Jump to content
  • 0

login problem


*DarkSide*

Question

gia sas lipon..katarxas exwema pach kai mpwrw na log ston server o server einai kipro egw elada kipro o adm den mpwrei na sinde9ei ston server tou k exoume idio pach Gt???? help exw ala3ei t l2 ini ktlp...:/

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

Prepei na exeis aniksei ports , kai na exeis klisto to firewall.

 

Stin external ip na exeis balei tin ip tou modem sou i tin no-ip kai sto l2.ini to diko sou na exeis balei tin ip 127.0.0.1 kai sto l2.ini tou filou sou tin ip sou. ( modem i no-ip )

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Prepei na exeis aniksei ports , kai na exeis klisto to firewall.

 

Stin external ip na exeis balei tin ip tou modem sou i tin no-ip kai sto l2.ini to diko sou na exeis balei tin ip 127.0.0.1 kai sto l2.ini tou filou sou tin ip sou. ( modem i no-ip )

afta t exw kanei apo wres .s lew t exw ok kai pali logarw egw p den einai sto pc m kai den mpwri na log aftos p t exei sto pc tou :/
Link to comment
Share on other sites

  • 0

afta t exw kanei apo wres .s lew t exw ok kai pali logarw egw p den einai sto pc m kai den mpwri na log aftos p t exei sto pc tou :/

 

Auto pou les den ginetai . Afou mporeis na mpeis ston server apo allo pc tha mporei kai autos.

 

Mallon tou exeis dosei lathos l2.ini

Link to comment
Share on other sites

  • 0

file mou kai ego to ixa afto to provlima..

kita ti 8a kanei... sto l2.ini pou 8a mpenoun oloi oi player 8a exei to no-ip h to ip tou opos to exete... sto pc omos pou einai on o server 8a  prepi na kanei edit me to file adit to ini tou kai na anixi to cmd

meta  ipconfig kai na vri to IPv4 eki afto to ip pou 8a grafi afto 8a vali mesa sto ini tou alla mono gia afton..

elpizo na se voi8isa

Link to comment
Share on other sites

  • 0

afta t exw kanei apo wres .s lew t exw ok kai pali logarw egw p den einai sto pc m kai den mpwri na log aftos p t exei sto pc tou :/

re c mono egw mpwrw na sinde8o pff :/

Esu Dld Mporeis Na Mpeis Kai Autos Pou Exei Ton Server Den Mporei Na Mpei .. ?

 

Re Si Katse Mas Mperdepses ... Prin Eipes Oti Mporoun Na Sinde8oun Autoi Pou Den Einai Apo To Idio Pc .. Kai Oti Den Mporeis Na Sinde8is Esu Pou O Server Einai Sto Pc Sou .. Kai Twra Mas Les Oti Esu Mporeis Na Sinde8eis .. Den Exw Katalabei Ka8olou Pou Einai To Prob Kai Ti 8es Na Kaneis ...

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Esu Dld Mporeis Na Mpeis Kai Autos Pou Exei Ton Server Den Mporei Na Mpei .. ?

 

Re Si Katse Mas Mperdepses ... Prin Eipes Oti Mporoun Na Sinde8oun Autoi Pou Den Einai Apo To Idio Pc .. Kai Oti Den Mporeis Na Sinde8is Esu Pou O Server Einai Sto Pc Sou .. Kai Twra Mas Les Oti Esu Mporeis Na Sinde8eis .. Den Exw Katalabei Ka8olou Pou Einai To Prob Kai Ti 8es Na Kaneis ...

 

 

lipon oloi exoun t idio pach k mono egw mpwrw na sinde8w GT?
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ama O Server Einai Sto PC Sou Kai Den Mporeis Na Sinde8eis .. Dokimase Na Mpeis Me To Kanoniko L2.ini ... Ama Pali Den Mpenei Mporei Na Fteei Kai Kati Sta Configs .. To Eixa Pa8ei Kai Egw Auto Kai Eixa Alaksei Ta Configs ...

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ama O Server Einai Sto PC Sou Kai Den Mporeis Na Sinde8eis .. Dokimase Na Mpeis Me To Kanoniko L2.ini ... Ama Pali Den Mpenei Mporei Na Fteei Kai Kati Sta Configs .. To Eixa Pa8ei Kai Egw Auto Kai Eixa Alaksei Ta Configs ...

tespa t eftia3a anti gia no-ip ebala tin kanoniki ip m k exw on to no-ip :/
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...