Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

ba Vago .. fiecare cu genu lui de muzica .. gandeste ca si yo as fi putut zice acelasi lucru despre genu ala de muzica care-l asculti .. da nu rezolv nimic cu asta ... acelasi lucru care ai facut si tu acu ... crezi ca nu mai ascult bug ca zici cu ca's versuri de clasa a 5-a?

 

Nu am zis nimic de genurile care le ascult. Am zis doar ca au versuri de clasa a 5a. Versuri previzibile...Asta e toata frumusetea la o melodie, sa nu te fi gandit nici macar un moment la urmatorul vers. Mafia nare asa ceva. Daca asculti primul vers deja il stii pe al 2-lea fara sa-l asculti.

 

Sa te auda un fan bug mafia,te calca in picioare.

 

Bai dal dracu...Nici asta nu suport la mafia. Stilu asta de golan de ferentari cu figuri de mare smecher in cap. Nu asa se arata smecheria. Mai maturizeazate.

Link to comment
Share on other sites

Nu am zis nimic de genurile care le ascult. Am zis doar ca au versuri de clasa a 5a. Versuri previzibile...Asta e toata frumusetea la o melodie, sa nu te fi gandit nici macar un moment la urmatorul vers. Mafia nare asa ceva. Daca asculti primul vers deja il stii pe al 2-lea fara sa-l asculti.

 

Bai dal dracu...Nici asta nu suport la mafia. Stilu asta de golan de ferentari cu figuri de mare smecher in cap. Nu asa se arata smecheria. Mai maturizeazate.

 

Vezi ca golanu ala are scoala strazi pe care tu nu o ai dupa cate vad,si sigur ca tu nu ai scoala strazi ai fost toata viata la pc de mic nu ai avut o bataie in viata ta sau sa ai probleme cu gasti,etc.

 

Fara scoala strazi si cei 7 ani nu te descurci in viata.

 

Link to comment
Share on other sites

Bai dal dracu...Nici asta nu suport la mafia. Stilu asta de golan de ferentari cu figuri de mare smecher in cap. Nu asa se arata smecheria. Mai maturizeazate.

phoaaaiiii in 2 min si papuci de casa is la tine dak numi dai.,.... ah aha , daca numi faci ... :( nam ce sati cer /emQQuit.

Link to comment
Share on other sites

apropo CryStaliN... la semnatura e no mercy ( fara mila ) sau no, merci (engleza : no, franceza : merci) ?

 

Acum am observat,cred ca sofica a gresit iti arat imediat.

Link to comment
Share on other sites

Da e greseala mea.

Venisem seara din club cine stie stie,nu e o minciuna. (In weekend nu sunt acasa sau daca sunt acasa sunt putin,cum a fost si weekendul asta)

 

Nu am virus nush dc imi da aia  >:(

Link to comment
Share on other sites

Vezi ca golanu ala are scoala strazi pe care tu nu o ai dupa cate vad,si sigur ca tu nu ai scoala strazi ai fost toata viata la pc de mic nu ai avut o bataie in viata ta sau sa ai probleme cu gasti,etc.

 

Fara scoala strazi si cei 7 ani nu te descurci in viata.

 

 

mai vorbim peste 5 ani...

 

Acum am observat,cred ca sofica a gresit iti arat imediat.

 

nu trebuie sami demonstrezi nimic

 

phoaaaiiii in 2 min si papuci de casa is la tine dak numi dai.,.... ah aha , daca numi faci ... :( nam ce sati cer /emQQuit.

 

 

tu ce-ai tinere? si tu esti mai nou gangsta rap intre 3 blocuri?

 

Sincer nu suport curentu asta. Smecherii de cartier nu exista si nu vor exista vreodata. Nu poti sa fii smecher intre 5 blocuri si 2 alei. Ori esti, ori nu esti. Asa ca lasati aburelile cu scoala strazii ca aia face mai multe victime decat eroi. Nu trebuie sa ai scoala strazii sa stii ce se intampla in juru tau, trebuie sa ai 2 boabe in cap.

Link to comment
Share on other sites

Vezi ca golanu ala are scoala strazi pe care tu nu o ai dupa cate vad,si sigur ca tu nu ai scoala strazi ai fost toata viata la pc de mic nu ai avut o bataie in viata ta sau sa ai probleme cu gasti,etc.

 

Fara scoala strazi si cei 7 ani nu te descurci in viata.

 

 

 

zici ca tu esti un negru din america :))

 

sincer :))

Link to comment
Share on other sites

Da coae si pun pariu ca te bate un coitza de 14 ani

Sau vine vreun puradel de tigan si faci in pantalonei.

 

Nu sunt gangster dar nici sa fiu vreun fatalau dala de nu a dat un pumn in viata lui.

Vezi ca la aia 16 ani ai tai ar trebui sa explori pasarica nu sta stai pe aici. (Nu o lua de rau,ca un sfat)

Link to comment
Share on other sites

:))

 

poti sa ai preteni care sa te ajute in viata si fara "strada" :)

 

Adevarat si asta.

Dar in viata doar familia e singura usa deschisa nu prieteni.

Asa ca ajutate singur nu pune baza in prieteni

 

 

Hai End.

Altceva?

Link to comment
Share on other sites

Da coae si pun pariu ca te bate un coitza de 14 ani

Sau vine vreun puradel de tigan si faci in pantalonei.

 

Nu sunt gangster dar nici sa fiu vreun fatalau dala de nu a dat un pumn in viata lui.

 

 

Cum ziceam, esti gangster frate.

Am luat bataie, am dat, am alergat, am fost alergat la randu meu si in primu rand nu m-am lasat calcat in picioare nici macar de tata, da' de vreun rapper cu sapca 50 cent si tricou mulat.

Nu vorbii fara sa ma cunosti. Am zis ca asculti o muzica destul de slaba si tu ai inceput sa ma jignesti, deci, esti cu mult pana si sub nivelu de muzica care il asculti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



  • Posts

    • Good afternoon everyone, we’ll get a couple of strong players in the CP, more details can be found here https://mw2.community/topic/211276-awr-team/  
    • so i bought this crap of the server few years back and i just found it laying around on my pc and i thought i should share it, if i remember correctly this crap has a lot of bugs that people abuse 🙂   https://drive.google.com/file/d/13QWg8pi4BPbGbTmlygZ078LjL6Fb0J2a/view?usp=sharing source   https://drive.google.com/file/d/13QWg8pi4BPbGbTmlygZ078LjL6Fb0J2a/view?usp=sharing system    
    • Error: Unable to access jarfile libs\Geodata_Converter_v01.jar
    • Since last massive leak as explained as 07/09 (notably all development branches), I don't accept anymore financial newcomers that easily. People will have to contribute 100 cookies worth of contributions (bug reports/fixes) as a first step to be accepted as Donator. Free user can join after sharing over 200 cookies out of contributions, compared to 100 cookies before. You can say thanks to RusAcis, and notably his worthless leader, UnleashedForce. The size of users will continue to shrink if more leaks occur, until true helpers only will be left. New prices are as following : Joining price: 200€ + 100 cookies, or 200 cookies This fee has to be paid if you are joining aCis project. Next month, and all other months, you will have to donate only basic monthly donation. Monthly price: 10€ / 10 cookies This fee has to be paid every month. I won't accept any new join fee before the 100 cookies contribution. Your money will be instantly sent back. Also, in the same shape of idea, actual supporters/donators have to be active to stay in sources. It doesn't have to be a particular amount, you just have to share from time to time *anything*. I don't accept anymore silent ppl. Only useful people will be kept.
    • @Kenrix Hello. my friend bought from you the panel and he told me that he haven't recieved yet his product whats going on?.
  • Topics

×
×
  • Create New...