Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

grr,baieti mie mi-a pus capac l2java.com,care imi dati si mie un sfat cum sa ma loghez cu un sniffer( de preferat phx-ul ) am incercat ce mi-a trecut prin cap dar tot nu am reusit =<

Link to comment
Share on other sites

grr,baieti mie mi-a pus capac l2java.com,care imi dati si mie un sfat cum sa ma loghez cu un sniffer( de preferat phx-ul ) am incercat ce mi-a trecut prin cap dar tot nu am reusit =<

poate
Link to comment
Share on other sites

grr,baieti mie mi-a pus capac l2java.com,care imi dati si mie un sfat cum sa ma loghez cu un sniffer( de preferat phx-ul ) am incercat ce mi-a trecut prin cap dar tot nu am reusit =<

 

Si tu joci pe java ?

Link to comment
Share on other sites

Si tu joci pe java ?

 

mi-a venit un chef nebun,dar NEBUN de un server faction,dar pe care sa pot sa fac si eu ceva...pe java nu am reusit sa ma loghez deloc cu phx-ul dar deloc ;/ nici in cu l2net-ul OOG,ciudatenie...dupa am incercat l2factor tot faction este fain serverul dar nu are playeri :( (insa puteam sa ma ""aprovizionez"" si cu bugul de action ;D)

Link to comment
Share on other sites

mi-a venit un chef nebun,dar NEBUN de un server faction,dar pe care sa pot sa fac si eu ceva...pe java nu am reusit sa ma loghez deloc cu phx-ul dar deloc ;/ nici in cu l2net-ul OOG,ciudatenie...dupa am incercat l2factor tot faction este fain serverul dar nu are playeri :( (insa puteam sa ma ""aprovizionez"" si cu bugul de action ;D)

 

Pe java nu merge PHX,L2NET poti sa incerci inca 3 luni :))

Eu joc pe substack pe java sau cel putin jucam :)) acum intru 1h pe zi poate sau 1h la 3 zile :))

 

ai si tu cuc ?

 

Logic toata lumea are numai tu nu ai.

 

foarte greu sa te loghezi pe java cu phx... bypass si gata...

 

Sa te vad intra pe java si fa gold coins si iti platesc eu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...