Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

Jon se intoarce la castel, dar Arya ce face....ramane cu Clemont pana o vinde cuiva

 

Jon se intoarce la castel iar warlogul gaseste corbul cu 3 ochi si ii ghideaza pe toti 3 ( si Arya ) revin toti pe tron si se aliaza cu Lannisterii pentru a-i omori mai tarziu... maybe...

Link to comment
Share on other sites

merge

hmm....

1-18pc

2-19pc

3-19pc

4-16pc

5-24pc

6-20pc

7-23pc

8-25pc

9-26pc

10-22pc

11-19pc

12-16pc ...bagamias..

13-19pc

14-24pc

 

...hmm.....din ce facusi, vad ca mereu gresesc la primu ajutor(eu nu am facut inca) + ceva tampenii cu politistul...in rest ma descurc...

Link to comment
Share on other sites

hmm....

1-18pc

2-19pc

3-19pc

4-16pc

5-24pc

6-20pc

7-23pc

8-25pc

9-26pc

10-22pc

11-19pc

12-16pc ...bagamias..

13-19pc

14-24pc

 

...hmm.....din ce facusi, vad ca mereu gresesc la primu ajutor(eu nu am facut inca) + ceva tampenii cu politistul...in rest ma descurc...

pe e-drpciv?

Link to comment
Share on other sites

da cum ai facut asa multe ca nu poti numa vreo 5, tre sa platesti.

Oricum daca faci punctajele alea, pici 100%

nu si cand ai garla de mail-uri...dar chiar si asa, am contul unui amic care o terminat scoala...

 

nu cred sa pic, ca eu unul nu invatasi nimik....oricum, mai trebuie sa citesc din carte de vreo 2-3 ori si is gata :P.....asa fac de cele mai multe ori la orice...test/teza/examen =]....si culmea ca le trec pe toate cu note destul de mari =]]

Link to comment
Share on other sites

nu si cand ai garla de mail-uri...dar chiar si asa, am contul unui amic care o terminat scoala...

 

nu cred sa pic, ca eu unul nu invatasi nimik....oricum, mai trebuie sa citesc din carte de vreo 2-3 ori si is gata :P.....asa fac de cele mai multe ori la orice...test/teza/examen =]....si culmea ca le trec pe toate cu note destul de mari =]]

ce sigur esti pe tine

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...