Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

Sa-ti bagi pla in ea de Timisoara.

„Hexagonul Facultăților de Drept” este consorțiu informal al celor mai prestigioase facultăți de drept din România: Facultatea de Drept a Universității din București, Facultatea de Drept a Universității „Babeș-Bolyai” din Cluj, Facultatea de Drept a Universității din Craiova, Facultatea de Drept a Universității „Alexandru Ioan Cuza” din Iași, Facultatea de Drept „Simion Bărnuțiu” a Universității „Lucian Blaga” din Sibiu și Facultatea de Drept a Universității de Drept din Timișoara.
Link to comment
Share on other sites

Da.

 

Eu am plecat cand a inceput sa mixeze optick si m-am intors fix la gaudino  :troll: (am fost sa alimentez  :happyforever:)

Asa ca a trebuit sa ascult set-ul lui Optick si sa vad ce am pierdut. (tin sa mentionez ca am stat 1-2 minute cand a inceput el sa mixeze si am plecat ca nu-mi placea dar am zis ok..trebuie sa vad pana la urma ce a facut)

Sincer nu este de LP si nu ca LP e nu stiu cine stie ce eveniment dar an de an face acelasi kkt si sunt satul.. :rage:

Sa schimbe dreacu lineup-ul de tot nu doar special guestu.

Link to comment
Share on other sites

Eu am plecat cand a inceput sa mixeze optick si m-am intors fix la gaudino  :troll: (am fost sa alimentez  :happyforever:)

Asa ca a trebuit sa ascult set-ul lui Optick si sa vad ce am pierdut. (tin sa mentionez ca am stat 1-2 minute cand a inceput el sa mixeze si am plecat ca nu-mi placea dar am zis ok..trebuie sa vad pana la urma ce a facut)

Sincer nu este de LP si nu ca LP e nu stiu cine stie ce eveniment dar an de an face acelasi kkt si sunt satul.. :rage:

Sa schimbe dreacu lineup-ul de tot nu doar special guestu.

 

Dj romani sunt praf rau. Si cand ii aud pe unii ca muzica romaneasca e pe locul 1 in lume si ca avem cei mai tari DJ. DATE-N MM MAI IESI SI TU DIN CASA.

Link to comment
Share on other sites

Dj romani sunt praf rau. Si cand ii aud pe unii ca muzica romaneasca e pe locul 1 in lume si ca avem cei mai tari DJ. DATE-N MM MAI IESI SI TU DIN CASA.

acele persoane care zic ca dj romani is pe locul 1, nu cunosc nici un dj strain sau sa fi ascultat vreo melodie straina..

Link to comment
Share on other sites

acele persoane care zic ca dj romani is pe locul 1, nu cunosc nici un dj strain sau sa fi ascultat vreo melodie straina..

 

Sunt oameni limitati, ei asculta doar ce li se da la radio, nu sunt capabili in alt mod.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...