Jump to content

[GR]Ηχεία για pc


ZeRo*

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά....Αυτές θα αγοράσω καινούρια ηχεία το pc μου και είδα αυτά.

 

http://www.multirama.gr/products/product?pid=0006323&catid=060800

 

Θέλω να μου πείτε κατά πόσο είναι καλά, αν παραμορφώνετε ο ήχος σε μεγάλες εντάσεις και γενικά αν αξίζει να τα αγοράσω ;D

Link to comment
Share on other sites

Έκανα μερικά λαθάκια πάνω ήθελα να πω ''Αυτές τις μέρες"

 

Δεν έχω edit priv :-X

Link to comment
Share on other sites

http://www.multirama.gr/products/product?pid=0358260&catid=060800 ta Kalutera tis agoras kai ta mona Me 90watt

Φαίνονται πολύ καλά αλλά δεν έχω τόσα χρήματα :P Μέχρι 70 Ε μπορώ να δώσω και πιστεύω αυτά που έχω επιλέξει είναι αρκετά καλά..

Link to comment
Share on other sites

Και θα έχουν πολύ καλύτερο ήχο έτσι...? Δεν θα έχω προβλήματα...?

kanena akrivws.

egw me 40 euro pira kati genius prin apo 3 xronia k akoma einai gg.

Link to comment
Share on other sites

Και θα έχουν πολύ καλύτερο ήχο έτσι...? Δεν θα έχω προβλήματα...?

s lew einai 90watt trelo hxo re emfanish gamath des edw

Περιγραφή

 

Ήχος Surround 5.1 υψηλής πιστότητας

Συνδέστε τα ηχεία SPA7650 της Philips σε οποιοδήποτε PC, MP3 ή CD player και δημιουργήστε αυτόματα το δικό σας σύστημα ήχου Surround 5.1. Η μαγνητική θωράκιση εξαλείφει το ενδεχόμενο παραμόρφωσης όταν τοποθετούνται κοντά στην οθόνη του υπολογιστή σας. Ενώ το εξαιρετικό μπάσο προσαρμόζεται εύκολα και μπορείτε να τοποθετήσετε τα ηχεία στο γραφείο ή τον τοίχο για τέλειο ήχο.

 

Ξύλινο περίβλημα για ποιοτική αναπαραγωγή μπάσων

Το περίβλημα του υπογούφερ έχει κατασκευαστεί από ξύλο με αποτέλεσμα να παρέχει βελτιωμένη σταθερότητα και ακουστική απόδοση.

 

Απόλυτη απόδοση μπάσων

Με τεχνολογία ανάκλασης μπάσων το SPA7650 μπορεί να παράγει βαθύ και πλούσιο ήχο από ένα σύστημα ηχείων μικρού μεγέθους. Διαφέρει από τα συμβατικά συστήματα ηχείων καθώς διαθέτει πρόσθετο αγωγό μπάσων, ακουστικά στοιχισμένο με το γούφερ, για βελτίωση της απόσβεσης των χαμηλών συχνοτήτων του συστήματος. Το αποτέλεσμα είναι πιο πλούσια μπάσα και λιγότερη παραμόρφωση.

 

Επιπλέον σύνδεση ακουστικών για προσωπική ακρόαση

Αυτό το σύστημα ηχείων διαθέτει επιπλέον σύνδεση ακουστικών για μια πιο προσωπική εμπειρία ακρόασης.

 

Μοναδική απευθείας είσοδος MP3 στο τηλεχειριστήριο

Χάρη στην μοναδική απευθείας είσοδο MP3 στο τηλεχειριστήριο, μπορείτε εύκολα να ακούσετε μουσική από το MP3 player σας. Απλώς συνδέστε την έξοδο ήχου του MP3 player στην υποδοχή 3,5mm στο τηλεχειριστήριο και απολαύστε τη μουσική σας.

 

    * Σύγχρονος σχεδιασμός με high gloss φινίρισμα

    * Plug & Play για πιο εύκολη εγκατάσταση

    * Έλεγχος έντασης με βολικό ενσύρματο τηλεχειριστήριο για περισσότερη ευκολία

    * Τεχνολογία ενίσχυσης των μπάσων με έλεγχο στάθμης

 

an deis auta p exei se alla hxeia ela ftuse me.

Link to comment
Share on other sites

Epidi exw kai egw auta ta ixeia 8a s po pos einai arketa kala .Kai paramorfonei pl ligo otan to fullareis .

 

0006323.jpg

Lene Pl

Μάλλον σε αυτά θα καταλήξω γιατί αυτά με τα 90 Ε δεν ότι δεν είναι καλά απλώς δεν θέλω να δώσω τόσα λεφτά για ηχεία και μάλιστα για pc :D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά....Αυτές θα αγοράσω καινούρια ηχεία το pc μου και είδα αυτά.

 

http://www.multirama.gr/products/product?pid=0006323&catid=060800

 

Θέλω να μου πείτε κατά πόσο είναι καλά, αν παραμορφώνετε ο ήχος σε μεγάλες εντάσεις και γενικά αν αξίζει να τα αγοράσω ;D

 

woot αυτά έχει και ένας φίλος μου :D μια χαρά είναι αλλά σου προτίνω να κάνεις αυτό που σου είπε ο Krash , μάζεψε 20 ευρώ ακόμα και παίρνεις πολύ καλύτερα. με μία μικρή διαφορά ευρώ παίρνεις κάτι ποιο δυνατό που κρατάει :D

Link to comment
Share on other sites

re ZeRo* ti tha patheis an doseis alla 20E parapanw?? outos i allos tha dwseis 70E kai tha pareis ixeia pistevo einai ligo xeirotera apo afta pou sou eipe o krash.. mazepse alla 20E k pare afta pou sou eipe o krash tha sou erthoun kalitera....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...