Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

unele intrebari au 0 logica in ceea ce privesc raspunsurile corecte..

invata intrebarile alea

is 17 cazuri in care e interzisa deci clar si stationarea dar nu si invers - invata astea si n-ai probleme

primu ajutor: astea-s cele mai usoare si logice

 

eu am citit doar contraventia, in  rest am bagat mediu de invatare  si stiu toate intrebarile(1470)

Link to comment
Share on other sites

invata intrebarile alea

is 17 cazuri in care e interzisa deci clar si stationarea dar nu si invers - invata astea si n-ai probleme

primu ajutor: astea-s cele mai usoare si logice

 

eu am citit doar contraventia, in  rest am bagat mediu de invatare  si stiu toate intrebarile(1470)

am facut deabia 2% din mediu de invatare..

Link to comment
Share on other sites

e slab oricum. Cand o sa faci minim 25 te doare la stoaca.

pentru mine ca iau cu 22 e excelent...

 

eu consider sala doar sa-ti bage in cap anumite lucruri si Practica cea necesara pentru condus....Teorie(25%) si Practica(75%), asa consider eu

Link to comment
Share on other sites

pentru mine ca iau cu 22 e excelent...

 

eu consider sala doar sa-ti bage in cap anumite lucruri si Practica cea necesara pentru condus....Teorie(25%) si Practica(75%), asa consider eu

pai iti zic eu ca pici.

Link to comment
Share on other sites

pai iti zic eu ca pici.

meh...eu oricum am o vara intreaga sa-l iau....dar daca vad ca nu iau sala din prima, atunci ma pun serios pe treaba sa o iau din a 2-a incercare...eu unul nu-mi dau deloc silinta pentru prima incercare, ci doar am sa dau sala pe baza cunostintelor curente.

Link to comment
Share on other sites

meh...eu oricum am o vara intreaga sa-l iau....dar daca vad ca nu iau sala din prima, atunci ma pun serios pe treaba sa o iau din a 2-a incercare...eu unul nu-mi dau deloc silinta pentru prima incercare, ci doar am sa dau sala pe baza cunostintelor curente.

oricum eu iti urez bafta poate iti pica intrebari pe care le stii

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...