Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

mai am si eu o problema, daca este cineva de ma poate ajuta.

am avut un antivirus+firewall . lam sters 1 data, lam pus iar, si am fost nevoit sal mai sterg odata. acum cand doresc sal instalez iar imi spune ca este deja instalat si daca doresc sal sterg sau sa anulez. selectez "sal sterg, si nu mai face nimic, dispare acea mica fereastra cu intrebarea si gata....

stie cineva cv ?

Link to comment
Share on other sites

mai am si eu o problema, daca este cineva de ma poate ajuta.

am avut un antivirus+firewall . lam sters 1 data, lam pus iar, si am fost nevoit sal mai sterg odata. acum cand doresc sal instalez iar imi spune ca este deja instalat si daca doresc sal sterg sau sa anulez. selectez "sal sterg, si nu mai face nimic, dispare acea mica fereastra cu intrebarea si gata....

stie cineva cv ?

cauta altul!! :)
Link to comment
Share on other sites

deci sa numi bag pwla? cred ca ma las de exploituri si de mxc.

Dece? vad niste chesti care nu ar trebui sa le spun.

Cya pe email:

This is the hidden content, please

Link to comment
Share on other sites

deci sa numi bag pwla? cred ca ma las de exploituri si de mxc.

Dece? vad niste chesti care nu ar trebui sa le spun.

Cya pe email:

/emoquit

haha

Link to comment
Share on other sites

Gigi Becali nu face flotări, le cumpără gata făcute.

 

Ca euro-parlamentar, Gigi Becali va anula Legea Gravitaţiei.

 

De ce în calendarul lui Gigi Becali se trece direct de la 31 martie la 2 aprilie? Nimeni nu face mişto de Gigi Becali.

 

Gigi Becali a fost de 3 ori pe Lună, odată cu oile la păscut, odata cu Steaua în deplasare şi odată cu Rădoi când era mic.

 

Gigi Becali este capabil să lase un mesaj înainte de bipul sonor.

 

Doar Gigi Becali ştie să scrie cu pana care se află încă pe pasăre.

 

Sunt lucruri pe care doar Gigi Becali le poate cumpăra, pentru toate celelalte există MasterCard.v

Link to comment
Share on other sites

Raule.... MxC a ajuns varza acuma..!! :))) nu vezi ca toata lumea aproape il are pe Maxtor la picioare.... uitate la GrisoM ... ala da ban si face ce vrea pula lui... nul doare de nimeni si nimic...:))) plm

Link to comment
Share on other sites

Raule.... MxC a ajuns varza acuma..!! :))) nu vezi ca toata lumea aproape il are pe Maxtor la picioare.... uitate la GrisoM ... ala da ban si face ce vrea pula lui... nul doare de nimeni si nimic...:))) plm

lol intodeauna era asa :D

 

Grimsy e responsabil de ceea ce face.. si stafful nu chiar il place pe Maxtor ^^ trust me i knows XD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...