Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

frumoasa dar raman la logan,

 

ah miash dori un duster acu :X

 

Daca ai asemenea preferinta si la pc,femei esti slaban rau.

Link to comment
Share on other sites

Am jucat pe L2OFF Dragon-Network Nightmare 30x,Arena 200x, si ultimu Java.Din romania Arcadia

Iti zic eu nu exista alt laptop ca asta.

Apple e un fail in materie de Laptop nici filme 1080p nu pot rula din cauza procesorului,placi video slabe.

bagate pe l2midnight  l2off  70x :D e bestial ..;)
Link to comment
Share on other sites

ii ceva lume?:))

la inceput 90+ acum 70 - 60 , da isi revine (considera ~10-15 boxuri).

 

 

Daca ai asemenea preferinta si la pc,femei esti slaban rau.

well atat cat pot face treaba cu ele, dc as fi :) ?

dusteru cel putin e de nota 10 in afara de romani toti o lauda ca si masina :) si in afara de sigla totul e de pe alte masini testate si rastestate :)

si atunci de ce as da banii altei tari cand cu masina lor nici nu pot face treaba. well "eu" miam luat o masina de familie sa mearga la padure calumea sa pot baga inca o persoana daca apare pe nepregatite si sa stam si comozi, sa ne luam toate bagajele sa consume putin , nu am bani de aruncat si chiar de as avea tot nas arunca, si ce sa mai zic pe ce drumuri am mers sincer un bmw nar rezista nici 1km .

 

iati tu mercedes sau mai stiu eu ce, facem o liniuta ? ok dai bataie tot la urmatorul semafor din urmatorii 200 de metri ne vedem, nici nu apuci sal aduci la 200 + ca trebuie sa opresti.

vrei pe autostrada ? care din ele :))

 

 

 

well daca esti in alta tara, nu zic ca nu merge alt cv, dar la noi sigur nu.

si dintre jeepuri , zici ca dusteru e urat ? ti se pare mai frumos bmw x3 ? sau toyota ? sau youngquing sau cum dracu se numeste chinezaria aia de jeep.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...