Jump to content

OMG Ορθογραφία! //FAIL


Sillent

Recommended Posts

Δείτε εδώ: http://www.maxcheaters.com/forum/index.php?topic=92726.0

 

Παρακαλώ γράψτε Greeklish παρά να βλέπουμε αυτά τα χάλια!

 

 

Topic: βοηθια με πεχνιδι διτε μια  (Read 19 times)

 

πιρα σιμερα μου φεραν γκαζι φρενο κε τιμονι και πσαχνο ενα πεχνιδι με αμαχια που να δεχετε τετιο πραμα χερετε καπιο μιπως.

 

//FAIL

 

Τα λάθη είναι με ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ!

Link to comment
Share on other sites

κ εγω εκανα ενα typo αλλα δεν χαθηκε και ο κοσμος..

 

αυτος το σκότωσε τελείως όμως :D

Link to comment
Share on other sites

to paidi prepei na 3anapaei dimotiko ^.^

 

btw dn einai wraio na koroideueis kapoion epeidi dn 3erei or8ografia...8a s'arese na t kanoun k se sena ?!?!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ZeRo*,

Είμαστε φόρουμ, (δες στο παλιό βιβλίο ιστορίας στις τελευταίες σελίδες που έχει διάφορες λέξεις για το τί σημαίνει το φόρουμ[Της 6 δημοτικού!) Θα σου πω και κάτι άλλο, λες να αρέσει στον άλλον να του Rip την ιστοσελίδα του ή να του Hackάρεις τον Server; Στην NCsoft να υπάρχουν διάφοροι Servers με Java αλλά και Off αρχεία;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ZeRo*,

Είμαστε φόρουμ, (δες στο παλιό βιβλίο ιστορίας στις τελευταίες σελίδες που έχει διάφορες λέξεις για το τί σημαίνει το φόρουμ[Της 6 δημοτικού!) Θα σου πω και κάτι άλλο, λες να αρέσει στον άλλον να του Rip την ιστοσελίδα του ή να του Hackάρεις τον Server; Στην NCsoft να υπάρχουν διάφοροι Servers με Java αλλά και Off αρχεία;

Τώρα θες να μου πεις ότι δεν ξέρω τι είναι φόρουμ ? Και τι θες να πεις λέγοντας "(δες στο παλιό βιβλίο ιστορίας στις τελευταίες σελίδες που έχει διάφορες λέξεις για το τί σημαίνει το φόρουμ[Της 6 δημοτικού!" ?

 

Και τι σχέση έχει το συγκεκριμένο τόπικ με το l2 ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...