Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

Sa nu uiti sa il votezi,cand o sa candideze. (EL NU E CORUPT,SETKH PRESIDENT!!)

Si poate o sa doneze niste pisici codate la copii din puleinstan sa aibe si ei cu ce sa se joace,inafara de cuculet.

 

PS:UITATE LA AVATARU LU PSYCHOJR SA VEZI O PISICA CODATA DACA NU AI MAI VAZUT VREO UNA

yo'l votez, oricine ii mai bun decat popei in momentul de fata xD

Link to comment
Share on other sites

yo'l votez, oricine ii mai bun decat popei in momentul de fata xD

 

Poate ai dreptate,dar nu comunisti de iliescu si nenea care isi numara ouale plus bunicile tamara.

Link to comment
Share on other sites

eu am votat pe vadim :)) stiu ca multi imi vor sari in cap. dar cum el nu a fost la putere pana acum nu vad dc nu.

cat despre comunisti, eu sunt adept al comunismului. cu cateva schimbari ar fi sistemul perfect. si chiar a fost in romania la inceput :)

Link to comment
Share on other sites

eu am votat pe vadim :)) stiu ca multi imi vor sari in cap. dar cum el nu a fost la putere pana acum nu vad dc nu.

cat despre comunisti, eu sunt adept al comunismului. cu cateva schimbari ar fi sistemul perfect. si chiar a fost in romania la inceput :)

 

Tu esti tata. (El e cu Vadim ;D )

Link to comment
Share on other sites

eu am votat pe vadim :)) stiu ca multi imi vor sari in cap. dar cum el nu a fost la putere pana acum nu vad dc nu.

cat despre comunisti, eu sunt adept al comunismului. cu cateva schimbari ar fi sistemul perfect. si chiar a fost in romania la inceput :)

 

Vadim = Ceausescu2 :D

Link to comment
Share on other sites

Tu esti tata. (El e cu Vadim ;D )

si tata la fel :)) lol'd

pai, na fost la putere si nul pot judeca. are el gura mare si lumea zice ca ne baga in razboi. eu unu nu cred are relatii bune cu multa lume din afara. si daca ar continua sa dezvaluie adevaru din conducere dupa cum o face, sa dezvaluie secretele de stat dc mar deranja ? pan la urma nu era cv cu "puterea poporului" ... democratie ??

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...