Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

bine dar asta e viata, nu poti sa continui la nesfarsit cu porcaria aia de joc si sa pierzi timpul aiurea

daca e porcarie pentru tine, nu inseamna ca e si pentru altii, poate tu te-ai plictisit de el si probabil din cauza ca nu mai merge bugurile, dar altii inca se distreaza ;)

Link to comment
Share on other sites

categoric :P si nici nu o fac, este doar de fun, joc 1-2h / zi nu am cand mai mult, din cauza asta ramai in urma si de aici si nevoia de a.... pacali sistemul :D

 

Stiu ca este un tip de pe server ce a descoperit 1-2 exploituri din care 1 l-a impartasit insa cel de al doilea nu vrea sa il spuna :D, este aceeasi persona de aici

Link to comment
Share on other sites

daca e porcarie pentru tine, nu inseamna ca e si pentru altii, poate tu te-ai plictisit de el si probabil din cauza ca nu mai merge bugurile, dar altii inca se distreaza ;)

eh nu chiar am jucat si eu pe off, dar la un moment dat mi-am dat seama ca imi pierd timpul aiurea cu jocu

Link to comment
Share on other sites

eh nu chiar am jucat si eu pe off, dar la un moment dat mi-am dat seama ca imi pierd timpul aiurea cu jocu

 

da, si eu am jucat pe multe servere OFF dar jucam de placere, dar acum nu mai am timp :)

Link to comment
Share on other sites

cand ai ce face, dar daca nu gasesti de facut nimic... nu prea

 

LF a way to cheat the system!!!! joc de 5 ani pe acelasi srv de L2 si m-am saturat de farmat QQ

pe dex de 5 ani si teai saturat de farm :)) ? trist
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...