Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

aici in vama e 10 euro full optio si sunt pustoaice de 15-16 ani, si sunt cateva care arata bine.

chit ca mi-ar placea sa fut una buna de 15-16 ani , nu as face-o ca ma iau copoii pe sus si ma muta langa gigi...

Link to comment
Share on other sites

chit ca mi-ar placea sa fut una buna de 15-16 ani , nu as face-o ca ma iau copoii pe sus si ma muta langa gigi...

u te ia nimei, fut si ei, p;e gratis:))

Link to comment
Share on other sites

u te ia nimei, fut si ei, p;e gratis:))

....meh..si la mine la liceu cand ma uit la una si incep sa flirtez oleaca cu ea ca arata bine, nush cum plm se ajunge sa imi zica unu ca are 14-15 ani cand eu cred ca arata de 18-19...

Link to comment
Share on other sites

....meh..si la mine la liceu cand ma uit la una si incep sa flirtez oleaca cu ea ca arata bine, nush cum plm se ajunge sa imi zica unu ca are 14-15 ani cand eu cred ca arata de 18-19...

da, una de 16 ani e batrana deja.

Link to comment
Share on other sites

da

mai e si faza ca mai nou, toate pustoaicele de 15-16 ani se poarta exact ca pitzipoancele romensti...le vezi pe tocuri de marimea unei rigle, cu 2 posete mai nou si iti mai cer sa le dai si bani sa-si cumperi nush ce kkt...

Link to comment
Share on other sites

mai e si faza ca mai nou, toate pustoaicele de 15-16 ani se poarta exact ca pitzipoancele romensti...le vezi pe tocuri de marimea unei rigle, cu 2 posete mai nou si iti mai cer sa le dai si bani sa-si cumperi nush ce kkt...

pai faza e ca..toate pustoaicele umbla cu bosorogi burtosi care poa sa le faca poftele..

Mai sunt si fete"normale" doar ca, mai rar.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...