Jump to content

Hotelul Pentru Scriitori Netrebnici


Raule

.  

24 members have voted

  1. 1. Cand ia Nervos permisul?

    • Anu asta
      8
    • Anu viitor
      11
    • Niciodata
      5


Recommended Posts

eu am facut prostia sa joc mai departe de interlude si acum numai pot juca inapoi xD

eu m-am lasat de l2 si acum nu mai pot sa joc ca nu ma mai atrage

Link to comment
Share on other sites

Hahaha Sensation joci pe RPG :D ?

nu ala o fost ultimu meu server unde am jucat l2 ,adica pe survival interlude mid rate asta vara.si am jucat cu un clan de romani eram 40 de romani si am mai gasit inca un clan de romani tot cam asa erau si eu si am facut alianta si am rulat tot.si dupa ce sa inchis l2 survival nam mai avut unde juca,stateam pe ventrilo toti si vbeam aiureli,dupa o vreme ni sa inchis serveru de ventrilo  si nu am mai cautat altu si asa sa rupt toate legaturile noastre.adica eu tin legatura cu un party poate 2.dar marea majoritate sunt dati disparuti.De atuncea n-am mai jucat l2 pentru ca am realizat ca fara clanu Lextalionis in care eram eu nu mai are rost.pentru ca de unu singur e naspa si in alt clan pana stai sa te cunosti cu toti,asa in LEX eram ca o familie :) de asta reuseam sa rupem tot ca ne cunosteam bine si poate ca multi spun ca ro clans sucks leam aratat la toti ca noi am rulat :) si cand o sa apara goddess of destruction daca o sa-i contactez pe cat pot din lex sa ne bagam iara,asa pe un mid rate.

pozele sunt de pe l2 survival si numi zice senzation

Link to comment
Share on other sites

cred ca am jucat si eu pe un mid cu lex astia, aveau un crest verde si jucam pe un 30 sau 50x , ma chemase unu mortex....

da :) noi suntem aia :) mortex a fost primu lider a nostru,apoi frateso florin o intrat la conducere si cam atuncea cand s-a lasat mortex si nea luat frateso am aparut eu in lex. pe atuncea erau si niste lituanieni in lex

Link to comment
Share on other sites

da , mortex e Cl bun am jucat cu el pe wrath desi e cam scurt la nervi :))) m-a chemat pe multe servere dar dupa cum ti-am zis ... sa joc interlude imi vine foarte pe dos :(

frasu era mai calm si mai bardaf oricum :D

Link to comment
Share on other sites

da , mortex e Cl bun am jucat cu el pe wrath desi e cam scurt la nervi :))) m-a chemat pe multe servere dar dupa cum ti-am zis ... sa joc interlude imi vine foarte pe dos :(

frasu era mai calm si mai bardaf oricum :D

da ii stiu personalitatea lu mortex destul de bine,nu prea deschideam gura pe vent cand era el,eram si nou venit si mnoa mai era si faza cu nervi lui cand nui iesea ceva bine,dupa ce a venit florin am ajuns mare ,capital de royala etc etc.oricum neam inteles toti.Mortex pe wrath la un siege a dat o gramada afara din clan ca nu o facut o miscare cum le-o zis el :)oricum atuncea a scos daca imi amintesc bine in jur de 20 -30 de playeri din clan la siegeu ala si pe ziua urmatoarea au intrat alti in locu lor,tot ceva prieteni de a lui nu ceva randomi de pe wrath

Link to comment
Share on other sites

stiu , era CL bun si chiar avea cu ce , inafara de scaparile nervoase era ok , cand avea chef de gluma radem non-stop . nush daca ai jucat cu toxiq dwarf si toxiqrevenge , cu aia 2 pe vent era teroare muream de ras tot timpul ! :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...