Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

Raule...sigur mai merge profitclicking?...cica de pe 16 trebuia sa inceapa sa incasezi ce-i 0.20$ per pachet...

eu ti-am zis de la inceputul verii ca e o mare teapa, am experienta cu kkturi din astea: refferals, dai click pe ads, completezi surveys... un mare cacat si o mare teapa, ce crezi ca asta nu e diferit? adica eu investesc 1000 $ si in 6 luni aia cu tot cu matrixuri si auto-invest imi scoate mie vreo 12 mii de $? hahahaha, parca as fi ca in 2000 cu sorin ovidiu vantu si cu ala cu fondul proprietatea sau cum dracu se chema, bagai bani la ei, si peste 3 luni reveneai si luai de 8 ori mai mult. La inceput a fost doar pentru aia din cluj dar apoi au venit si prostii din restul tarii si au dat la aia din cluj dupa 3 luni din banii de la restul tarii iar dupa aia au mai trecut cateva luni si au furat ei banii si muie la astia care au venti ca prostii sa bage bani. Si care a fost rezultatul? Presedintele de la ei a luat 2 ani de puscarie cu suspendare, hahahaha, mare kkt. Acum ii vezi pe Vantu si pe Voiculescu mare cacati.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...