Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

eu am facut totul natural, nici o "chimicala" bagata in mine, totul lucrat prin aparate si vointa proprie si intr-un an se vede, totul e sa ai vointa si rabdare

esti mezomorf? am si eu un prieten care e mezomorf si a tras vreo 4 luni fara suplimente si arata ca un ectomorf ce a facut 5 ani sala

Link to comment
Share on other sites

Scaderea nivelului coelsterolului rau si a trigliceridelor- factori de risc majori in bolile cardiace si circulatorii.

 

si de faza cu in excess vroiam sa-ti zic dar am uitat.

 

 

eu ti-am spus ce am auzit de pe la astia, dintre care sunt si pastilati si definiti pana la ultimul fir de muschi.

proteina e pt masa musculara, iar creatina pt definire, ca mai au si alte proprietati asta e partea a 2-a.

 

nu poti lua doar creatina si sa pui muschi, iar daca iei doar proteine o sa te faci cat un balon.

Link to comment
Share on other sites

Scaderea nivelului coelsterolului rau si a trigliceridelor- factori de risc majori in bolile cardiace si circulatorii.

 

si de faza cu in excess vroiam sa-ti zic dar am uitat.

 

 

eu ti-am spus ce am auzit de pe la astia, dintre care sunt si pastilati si definiti pana la ultimul fir de muschi.

proteina e pt masa musculara, iar creatina pt definire, ca mai au si alte proprietati asta e partea a 2-a.

 

nu poti lua doar creatina si sa pui muschi, iar daca iei doar proteine o sa te faci cat un balon.

luam 5g inainte de sala cu juam de ora, dupa sala luam weight gaineru.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...