Jump to content

L][MAFIA SERVERS


la8osman

PIOS SERVER PZETE STON L2MAFIA?  

85 members have voted

  1. 1. PIOS SERVER PZETE STON L2MAFIA?

    • Ken Owren x300
      20
    • Koofs VS Noobs (02)
      26
    • Stuck Subs
      16
    • Ken Abigail
      24


Recommended Posts

Ποιος Ken από τους 2 ;

Ken abigail ennoei

Ken = No Donate .

o kalhteros.

kai gamw ta balance o alos einai full augment skills kai valakas kai nomizo olo to rb set kai dn peftei me  tpt kai gamw ta balance

 

Link to comment
Share on other sites

Den Psifizw Kanenan Gt Poly Apla Oloi Ine ....Mn Pw Ti Ine.......Vgeneis kai Psaxneis na deis Poios Donator ine o Poio Noobas!!vsk oxi noobas.....poios exei dosi ta ligotera..vlepeis 1 me 6k..enan me 5k ...kai enan me 2k..varas ayton me ta 2k...na figis 1-2 parapanw Hit..ELEOS dld....L][Mafia=Kirila..(Etc exei katantisi..) MONO An exeis Leyta Gia 3odema Mpeneis Na Paixeis L][Mafia!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

egw epaiza orwen alla bare8ika afto ma ta donate pou exeis +31 weap kai skas mono 150-300 dmg kai to crit.dmg einai apo 600-800 to poli kai gia afto arxisa na paizw abigail~~>opios 8elei help as me kanei pm ston abigail name GregrI eimai on mono prwi kai apogeuma mporei na mporw na helparw

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

ti lete re pedia oreo server vrika na pexete l2mafia kenowren tinga sta donate 24 skills active ke passive agunmetion ola ta items den pefti tpt = donate

abigail den exi melon apo 35x egine 200-300 kapu eki full sto bug oly to oly eki pezete pt opios exi perisoterus filus tha vgi hero gt benis me parea to bugg to exo anaferi edo opios theli as pexi bug gia adena sto gm shop doom armor b grade nomizo o gm den kani tpt gt ine no donate ke perimeni pelates se ala server p ine donate a

kati telefteo oli exune full 16+ me to bug o server pai gia klisimo :) ta ala den ta sxoliazo gt 03 efaga 48k dmg me armor 16+ thelete na mathete tpt alo l2mxc ine kalos pandos ala 3-4 buff parapano na epernes den vlapti ke na ftiaksune ena pvp meros kenurio ala poli down o server bori na pai gia klisimo

Link to comment
Share on other sites

Egw epaiza se ola ta server kai eftasa mexri enan char me +2 subs sto 04 xwris donate

Alla lew pws o mafia einai *DEAD* se opoia goneia kai na pas einai enas donater to koofsVSnoobs dn einai pleon KoofsVsNoobs einai DonatersVsNormals........O monos server pou dn exei donate einai o Ken Abigail kai aytos o server einai full me bugs....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now



×
×
  • Create New...