca design iar A3-ul care se apropie de preţ e primul model care nici nu-l poţi compara. un A3 2 e mult peste Golf 4 dar nici Leon-ul nu se lasă mai prejos, sub 2500 nu prea găseşti.

Păreri?

pizdilichis. De la 3000 de ture in sus  mananca asfaltu

Link to comment
Share on other sites

am înţeles că interiorul cam scârţâie

şi dc nu golf 4 ?

cum sa scartaie fratele meleu?

 

pai eu voiam golf 4 pentru ca stiam leoaicele-s mai scumpe plus ca leon are un look mai sport(se aduc golfuri in prostie in tara de aia scad preturile) pe cand leon mai putin dar totusi leon are motor de golf.

Eu zic sa te lasi de audi ca e mai scumpa intretinerea decat la vw.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...