Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

prietene, nu stii nimic despre mine, deci nu comenta ceva ce nu stii, atat am sa-ti spun deocamdata

Exact nu stiu nimic despre tine dar, nici tu despre mine, deci de ce bagi in viata mea copile :))

Link to comment
Share on other sites

Exact nu stiu nimic despre tine dar, nici tu despre mine, deci de ce bagi in viata mea copile :))

"copile" cati am vazut ca tine si cati i-am vazut fata in fata, nu mai veneau cu figuri si smecherii

Link to comment
Share on other sites

"copile" cati am vazut ca tine si cati i-am vazut fata in fata, nu mai veneau cu figuri si smecherii

Uitate de cand sunt eu pe forum si uitate dupa la tine pe profil, si nu mai fi asa autoritar ca ti se urca la cap.

Link to comment
Share on other sites

Uitate de cand sunt eu pe forum si uitate dupa la tine pe profil, si nu mai fi asa autoritar ca ti se urca la cap.

prietene una e sa ai pula mare pe forum si alta sa o arati fata in fata, asa ca nu ma lua cu din astea, poate la altii tine, dar la mine nu

Link to comment
Share on other sites

prietene una e sa ai pula mare pe forum si alta sa o arati fata in fata, asa ca nu ma lua cu din astea, poate la altii tine, dar la mine nu

Ma rog ce poate tine la tine? Inteligenta nu prea aparent. Dar vorba foarte comuna de carter da ^^

Si nu sunt "prietenul" tau, daca esti asa "trecut prin viata" tineti-o pt tine si reciteste ce tiam scris mai sus aparent nu teai prins. O dai spre ridicol, tine-o tot asa ^^

Link to comment
Share on other sites

Ma rog ce poate tine la tine? Inteligenta nu prea aparent. Dar vorba foarte comuna de cartier da ^^

Si nu sunt "prietenul" tau, daca esti asa "trecut prin viata" tineti-o pt tine si reciteste ce tiam scris mai sus aparent nu teai prins. O dai spre ridicol, tine-o tot asa ^^

fixed

Link to comment
Share on other sites

haha lol nici n-am stiut ca ai facut poze ^^

intra pe mess

sunt pe mes.. da numa intruna te-am prins si pe tine.. :)) ca restu am facut cu cage cu astea la patura..:)) plm..
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...